Käpylän pallo

2021

Suodata otteluita

PäivämääräOtteluJoukkue/sarjaTulos
09.01.2021 09:30
RCDE Akatemia - KäPa
Töölön kupla TN3
P9 Elite (2011) -
09.01.2021 09:30
Gnistan/ valkoinen - KäPa
Töölön kupla TN2
E11 YleisP8 Harraste (2012) -
09.01.2021 10:00
HJK/Sininen - KäPa
Töölön kupla TN2
P8 Elite (2012) -
09.01.2021 10:30
KäPa - PPJ/Eira Sininen
Töölön kupla TN3
P9 Elite (2011) -
09.01.2021 10:30
KäPa - VJS/valkoinen 2
Töölön kupla TN1
P8 Harraste (2012) -
09.01.2021 11:00
KäPa - PPJ/Laru 2013 Valkoinen
Töölön kupla TN1
P8 Elite (2012) -
09.01.2021 11:30
KäPa - HJK/Valkoinen
Töölön kupla TN2
P9 Haaste (2011) -
09.01.2021 12:00
RaKe P06-07 - KäPa
Oulunkylä 2 TN
Pojat C14 Harraste (2007) -
09.01.2021 12:00
VJS/valkoinen A - KäPa
Töölön kupla TN3
P9 Haaste (2011) -
09.01.2021 13:00
HJK/Keltasininen - KäPa
Töölön kupla TN3
P9 Haaste (2011) -
09.01.2021 13:30
KäPa - TiPS
Peakfin Arena
Miehet 2 div / 3 div -
09.01.2021 13:30
KäPa - HJK/City T12 Sininen
Töölön kupla TN3
P9 Haaste (2011) -
09.01.2021 14:00
FC Reipas - KäPa
KäPa Campus 1 TN A
Pojat D12 Elite (2009) -
09.01.2021 14:00
TKT Harmaa - KäPa
KäPa Campus 1 TN B
E11 YleisPojat D13 Harraste (2008) -
09.01.2021 14:00
KäPa - VJS/punainen
Töölön kupla TN2
Tytöt & Pojat G7 Kilpa (2014) -
09.01.2021 15:30
KäPa - LPS/ Spurs
Töölön kupla TN1
Tytöt & Pojat G7 Kilpa (2014) -
09.01.2021 15:30
KäPa - PPJ/Eira 2013 Valkoiset
Töölön kupla TN3
Pojat F8 Kilpa (2013) -
09.01.2021 16:30
EsPa/keltainen - KäPa
Töölön kupla TN2
Pojat F8 Kilpa (2013) -
09.01.2021 17:00
FC KTP Juniorit - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
P12 Kilpa (2008) -
09.01.2021 17:00
KäPa - FC Honka/vihreä08
KäPa Campus 1 TN B
Pojat D13 Harraste (2008) -
09.01.2021 17:30
EsPa/vihreä - KäPa
Töölön kupla TN3
P8 Haaste (2012) -
09.01.2021 18:00
PPJ/Laru 2013 Sininen - KäPa
Töölön kupla TN1
Pojat F8 Kilpa (2013) -
09.01.2021 18:00
KäPa - Gnistan/sinikeltainen
Töölön kupla TN3
Pojat F8 Kilpa (2013) -
09.01.2021 18:30
HJK/Valkoinen - KäPa
Töölön kupla TN2
P8 Haaste (2012) -
09.01.2021 19:00
KäPa - Tavastia/AC Tuska United
KäPa Campus 1 TN A
Miesten Harraste -
10.01.2021 09:00
FC Kirkkonummi - KäPa
Oulunkylä 2 TN
P12 Harraste (2008)Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
10.01.2021 09:00
FC Honka/Akatemia Musta - KäPa
Peakfin Arena B
Pojat D12 Elite (2009) -
10.01.2021 10:00
HJK-j/Munkka 08 - KäPa
Töölön kupla TN1
Pojat D13 Haaste (2008) -
10.01.2021 11:00
HJK/Kannelmäki keltaiset - KäPa
KäPa Campus 1 TN A
P12 Harraste (2008) -
10.01.2021 14:00
KäPa - MPS/Musta
KäPa Campus 1 TN A
P12 Harraste (2008) -
16.01.2021 09:00
KäPa - IFK Mariehamn/P07
Peakfin Arena
P14 ELL -
16.01.2021 09:00
KäPa - HJK-Töölö 11 / Sininen
Töölön kupla TN1
P10 Elite (2010) -
16.01.2021 12:30
JIK/IFK B17 - KäPa
Peakfin Arena
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
16.01.2021 14:00
HIFK / Stadin Mimmit Black - KäPa
Töölön kupla TN1
Naiset Harraste -
16.01.2021 15:00
KäPa - FC Honka/Pre-Akatemia Keltamusta
Töölön kupla TN1
P11 Elite (2009) -
17.01.2021 10:30
KäPa - LPS/Canaries
Töölön kupla TN1
Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014) -
17.01.2021 10:30
FC Viikingit/Oranssi - KäPa
Töölön kupla TN2
Tytöt & Pojat G7 Kilpa (2014) -
17.01.2021 11:00
HJK-Töölö 11 / Keltainen - KäPa
KäPa Campus 1 TN A
Pojat E10 Haaste (2011) -
17.01.2021 11:30
KäPa - LPS/Gunners
Töölön kupla TN2
Tytöt & Pojat G7 Harraste (2014) -
17.01.2021 12:00
HJK/Sininen - KäPa
Töölön kupla TN1
Tytöt & Pojat G7 Kilpa (2014) -
17.01.2021 12:00
HJK/Valkoinen - KäPa
Töölön kupla TN3
Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014) -
17.01.2021 13:00
KäPa - LPS/Magpies
Töölön kupla TN3
Tytöt & Pojat G7 Harraste (2014) -
17.01.2021 13:00
KäPa - HIFK/red
Oulunkylä 2 TN B
P11 K -
17.01.2021 13:30
KäPa - VJS/punainen 1
Töölön kupla TN2
P8 Elite (2012) -
17.01.2021 14:30
Gnistan/keltainen - KäPa
Töölön kupla TN1
P8 Elite (2012) -
23.01.2021 09:00
KäPa - Säilyketölkit
Oulunkylä 2 TN B
P10 Elite (2010)Miesten Harraste -
23.01.2021 09:00
KäPa - PKKU
Peakfin Arena
P15 ELL -
23.01.2021 10:00
KäPa - HJK/Kannelmäki siniset
Oulunkylä 2 TN B
P10 Elite (2010)P11 K -
23.01.2021 10:00
KäPa - LAUTP
Peakfin Arena
Pojat D13 Elite 11v11 (2008) -
23.01.2021 11:00
DONIS PABLOS - KäPa
Oulunkylä 2 TN A
Miesten Harraste -
24.01.2021 10:30
KäPa - FC Honka/B3
KäPa Campus 1 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
30.01.2021 11:00
KäPa - HJK-j/ Töölö 08 valkoinen
Oulunkylä 2 TN A
Pojat D13 Haaste (2008) -
30.01.2021 12:00
PKKU/Miehet - KäPa
Peakfin Arena
Miehet VitonenMiehet 2 div / 3 div -
30.01.2021 12:00
LPS/Vihreä - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
P12 Harraste (2008) -
30.01.2021 12:00
KäPa - HJK B 2
KäPa Campus 1 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
30.01.2021 13:00
KäPa - FC Kirkkonummi
Töölön kupla TN1
Miehet VitonenP11 Elite (2009) -
30.01.2021 14:00
KäPa - FC RÖMU Ladie's
Töölön kupla TN1
P10 Elite (2010)Naiset Harraste -
30.01.2021 16:00
KäPa - HIFK / Stadin Mimmit Black
Töölön kupla TN1
Naiset Harraste -
31.01.2021 09:00
KäPa - EPS/Akatemia Punainen
Peakfin Arena B
P10 Elite (2010)Pojat D12 Elite (2009) -
31.01.2021 09:00
KäPa - FC Honka
KäPa Campus 1 TN
Pojat C14 Harraste (2007) -
31.01.2021 11:00
KäPa - PKKU
Peakfin Arena A
Pojat D12 Elite (2009) -
06.02.2021 09:00
TuNL/Kauppari sininen - KäPa
Töölön kupla TN1
P10 Elite (2010)P9 Elite (2011) -
06.02.2021 10:00
KäPa - SibboV
Töölön kupla TN3
P9 Elite (2011) -
06.02.2021 10:30
FC Honka/07 Elite - KäPa
Peakfin Arena
P14 ELL -
06.02.2021 13:00
KäPa - HJS/Sinivalkoinen
Oulunkylä 2 TN A
P12 Kilpa (2008) -
06.02.2021 14:00
KäPa - HJK-j/Munkka 08
KäPa Campus 1 TN B
Pojat D13 Haaste (2008) -
07.02.2021 10:00
PPJ/Laru 2013 Sininen - KäPa
Töölön kupla TN1
Pojat F8 Kilpa (2013) -
07.02.2021 10:30
HJK-j/WestB Sininen - KäPa
Oulunkylä 2 TN
P12 Haaste (2008)Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
07.02.2021 10:30
HJK/Keltasininen - KäPa
Töölön kupla TN2
P8 Harraste (2012) -
07.02.2021 11:30
KäPa - HJK/Valkosininen
Töölön kupla TN1
P9 Haaste (2011) -
07.02.2021 12:00
KäPa - PPJ/Eira Valkoinen
Töölön kupla TN3
P9 Haaste (2011) -
07.02.2021 13:00
VJS/valkoinen 1 - KäPa
Töölön kupla TN1
P8 Haaste (2012) -
07.02.2021 13:30
GrIFK - KäPa
Peakfin Arena
Miehet 2 div / 3 div -
07.02.2021 13:30
HJK/Keltasininen - KäPa
Töölön kupla TN1
P9 Haaste (2011) -
07.02.2021 13:30
VJS/valkoinen A - KäPa
Töölön kupla TN3
P9 Haaste (2011) -
07.02.2021 14:00
KäPa - EsPa/vihreä
Töölön kupla TN3
P8 Haaste (2012) -
13.02.2021 09:00
KäPa - VJS/valkoinen
Töölön kupla TN1
Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014) -
13.02.2021 09:30
KäPa - HJK/Keltasininen
Töölön kupla TN1
Tytöt & Pojat G7 Harraste (2014) -
13.02.2021 10:30
HJK/Keltainen - KäPa
Töölön kupla TN1
Tytöt & Pojat G7 Harraste (2014) -
13.02.2021 10:30
LPS/Reds - KäPa
Töölön kupla TN2
Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014) -
13.02.2021 13:30
NoPS - KäPa
Töölön kupla TN2
P10 Elite (2010) -
13.02.2021 14:30
KuPS - KäPa
Töölön kupla TN1
P2010 Kilpa -
13.02.2021 16:00
KäPa - HJK/ Töölön Ihme
KäPa Campus 1 TN B
Miesten Harraste -
13.02.2021 16:30
KäPa - LPS
Töölön kupla TN1
P10 Elite (2010) -
13.02.2021 19:30
HJK-j/East B sininen - KäPa
KäPa Campus 1 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
13.02.2021 20:00
KäPa - FCFJ/U17
Oulunkylä 2 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
14.02.2021 09:00
KäPa - TiPS/Akatemia 2
KäPa Campus 1 TN B
P11 K -
14.02.2021 11:00
KuPS/musta - KäPa
KäPa Campus 1 TN A
P11 K0 - 0
14.02.2021 13:30
KäPa - FC Futura
Peakfin Arena
Miehet 2 div / 3 div -
20.02.2021 12:00
KäPa - ÅIFK
KäPa Campus 1 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
06.03.2021 10:00
KäPa - FC Viikingit/Punainen
Töölön kupla TN2
P10 Elite (2010) -
06.03.2021 12:00
KuPS - KäPa
Töölön kupla TN2
Miesten NelonenP10 Elite (2010) -
06.03.2021 14:30
Ilves - KäPa
Pirkkahalli C
P20 SM-karsinta -
06.03.2021 18:00
KäPa - RaKe P06-07
KäPa Campus 1 TN
Miesten NelonenPojat C14 Harraste (2007) -
06.03.2021 20:00
KäPa - FC Honka/Musta
Oulunkylä 2 TN A
P12 Kilpa (2008) -
07.03.2021 09:00
KäPa - TiPS/akatemia 1
KäPa Campus 1 TN B
Pojat D12 Elite (2009) -
07.03.2021 11:00
KäPa - ÅIFK
KäPa Campus 1 TN B
Miesten NelonenPojat D12 Elite (2009) -
07.03.2021 11:30
EPS - KäPa
Peakfin Arena
P11 Haaste (2009)Miehet 2 div / 3 div -
07.03.2021 14:00
KJP/YJ - KäPa
Lehtomäki TN
P17 SM-karsinta -
07.03.2021 15:00
KäPa - HJK/P06
Oulunkylä 2 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
13.03.2021 12:00
HJK/Sinivalkoinen - KäPa
Töölön kupla TN1
Miesten NelonenTytöt & Pojat G7 Kilpa (2014) -
13.03.2021 12:00
HPS/Valkoinen - KäPa
Töölön kupla TN3
Tytöt & Pojat G7 Harraste (2014) -
13.03.2021 12:30
HPS/Vihreä - KäPa
Töölön kupla TN2
Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014) -
13.03.2021 13:00
LPS/Vihreä - KäPa
KäPa Campus 1 TN B
Pojat E10 Haaste (2011) -
13.03.2021 13:00
KäPa - HJK/City T13-14 Valkoinen
Töölön kupla TN2
Tytöt & Pojat G7 Kilpa (2014) -
13.03.2021 13:30
KäPa - HJK/Valkosininen
Töölön kupla TN1
P11 Haaste (2009)Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014) -
13.03.2021 15:00
KäPa - FC Kontu/Idän Helmet
Töölön kupla TN1
Naiset Harraste -
13.03.2021 15:45
KäPa - JIPPO-j
Tali halli TN
P17 SM-karsinta -
13.03.2021 17:00
KäPa - FC Honka/B4
Oulunkylä 2 TN
Pojat B17 (2004/05) Kilpa -
13.03.2021 18:00
FC TimAntti - KäPa
Töölön kupla TN1
Naiset Harraste -
14.03.2021 14:30
KäPa - HJS
Tali halli TN
P20 SM-karsinta -
20.03.2021 10:00
TiPS/ Akatemia - KäPa
Oulunkylä 2 TN A
P11 Elite (2009) -
20.03.2021 10:00
KäPa - HJK/Valkosininen
Töölön kupla TN3
P8 Haaste (2012) -
20.03.2021 10:30
PPJ/Eira 2013 Valkoiset - KäPa
Töölön kupla TN1
Miehet VitonenPojat F8 Kilpa (2013) -
20.03.2021 11:00
KäPa - TiPS/Vihreä
Oulunkylä 2 TN B
Pojat D13 Haaste (2008) -
20.03.2021 11:00
KäPa - HJK/Sinivalkoinen
Töölön kupla TN2
Pojat F8 Kilpa (2013) -
20.03.2021 11:30
PPJ/Laru 2013 Oranssi - KäPa
Töölön kupla TN1
Miehet VitonenP8 Haaste (2012) -
20.03.2021 13:00
KäPa - PPJ/Eira 2013 Siniset
Töölön kupla TN3
P8 Harraste (2012) -
20.03.2021 13:00
HJK/East 08 - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
Pojat D13 Haaste (2008) -
20.03.2021 14:00
Gnistan/ valkoinen - KäPa
Töölön kupla TN3
P8 Harraste (2012) -
20.03.2021 15:00
KäPa - RCDE Akatemia
Töölön kupla TN2
P9 Elite (2011) -
20.03.2021 17:30
PKKU - KäPa
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta -
21.03.2021 10:00
HJK/Valkoinen - KäPa
Töölön kupla TN1
P9 Haaste (2011) -
21.03.2021 11:00
KäPa - VJS/valkoinen A
Töölön kupla TN1
P9 Haaste (2011) -
21.03.2021 11:30
HJK/Sininen - KäPa
Töölön kupla TN3
P8 Elite (2012) -
21.03.2021 13:00
FC Haka-j - KäPa
Valkeakoski Palloiluhalli
P20 SM-karsinta -
27.03.2021 12:00
KäPa - FC Kirkkonummi/White
Oulunkylä 2 TN
Pojat C14 Harraste (2007) -
27.03.2021 13:00
KäPa - KP-75/TuPS YJ
KäPa Campus 1 TN B
Pojat D13 Haaste (2008) -
27.03.2021 13:30
KäPa - TPV
Tali halli TN
P20 SM-karsinta -
27.03.2021 14:00
LAUTP/ Sininen - KäPa
KäPa Campus 1 TN A
Pojat D13 Haaste (2008) -
27.03.2021 17:00
KäPa - HJK/Klubin Gimmat
Töölön kupla TN1
Naiset Harraste -
27.03.2021 19:00
FC RÖMU Ladie's - KäPa
Töölön kupla TN2
Naiset Harraste -
28.03.2021 11:30
KäPa - HPS
Peakfin Arena
Miehet 2 div / 3 div -
06.04.2021 18:00
KäPa - LPS/valkoinen
Pirkkola TN 1
P13 Vitonen -
06.04.2021 19:15
KäPa - RaKe/Musta
Pirkkola TN 1
P13 Vitonen 8v8 -
08.04.2021 19:15
HIFK - KäPa
Tali halli TN
P17 Kakkonen -
09.04.2021 20:00
PPJ - KäPa
PPJ-halli TN, Jätkäsaari
P20 SM-karsinta -
10.04.2021 12:00
KäPa - EPS/Akatemia Pun
Pirkkola TN 1
P12 Kakkonen karsinta -
10.04.2021 13:30
KäPa - FC Kiffen
Peakfin Arena
Miehet 2 div / 3 div -
10.04.2021 14:15
KäPa - PPJ
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta -
11.04.2021 13:00
KäPa - Gnistan
Latokartano TN
P17 Kakkonen -
14.04.2021 17:45
KäPa - HPS/vihreä
Pirkkola TN
P15 Nelonen -
14.04.2021 18:00
KOPSE/Vihreä - KäPa
Jokivarren TN ½ B
P13 Vitonen 8v8 -
14.04.2021 19:45
VJS/valkoinen B - KäPa
Myyrmäki UT TN ½ B
P13 Vitonen -
17.04.2021 18:00
KäPa - FC Lahti
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM-karsinta -
18.04.2021 11:00
FC Honka - KäPa
Tapiola 1 TN ½ A
P12 Kakkonen karsinta -
18.04.2021 12:00
KuPS YJ - KäPa
Kuopio, Keskuskentän Jalkapallostadion TN
P17 SM-karsinta -
18.04.2021 13:15
HJK/West sin 2 - KäPa
Tali halli TN
P17 Kakkonen -
18.04.2021 18:00
KäPa - FC Kirkkonummi/2
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen -
20.04.2021 17:30
KäPa - PPS/Valkoinen
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen -
20.04.2021 19:15
EPS/Musta B - KäPa
Kivenlahti TN
P14 Vitonen -
21.04.2021 18:00
FC Kontu/Vihreä - KäPa
Kontula TN
P15 Nelonen -
21.04.2021 18:40
KäPa - VJS/valkoinen A
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
22.04.2021 18:00
SAPA/musta - KäPa
Kartano 2 TN
P14 Nelonen -
24.04.2021 12:00
KäPa - GrIFK
Koskelantie nap TN
P12 Kakkonen karsinta -
24.04.2021 14:00
KäPa - JJK Jyväskylä
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta -
25.04.2021 09:25
Valtti/Vihreä - KäPa
Volkswagen Areena TN 2, Puotila
P13 Vitonen 8v8 -
25.04.2021 14:00
KäPa - VJS
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM-karsinta -
25.04.2021 15:00
KäPa - HJK/East sin
Latokartano TN
P17 Kakkonen -
27.04.2021 17:00
KäPa - Ponnistus/valkoinen
Pirkkola nap TN
P11 -
27.04.2021 18:00
EIF/Vit - KäPa
Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A
P13 Vitonen 8v8 -
27.04.2021 19:10
Kulps - KäPa
Kartano nap 2 TN
P13 Vitonen -
27.04.2021 19:50
KäPa - PPJ/United mus
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
29.04.2021 19:35
LePa/sininen - KäPa
LePa Areena
P11 -
30.04.2021 18:00
JäPS/Valkoinen - KäPa
Koivusaari TN
P15 Nelonen -
02.05.2021 12:30
PPJ/2 - KäPa
PPJ-halli TN, Jätkäsaari
P17 Kakkonen -
02.05.2021 13:30
KäPa - MPS/08
Latokartano TN
P14 Vitonen -
02.05.2021 14:00
FC Kirkkonummi - KäPa
Kirkkonummi UP TN 8 B
P12 Kakkonen karsinta -
02.05.2021 15:00
KäPa - FC POHU/HPS YJ2
Latokartano TN
P14 Nelonen -
02.05.2021 18:00
KäPa - 2/11
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen -
03.05.2021 18:10
KäPa - HJK/Töölö kel
Kivikko nap TN
P10 -
04.05.2021 17:30
KäPa - HJK/Töölö sin
Koskelantie nap TN
P11 -
04.05.2021 18:30
PPS/Punainen - KäPa
Kartanonkoski TN
P14 Vitonen -
04.05.2021 19:00
KaPy/valkoinen - KäPa
Hansavalkama TN ½ A
P13 Vitonen 8v8 -
04.05.2021 19:50
KäPa - PPJ/United val
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen -
04.05.2021 20:45
ToTe/Avauspotku - KäPa
Tali halli TN
Naisten Vitonen -
05.05.2021 20:00
KäPa - Gnistan/sininen 1
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
06.05.2021 18:00
HJK/Arabia sin - KäPa
Latokartano TN B
P10 -
06.05.2021 19:00
KaPy/sininen B - KäPa
Vanttila TN ½ A
P10 -
06.05.2021 19:40
KäPa - HyPS/Musta
Pirkkola nap TN
T11 -
07.05.2021 18:00
KäPa - KoiPS/Valkoinen
Tapuli TN 2
P11 -
07.05.2021 18:00
FC Kontu/Vihreä - KäPa
Kontula TN 1
P11 -
07.05.2021 19:30
KäPa - Valtti
Kannelmäki TN
P15 Nelonen -
08.05.2021 12:00
KäPa - Gnistan/keltainen 1
Koskelantie nap TN
P12 Kakkonen karsinta -
08.05.2021 13:00
VJS - KäPa
Myyrmäki Stadion
P17 SM-karsinta -
08.05.2021 13:30
KäPa - EsPa/Keltainen 1
Koskelantie nap TN
P11 K -
08.05.2021 15:00
KäPa - KJP/2
Pirkkola TN
P15 Kolmonen -
08.05.2021 15:30
KuPS - KäPa
Kuopio, Keskuskentän Jalkapallostadion TN
P20 SM-karsinta -
09.05.2021 14:45
FC Viikingit/B1 - KäPa
Kartano 2 TN
P17 Kakkonen -
09.05.2021 16:00
KäPa - HJK/T07
Pirkkola TN
P14 Nelonen -
09.05.2021 18:00
KäPa - VJS/U16
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen -
11.05.2021 17:00
KäPa - LPS/vihreä
Pirkkola nap TN
P11 -
11.05.2021 18:10
PiTa/musta - KäPa
Pirkkola nap TN
P13 Vitonen -
12.05.2021 18:00
LPS/punainen - KäPa
Laajasalo TN 2
P10 -
12.05.2021 18:00
KäPa - IIF/VNFA YJ
Kontula TN
P14 Vitonen -
12.05.2021 18:00
KäPa - AC StaSi
Pitäjänmäki TN
Naisten Vitonen -
12.05.2021 18:15
PETO - KäPa
Kannelmäki TN
Miehet Vitonen -
12.05.2021 18:30
RaKe - KäPa
Rajamäki TN 8E
T11 -
12.05.2021 18:45
KeiKa - KäPa
Kenraalinpuisto TN ½ A
P13 Vitonen 8v8 -
12.05.2021 18:45
KäPa - HooGee/valkoinen
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
12.05.2021 19:10
HyPS/Sininen - KäPa
Kankurin TN
P15 Nelonen -
12.05.2021 20:00
KäPa - FC Lohja
Koskelantie nap TN
Miehet 65 -
13.05.2021 10:00
VJS/valkoinen B - KäPa
Vantaankoski TN
P14 Nelonen -
13.05.2021 10:00
KäPa - GrIFK/Juventus
Töölö PK 6 TN B
P10 -
13.05.2021 13:00
Komeetat - KäPa
Comets Park TN
P20 SM-karsinta -
13.05.2021 13:00
FC Lahti - KäPa
Kisapuisto Stadion TN
P17 SM-karsinta -
13.05.2021 14:00
FC Kontu/Valkoinen - KäPa
Kurkimäki TN
P15 Kolmonen -
14.05.2021 19:10
HIFK/Red 2 - KäPa
Väinämöinen TN 2
P11 -
14.05.2021 19:10
HJK/Munkka sin - KäPa
Lauttasaari TN 2
P11 -
15.05.2021 13:00
VJS/1 - KäPa
Myyrmäki UT TN ½ B
P12 Kakkonen karsinta -
15.05.2021 17:30
KäPa - Gnistan/keltainen 1
Kumpula Campus 1 TN A
P10 -
16.05.2021 12:00
KäPa - FC POHU/HPS YJ2
Latokartano TN
P17 Kakkonen -
16.05.2021 14:00
KäPa - HJK
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta -
16.05.2021 14:00
KäPa - VJS/punainen
Pirkkola nap TN
P11 K -
16.05.2021 19:00
KäPa - Ilves
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM-karsinta -
17.05.2021 18:00
FC POHU/valkoinen - KäPa
Pitäjänmäki TN B
P103 - 11
17.05.2021 18:40
SAPA/vihreä - KäPa
Koskelantie nap TN
P12 Nelonen8 - 0
18.05.2021 17:30
PPJ/Laru sin - KäPa
Pirkkola nap TN B
P82 - 7
18.05.2021 17:30
HJK/Munkka keltaraita - KäPa
Koskelantie nap TN A
P92 - 5
18.05.2021 17:45
KäPa - MPS/musta
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen -
18.05.2021 18:00
KäPa - HPS
Jakomäki nap TN
P116 - 5
18.05.2021 18:00
HJK/Kantsu val - KäPa
Jakomäki nap 2 TN A
P82 - 4
18.05.2021 18:10
MPS/sininen - KäPa
Tapanila TN A
P115 - 3
18.05.2021 18:30
PPJ/Laru val - KäPa
Pirkkola nap TN A
P85 - 4
18.05.2021 18:30
HJK/Munkka raita - KäPa
Koskelantie nap TN B
P91 - 12
18.05.2021 19:00
PPV/Punainen - KäPa
Tali TN A
P12 Kutonen2 - 6
18.05.2021 19:00
FC POHU/sininen - KäPa
Jakomäki nap 2 TN B
P86 - 9
18.05.2021 19:30
KäPa - HJK/Töölö kel
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen0 - 3
18.05.2021 20:15
GrIFK/3 - KäPa
Volkswagen halli TN, Kauniainen
P17 Kakkonen -
19.05.2021 18:00
PK-35/punainen - KäPa
Laajasalo N
P14 Vitonen -
19.05.2021 19:00
HPS/vihreä - KäPa
JYA Housing Areena TN, Paloheinä
P15 Nelonen -
19.05.2021 19:00
KäPa - PK-35/punainen
Kumpula Campus 2 TN A
P11 K10 - 0
19.05.2021 19:40
KäPa - HIFK/Stadin Mimmit W
Pirkkola TN
Naisten Vitonen -
19.05.2021 19:45
KäPa - HyPS/Punainen
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v81 - 1
19.05.2021 21:00
Dicken - KäPa
Koskelantie nap TN
Miehet 65 -
20.05.2021 18:00
KäPa - Toukolan Teräs
Pallomylly TN
P14 Nelonen -
20.05.2021 19:30
KäPa - HJK/East
Pallomylly TN
P15 Kolmonen -
20.05.2021 19:30
HJK/City sin T06 - KäPa
Latokartano TN
P15 Nelonen0 - 13
21.05.2021 17:30
PPJ/Jätkäsaari sin - KäPa
Koskelantie nap TN A
P92 - 5
21.05.2021 17:30
Sibbo-Vargarna/blå - KäPa
Söderkulla TN A1
P91 - 5
21.05.2021 18:00
FC Kontu/Valkoinen - KäPa
Myllypuro TN B
P114 - 1
21.05.2021 18:00
KäPa - HJK/Töölö val
Töölö PK 6 TN B
P13 Vitonen 8v8 -
21.05.2021 18:00
KäPa - HIFK/White
Jakomäki nap 2 TN A
P83 - 1
21.05.2021 18:15
Sibbo-Vargarna/gul2 - KäPa
Söderkulla TN A1
P93 - 4
21.05.2021 18:30
PPJ/Laru mus - KäPa
Koskelantie nap TN B
P94 - 1
21.05.2021 18:40
Ponnistus/musta - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
P13 Nelonen 8v85 - 1
21.05.2021 19:00
KäPa - IIF
Jakomäki nap 2 TN A
P85 - 1
21.05.2021 19:15
KäPa - HJK/Munkka val
Pirkkola TN A
P107 - 3
21.05.2021 19:50
KäPa - FC Honka/Vihreä
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
22.05.2021 09:50
TiPS/Akatemia - KäPa
Tikkurila TN A
P103 - 5
22.05.2021 11:00
KäPa - KJP/YJ
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta -
22.05.2021 12:00
KäPa - PEP/Red
Tali TN A
T110 - 9
22.05.2021 13:00
KäPa - FC L-U/1
Latokartano TN A
P12 Kakkonen karsinta -
22.05.2021 13:00
HJK/Kantsu sin - KäPa
Töölö PK 6 TN B
P12 Kolmonen 5 - 1
22.05.2021 16:00
HJS - KäPa
Pulleri TN
P20 SM-karsinta -
23.05.2021 13:45
HooGee/valkoinen - KäPa
Matinkylä 1 TN B
P13 Vitonen 8v83 - 6
23.05.2021 16:30
PK-35/2 - KäPa
Latokartano TN
P17 Kakkonen -
23.05.2021 18:00
KäPa - NJS
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen -
24.05.2021 18:00
KäPa - Sibbo-Vargarna/blå
Pirkkola TN B
P12 Kutonen3 - 4
24.05.2021 18:00
KäPa - TiPS/Vihreä 1
Latokartano TN B
P103 - 12
24.05.2021 19:10
KäPa - LePa/sininen
Latokartano TN B
P105 - 1
25.05.2021 17:30
KäPa - HJK/Töölö kel
Pirkkola nap TN
P13 Vitonen -
25.05.2021 18:00
KäPa - FC Viikingit/punainen 2
Pirkkola TN A
P103 - 2
25.05.2021 18:00
FC Viikingit/punainen 2 - KäPa
Kartano nap 1 TN
P113 - 8
25.05.2021 19:00
Ponnistus/valkoinen - KäPa
Tali TN B
P13 Vitonen7 - 1
25.05.2021 19:05
HPS/vihreä - KäPa
JYA Housing Areena TN 1, Paloheinä
P13 Vitonen 8v8 -
26.05.2021 00:00
Kulps/Valkoinen - KäPa
Ottelua ei pelata/siirtyy
P8 Peli-illat -
26.05.2021 17:00
HJK/West val 2 - KäPa
Käpylä 2 N
P14 Vitonen -
26.05.2021 17:00
KäPa - FC Viikingit/punainen 2
Kivikko nap TN A
P811 - 1
26.05.2021 17:30
KäPa - FC FC
Pirkkola TN
Miehet Vitonen -
26.05.2021 17:30
KäPa - HJK/Laru sin
Haapaniemi TN B
P87 - 1
26.05.2021 18:00
HJK/Töölö val - KäPa
Haapaniemi TN A
P82 - 2
26.05.2021 18:00
KäPa - Valtti
Kivikko nap TN A
P810 - 4
26.05.2021 18:20
KäPa - FC Kontu/Vihreä
Käpylä 2 N
P15 Nelonen -
26.05.2021 18:30
RaKe/Musta - KäPa
Rajamäki 2 N
P13 Vitonen 8v84 - 1
26.05.2021 18:30
KäPa - HIFK/Red
Haapaniemi TN B
P87 - 7
26.05.2021 19:00
KäPa - Kasiysi/Valkoinen
Myllypuro TN A
P13 Vitonen 8v82 - 11
26.05.2021 19:00
HJK/Laru val - KäPa
Haapaniemi TN B
P84 - 1
26.05.2021 19:20
LePa/musta - KäPa
Säterinniitty TN A
P11 K1 - 3
26.05.2021 20:50
HJK/Klubin gimmat sin - KäPa
Tali halli TN
Naisten Vitonen -
27.05.2021 18:00
PiTa/musta - KäPa
Pirkkola TN
P14 Nelonen -
27.05.2021 18:00
KäPa - LPS/musta
Pallomylly TN
P15 Kolmonen -
27.05.2021 18:30
RiPS/Keltainen - KäPa
Keskuskenttä TN B
T1110 - 1
27.05.2021 18:40
KäPa - Valtti/Vihreä
Koskelantie nap TN
P12 Nelonen0 - 9
27.05.2021 19:30
SAPA/vihreä - KäPa
Töölö PK 6 TN
P15 Nelonen0 - 5
28.05.2021 17:00
LPS/vihreä - KäPa
Kivikko nap TN B
P91 - 6
28.05.2021 17:30
FC POHU/sininen - KäPa
Selekta Areena TN A2
P13 Vitonen 8v8 -
28.05.2021 17:30
KäPa - HJK/Arabia kel
Jakomäki nap 2 TN A
P98 - 3
28.05.2021 17:30
KäPa - PiTa/musta
Koskelantie nap TN A
P92 - 4
28.05.2021 18:00
PPJ/United oran - KäPa
Jätkäsaari TN B
P13 Nelonen 8v83 - 2
28.05.2021 18:00
KäPa - Gnistan/sininen 1
Pirkkola TN B
P114 - 2
28.05.2021 18:00
FC Viikingit/sininen - KäPa
Kivikko nap TN A
P90 - 11
28.05.2021 18:15
KäPa - HJK/Arabia raita
Jakomäki nap 2 TN A
P93 - 9
28.05.2021 18:30
KäPa - FC POHU/sininen
Koskelantie nap TN A
P95 - 1
28.05.2021 19:10
KäPa - HPS/valkoinen II
Pirkkola TN B
P111 - 6
29.05.2021 08:00
HJK/Munkka (2008) - KäPa
Oulunkylä 1 TN A
Pojat D13 Haaste (2008)1 - 0
29.05.2021 08:30
FCFJ - KäPa
Koskelantie nap TN B
Pojat F9 Elite 7v7 (2012) 0 - 2
29.05.2021 08:30
EBK/Sininen - KäPa
Tapuli TN A
P12 Kilpa (2008)0 - 1
29.05.2021 08:55
HIFK/Red - KäPa
Käpylä 1 N D2
P82 - 4
29.05.2021 09:00
KäPa - FC Kontu
Oulunkylä 1 TN B
Pojat D13 Haaste (2008)4 - 0
29.05.2021 09:00
KäPa - HJK-j/Töölö Sininen
Tali 1 N A
P11 Elite (2009)0 - 1
29.05.2021 09:20
KäPa - NJS/Tikkamuuri P6
Käpylä 1 N A2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)10 - 1
29.05.2021 09:20
KäPa - NJS/Keltainen
Käpylä 1 N B1
P82 - 11
29.05.2021 09:20
EsPa/Keltainen - KäPa
Käpylä 1 N C1
P94 - 2
29.05.2021 09:30
KäPa - FC Honka/Musta 1
Koskelantie nap TN A
Miehet VitonenP11 Haaste (2009)Pojat F9 Elite 7v7 (2012) 1 - 6
29.05.2021 09:30
KäPa - PK-35/PK-35
Tali TN B
Miehet VitonenPojat F8 Kilpa (2013)Pojat D12 Elite (2009)1 - 2
29.05.2021 09:30
KäPa - TuNL/valkoinen
Tali TN A
Pojat F8 Kilpa (2013)Pojat D12 Elite (2009)0 - 0
29.05.2021 09:30
PK-35/punainen - KäPa
Tapuli TN A
P12 Kilpa (2008)1 - 1
29.05.2021 09:45
KäPa - PPJ Jätkä13 / Sininen
Käpylä 1 N D2
P84 - 1
29.05.2021 10:00
HooGee/sininen - KäPa
Tali 1 N B
P11 Elite (2009)2 - 1
29.05.2021 10:00
NJS/P08 musta - KäPa
Oulunkylä 1 TN B
Pojat D13 Haaste (2008)3 - 0
29.05.2021 10:10
LePa/Keltainen - KäPa
Käpylä 1 N B2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)6 - 1
29.05.2021 10:10
FC Honka/Musta 2 - KäPa
Käpylä 1 N C2
P94 - 2
29.05.2021 10:30
HJK/Laru Sininen - KäPa
Käpylä TN 2
P83 - 5
29.05.2021 10:30
PK-35/PK-35 - KäPa
Tali TN B
Pojat D12 Elite (2009)0 - 1
29.05.2021 10:30
KäPa - SibboV/Gul
Koskelantie nap TN B
Pojat F9 Elite 7v7 (2012) 6 - 0
29.05.2021 10:35
PPJ Jätkä13 / Valkoinen - KäPa
Käpylä 1 N A1
P87 - 5
29.05.2021 10:35
KäPa - PPJ/Eira valkoiset
Käpylä 1 N C2
P84 - 1
29.05.2021 11:00
EPS/U7 D - KäPa
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)7 - 1
29.05.2021 11:25
KäPa - EPS/Punainen 2
Käpylä 1 N D1
P92 - 12
29.05.2021 11:30
KuPS/Musta - KäPa
Tali TN A
P9 Elite (2011)Pojat D12 Elite (2009)0 - 2
29.05.2021 11:30
KäPa - HJK-j/ East P'09
Tapuli TN A
P12 Kilpa (2008)2 - 3
29.05.2021 11:30
PPJ/Laru Valkoinen - KäPa
Kumpula Campus 1 TN B
P10 Elite (2010)3 - 0
29.05.2021 11:45
KäPa - EsPa/keltainen 2
Käpylä TN 1
Pojat F8 Kilpa (2013)P86 - 1
29.05.2021 11:50
KäPa - Gnistan/sininen
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)0 - 3
29.05.2021 11:50
KäPa - Kasiysi/punainen
Käpylä 1 N C1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)0 - 3
29.05.2021 11:55
PPJ/Laru Valkoinen - KäPa
Tapuli nap 1 N A
P96 - 2
29.05.2021 12:00
HJK-j/ East P'09 - KäPa
Tapuli TN B
P7 Peli-illatP12 Harraste (2008)3 - 0
29.05.2021 12:00
KäPa - FC Kirkkonummi
Tali 1 N B
Pojat C14 Harraste (2007)P11 Elite (2009)2 - 2
29.05.2021 12:00
FC Honka - KäPa
Tapiola 1 TN
Huuhkajapäivät P14 (2005)1 - 4
29.05.2021 12:15
KäPa - FC Honka/Vihreä K
Käpylä 1 N D1
Miesten NelonenTytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)2 - 5
29.05.2021 12:15
PPJ/Eira Oranssit - KäPa
Käpylä 1 N A2
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)9 - 0
29.05.2021 12:15
Honka/Musta M P15 - KäPa
Käpylä 1 N A1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)6 - 1
29.05.2021 12:40
PPJ/Eira Siniset - KäPa
Käpylä 1 N A1
Miesten NelonenTytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)14 - 0
29.05.2021 12:40
EBK/sininen - KäPa
Käpylä 1 N C1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)5 - 7
29.05.2021 12:45
PPJ/Eira Valkoiset - KäPa
Tapuli nap 1 N C
P93 - 5
29.05.2021 13:00
FC Reipas - KäPa
Tali 1 N B
Miehet VitonenPojat D12 Elite (2009)0 - 3
29.05.2021 13:00
KäPa - Akilles
Tapuli TN A
P7 Peli-illatP12 Harraste (2008)1 - 2
29.05.2021 13:00
JIPPO-j - KäPa
Joensuu, Mehtimäki TN
P17 SM-karsinta -
29.05.2021 13:00
FC Honka/Musta K - KäPa
Käpylä TN 2
P81 - 4
29.05.2021 13:05
Honka/Musta K - KäPa
Käpylä 1 N A1
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)9 - 0
29.05.2021 13:05
TuNL/ Valkoinen - KäPa
Käpylä 1 N B2
P95 - 2
29.05.2021 13:05
LPS/Magpies - KäPa
Käpylä 1 N C2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)3 - 0
29.05.2021 13:30
KäPa - Kasiysi/musta
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)4 - 2
29.05.2021 13:30
KäPa - NoPS
Kumpula Campus 1 TN A
P10 Elite (2010)1 - 0
29.05.2021 13:35
KäPa - HooGee/Jedit Sininen
Tapuli nap 1 N B
P92 - 3
29.05.2021 13:55
EBK/keltainen - KäPa
Käpylä 1 N D2
Miesten NelonenTytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)8 - 0
29.05.2021 13:55
PPJ/Eira Valkoiset - KäPa
Käpylä 1 N A2
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)5 - 1
29.05.2021 13:55
Ilves/Keltainen - KäPa
Käpylä 1 N B2
P95 - 0
29.05.2021 13:55
EPS/U7 C - KäPa
Käpylä 1 N C2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)5 - 1
29.05.2021 14:00
KäPa - PK-35/musta
Tapuli TN B
P12 Harraste (2008)0 - 3
29.05.2021 14:15
FC Honka/Keltainen M - KäPa
Käpylä TN 2
P87 - 0
29.05.2021 14:20
KäPa - Gnistan/keltainen
Käpylä 1 N A2
P12 Harraste (2008)Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)2 - 7
29.05.2021 14:20
KäPa - EPS/U7 A
Käpylä 1 N A1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)5 - 2
29.05.2021 14:20
PPJ/Lauttasaari Oranssi - KäPa
Käpylä 1 N B2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)5 - 2
29.05.2021 14:30
HJK Sininen - KäPa
Kumpula Campus 1 TN A
Miesten KolmonenP10 Elite (2010)1 - 2
29.05.2021 14:30
PuiU/United - KäPa
Tali 1 N B
P11 K5 - 0
29.05.2021 14:45
KäPa - LPS/Reds
Käpylä 1 N C2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)2 - 2
29.05.2021 14:45
KäPa - PPJ/Laru Sininen
Käpylä 1 N D1
P94 - 3
29.05.2021 15:05
KäPa - MPS/ Musta
Käpylä TN 2
P80 - 7
29.05.2021 15:30
EPS - KäPa
Espoonlahti 2 TN
P17 Kakkonen -
29.05.2021 15:30
KäPa - LePa/Musta
Kumpula Campus 1 TN B
P10 Elite (2010)2 - 0
29.05.2021 15:30
KäPa - FC Honka/Musta K
Kumpula Campus 2 TN B
Pojat E10 Haaste (2011)2 - 3
29.05.2021 15:35
KäPa - LePa/Vihreä
Käpylä 1 N D1
P910 - 4
29.05.2021 16:00
KäPa - PPJ/Lauttasaari Valkoinen
Käpylä 1 N C2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)2 - 5
29.05.2021 16:30
KäPa - KP-75/TuPS yj vihreä
Tali 1 N A
P2010 KilpaP11 K2 - 1
29.05.2021 16:30
KäPa - LoPa
Tapuli TN A
Pojat D13 Harraste (2008)0 - 4
29.05.2021 16:30
KäPa - NoPS/Musta
Kumpula Campus 2 TN B
Pojat E10 Haaste (2011)3 - 5
29.05.2021 16:55
KäPa - MPS/ Valkoinen
Tapuli nap 1 N C
P82 - 4
29.05.2021 17:00
KäPa - VJS Valkoinen B
Tapuli TN A
Pojat D13 Harraste (2008)3 - 1
29.05.2021 17:30
PeKa - KäPa
Arto Tolsa Areena
Kakkonen1 - 0
29.05.2021 17:30
KäPa - KOPSE/musta
Oulunkylä 2 TN B
Tytöt E10-11 Haaste (2010-2011)3 - 0
29.05.2021 17:30
EPS/Musta A valkoinen - KäPa
Tali 1 N A
P11 K0 - 5
29.05.2021 17:30
KaPy/Valkoinen - KäPa
Kumpula Campus 1 TN B
Pojat E10 Haaste (2011)2 - 3
29.05.2021 17:45
AskU/Sudet - KäPa
Tapuli nap 1 N A
P12 Kilpa (2008)P84 - 4
29.05.2021 18:30
KäPa - MPS/Musta
Tali 1 N B
Pojat D13 Elite 11v11 (2008)P11 K2 - 0
29.05.2021 18:30
KäPa - FC Haka-j
Oulunkylä 2 TN
P20 SM-karsinta -
29.05.2021 18:30
HP-47 - KäPa
Heinolan UP TN
P15 Kolmonen -
29.05.2021 18:30
KäPa - FC Honka/vihreät08
Tapuli TN A
Pojat D13 Harraste (2008)1 - 4
29.05.2021 18:30
FC Kuusysi - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
Tytöt E10-11 Haaste (2010-2011)1 - 0
29.05.2021 18:35
KäPa - PPJ/Laru Musta
Tapuli nap 1 N B
P87 - 0
29.05.2021 19:30
SibboV/T1011 keltasininen - KäPa
Oulunkylä 2 TN A
Tytöt E10-11 Haaste (2010-2011)0 - 2
29.05.2021 19:30
HJK-Töölö 11 / Keltainen - KäPa
Kumpula Campus 1 TN A
Pojat E10 Haaste (2011)1 - 1
30.05.2021 08:30
EPS/Valkoinen 2 - KäPa
Tapuli nap 1 N A
P91 - 5
30.05.2021 08:30
KäPa - PPV
Oulunkylä 2 TN A
Tytöt E10-11 Haaste (2010-2011)2 - 0
30.05.2021 08:30
HJK - KäPa
Kumpula Campus 2 TN B
P10 Elite (2010)4 - 0
30.05.2021 09:00
KäPa - LoPa
Tapuli TN B
P12 Kilpa (2008)Pojat D13 Harraste (2008)0 - 1
30.05.2021 09:00
HJK/East sininen - KäPa
Käpylä 1 N C2
P2010 KilpaP82 - 5
30.05.2021 09:00
GrIFK/Porto - KäPa
Käpylä TN 2
P92 - 4
30.05.2021 09:00
HJK/ Laru Keltainen - KäPa
Käpylä 1 N D1
P86 - 7
30.05.2021 09:20
KäPa - FC Honka/Keltaiset 2
Tapuli nap 1 N C
P94 - 2
30.05.2021 09:30
MPS/P11 Keltainen - KäPa
Kumpula Campus 2 TN B
P10 Elite (2010)1 - 1
30.05.2021 09:30
FC Kuusysi - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
Tytöt E10-11 Haaste (2010-2011)2 - 0
30.05.2021 09:50
HIFK/Blue - KäPa
Käpylä 1 N D1
P83 - 4
30.05.2021 09:50
FCFJ/Valkoinen - KäPa
Käpylä TN 2
P91 - 6
30.05.2021 10:00
TKT/TKT Harmaa - KäPa
Tapuli TN B
Pojat D13 Harraste (2008)2 - 1
30.05.2021 10:00
RCDE - KäPa
Tali 2 N A
P11 K0 - 1
30.05.2021 10:10
KäPa - FC Kontu/Valkoinen
Tapuli nap 1 N C
P91 - 4
30.05.2021 10:15
KäPa - LPS/Magpies
Käpylä 1 N A2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)1 - 5
30.05.2021 10:15
KuPS/keltainen - KäPa
Käpylä 1 N B1
P85 - 1
30.05.2021 10:15
KäPa - NJS/Tikkamuuri P6
Käpylä 1 N D2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)9 - 2
30.05.2021 10:30
FC Honka/PreAkatemia M - KäPa
Kumpula Campus 2 TN A
P10 Elite (2010)2 - 0
30.05.2021 10:40
KäPa - EPS/valkoiset 2
Käpylä 1 N D1
P83 - 6
30.05.2021 11:00
KäPa - NuPS
Tali 1 N A
Tytöt & Pojat G7 Harraste (2014)P11 Elite (2009)2 - 0
30.05.2021 11:00
KäPa - KäPa
Tali 1 N B
Pojat D12 Elite (2009)0 - 0
30.05.2021 11:00
KäPa - VJS Valkoinen C
Tapuli TN A
Pojat D13 Harraste (2008)0 - 1
30.05.2021 11:05
LePa/Sininen - KäPa
Käpylä 1 N B1
Pojat D13 Harraste (2008)Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)6 - 3
30.05.2021 11:05
KäPa - EBK/keltainen
Käpylä 1 N B2
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)1 - 5
30.05.2021 11:05
KäPa - Kasiysi/punainen
Käpylä 1 N A1
P88 - 1
30.05.2021 11:30
FC Honka/Valkoinen - KäPa
Tali 2 N A
Naiset HarrasteP11 K0 - 2
30.05.2021 11:30
KäPa - HJK/Arabianranta Sininen
Käpylä TN 2
P91 - 1
30.05.2021 11:30
KäPa - HJK/Töölö 08 Keltainen
Tapuli TN B
Pojat D13 Harraste (2008)0 - 1
30.05.2021 11:30
KäPa - SibboV/T1011 keltasininen
Oulunkylä 2 TN B
Tytöt E10-11 Haaste (2010-2011)0 - 0
30.05.2021 11:55
KäPa - PPJ/Eira Valkoiset
Käpylä 1 N A1
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)0 - 7
30.05.2021 11:55
Kasiysi/musta - KäPa
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)1 - 2
30.05.2021 12:00
PK-35 P11 - KäPa
Tali 2 N B
P10 Elite (2010)P11 Elite (2009)2 - 0
30.05.2021 12:00
KäPa - MPS
Latokartano TN
P17 Kakkonen -
30.05.2021 12:20
PPJ/Lauttasaari Musta - KäPa
Käpylä 1 N D1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)8 - 0
30.05.2021 12:30
Kulps 08 pojat - KäPa
Tapuli TN A
P12 Kilpa (2008)Pojat D13 Harraste (2008)0 - 2
30.05.2021 12:30
KäPa - LePa/Keltainen
Tali TN B
P9 Kilpa (2011)P12 Harraste (2008)1 - 0
30.05.2021 12:30
KäPa - KuPS/Musta
Tali 1 N B
Pojat D12 Elite (2009)2 - 1
30.05.2021 12:30
NJS/P08 musta - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
Pojat D13 Haaste (2008)0 - 0
30.05.2021 12:45
KäPa - FC Honka/Keltainen M
Käpylä 1 N D1
Miesten NelonenTytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)8 - 1
30.05.2021 12:45
KäPa - KäPa
Käpylä 1 N A2
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)2 - 7
30.05.2021 12:45
HIFK/White - KäPa
Käpylä 1 N C2
P80 - 4
30.05.2021 13:00
PPJ/Laru Musta - KäPa
Koskelantie nap TN A
Pojat F9 Elite 7v7 (2012) 0 - 1
30.05.2021 13:00
KP-75/TuPS yj - KäPa
Tali 2 N A
P11 Elite (2009)1 - 2
30.05.2021 13:05
KäPa - NJS/valkoinen
Tapuli nap 1 N D
P86 - 1
30.05.2021 13:10
NJS/Kärkikamu - KäPa
Käpylä 1 N D1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)1 - 4
30.05.2021 13:30
KäPa - EPS/Musta B2
Tali TN B
P7 Peli-illatP12 Harraste (2008)1 - 0
30.05.2021 13:30
KäPa - VJS Valkoinen B
Tapuli TN A
P12 Kilpa (2008)Pojat D13 Harraste (2008)0 - 2
30.05.2021 13:30
VJS/1 - KäPa
Tali 1 N A
Pojat D12 Elite (2009)2 - 0
30.05.2021 13:30
KäPa - Kasiysi
Oulunkylä 1 TN A
Pojat D13 Haaste (2008)1 - 3
30.05.2021 13:35
NJS/Palokärki P6 - KäPa
Käpylä 1 N D2
Miesten NelonenTytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)1 - 7
30.05.2021 13:35
Honka/Musta K - KäPa
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)5 - 2
30.05.2021 13:35
KäPa - EsPa/vihreä 2
Käpylä 1 N B2
P82 - 2
30.05.2021 13:35
KäPa - EPS/punainen
Käpylä 1 N A1
P80 - 3
30.05.2021 13:55
Kasiysi/musta - KäPa
Tapuli nap 1 N C
P81 - 8
30.05.2021 14:00
KäPa - HooGee/Musta
Käpylä TN 1
P92 - 0
30.05.2021 14:00
Gnistan/sininen - KäPa
Käpylä 1 N A1
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)8 - 2
30.05.2021 14:25
Kasiysi/oranssi - KäPa
Käpylä 1 N A1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)1 - 2
30.05.2021 14:25
KäPa - Gnistan/keltainen
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat H5-6 (2015-2016)3 - 5
30.05.2021 14:25
PPJ/Laru Oranssi - KäPa
Käpylä 1 N D1
P84 - 3
30.05.2021 14:30
KäPa - Honka/Vihreä
Tali TN B
P12 Harraste (2008)0 - 4
30.05.2021 14:30
KäPa - FC Reipas
Tali 1 N A
Pojat D12 Elite (2009)7 - 2
30.05.2021 14:30
EPS/Punainen 1 - KäPa
Koskelantie nap TN B
Pojat F9 Elite 7v7 (2012) 0 - 3
30.05.2021 14:50
KäPa - PPJ/Laru Valkoinen
Käpylä 1 N D2
P8 Harraste (2012)P85 - 5
30.05.2021 14:50
LePa/Sininen - KäPa
Käpylä TN 2
P91 - 1
30.05.2021 14:50
KäPa - FC Honka/Keltainen K
Käpylä 1 N D1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)5 - 1
30.05.2021 15:00
JJK Jyväskylä - KäPa
Viitaniemi TN
P17 SM0 - 2
30.05.2021 15:00
KäPa - FC Honka/Keltainen K
Oulunkylä 2 TN B
Pojat D13 Haaste (2008)2 - 0
30.05.2021 15:00
KäPa - A/V
Tali 3 N A
P11 Elite (2009) -
30.05.2021 15:15
KäPa - Honka/Musta M P15
Käpylä 1 N B1
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)0 - 4
30.05.2021 15:30
KäPa - FC Honka/Musta 1
Koskelantie nap TN A
Pojat F9 Elite 7v7 (2012) 1 - 0
30.05.2021 15:40
MPS/ Keltainen - KäPa
Käpylä 1 N C1
Pojat D13 Harraste (2008)P85 - 5
30.05.2021 17:00
PK-35/punainen - KäPa
Oulunkylä 2 TN B
P12 Kilpa (2008)2 - 2
30.05.2021 18:30
KP-75/keltainen - KäPa
Käpylä 2 N B
Pojat E10 Haaste (2011)1 - 4
30.05.2021 19:30
KäPa - FC Kontu/Sininen
Kurkimäki TN
P14 Nelonen1 - 2
31.05.2021 17:00
HPS - KäPa
Kivikko nap TN A
P85 - 4
31.05.2021 18:00
Gnistan/keltainen 2 - KäPa
Kivikko nap TN B
P84 - 2
31.05.2021 19:10
KäPa - EBK/Valkoinen
Latokartano TN A
T110 - 4
31.05.2021 19:15
HPS/valkoinen - KäPa
Paloheinä nap TN
P102 - 7
01.06.2021 17:00
MPS 2011 - KäPa
Tapanila TN A
P104 - 4
01.06.2021 18:00
KäPa - HooGee/Espa YJ2
Pirkkola N
P14 Vitonen -
01.06.2021 18:00
KäPa - FC Kontu/sininen
Kontula TN B
P13 Vitonen4 - 2
01.06.2021 18:40
Ponnistus/valkoinen - KäPa
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen -
01.06.2021 19:00
KäPa - PuiU
Tali TN A
P111 - 0
01.06.2021 19:30
KäPa - LoPa/valkoinen
Koskelantie nap TN
P12 Kolmonen 10 - 4
02.06.2021 17:30
KäPa - PPJ
Koskelantie nap TN
P12 Kakkonen karsinta -
02.06.2021 17:30
FC Fortuna - KäPa
Jakomäki nap 2 TN B
P811 - 2
02.06.2021 17:30
KäPa - PPJ/Laru mus
Haapaniemi TN A
P84 - 0
02.06.2021 18:00
KäPa - PK-35/punainen
Käpylä 2 N
P14 Vitonen2 - 2
02.06.2021 18:30
KäPa - KaPy
Käpylä 2 N
Naisten Vitonen -
02.06.2021 18:30
HJK/East sin - KäPa
Jakomäki nap 2 TN A
P84 - 7
02.06.2021 18:30
KäPa - PPJ/Laru oran
Haapaniemi TN A
P85 - 0
02.06.2021 18:35
KäPa - NuPS/punainen
Kivikko nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
02.06.2021 19:30
KäPa - HIFK/Red
Käpylä 2 N
P15 Nelonen9 - 0
02.06.2021 19:45
FC Honka/Vihreä - KäPa
Tapion kenttä TN
P13 Vitonen 8v83 - 1
02.06.2021 20:00
KäPa - HJK/East val
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
02.06.2021 21:05
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN 1, Puotila
Miehet 65 -
03.06.2021 18:00
SAPA/musta - KäPa
Töölö PK 6 TN
P14 Nelonen0 - 8
03.06.2021 18:30
PeKa - KäPa
Katajainen N
P15 Kolmonen -
03.06.2021 18:30
Gnistan/keltainen 3 - KäPa
Myllypuro nap N
P12 Nelonen11 - 0
03.06.2021 18:30
HIFK/White - KäPa
Siltamäki nap 2 N
P7 Peli-illat3 - 6
03.06.2021 18:45
KäPa - LePa/vihreä
Koskelantie nap TN
P13 Nelonen 8v82 - 4
03.06.2021 18:50
KäPa - FC Kontu/Sininen
Myllypuro TN
P14 Nelonen -
03.06.2021 19:20
Kasiysi/White - KäPa
Laaksolahti TN A
P102 - 13
04.06.2021 17:15
KäPa - HJK/Malmi val
Tapuli nap 1 N
P117 - 2
04.06.2021 17:15
HJK/Kantsu kel - KäPa
Kannelmäki TN B
P117 - 3
04.06.2021 18:00
KäPa - JäPS/Valkoinen
Käpylä 2 N
P15 Nelonen -
04.06.2021 18:00
HCFA - KäPa
Pirkkola N
P14 Kolmonen -
04.06.2021 18:00
LPS/punainen - KäPa
Kurkimäki TN A1
P91 - 10
04.06.2021 18:00
KäPa - HJK/Töölö valkosin
Koskelantie nap TN B
P91 - 3
04.06.2021 18:00
NuPS - KäPa
Rintamäki areena TN A
P92 - 7
04.06.2021 18:30
NJS - KäPa
Klaukkala N
Kakkonen0 - 0
04.06.2021 19:00
KäPa - PPJ/Laru val
Koskelantie nap TN B
P93 - 4
04.06.2021 19:00
LoPa/valkoinen - KäPa
Rintamäki areena TN B
P91 - 7
04.06.2021 19:00
HerTo - KäPa
Kurkimäki TN A2
P93 - 6
04.06.2021 19:10
KäPa - FC POHU/sininen
Latokartano TN A
P101 - 4
04.06.2021 19:10
FC Honka/Keltainen K - KäPa
Tapion kenttä TN
P13 Vitonen 8v89 - 2
04.06.2021 19:30
LPS/musta - KäPa
Laajasalo N
P15 KolmonenP15 Kolmonen4 - 2
04.06.2021 20:05
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN 2, Puotila
P12 Kakkonen karsinta -
04.06.2021 20:05
Valtti/Oranssi - KäPa
Volkswagen Areena TN A
P12 Kutonen3 - 1
05.06.2021 14:00
TPS - KäPa
Kupittaa 5 TN
P17 SM-karsintaP14 Liiga Etelä4 - 0
05.06.2021 14:00
FC Kontu/Sininen - KäPa
Kurkimäki TN
P17 Kakkonen -
05.06.2021 17:00
EPS/Akatemia - KäPa
Espoonlahti 2 TN A
P11 K4 - 1
06.06.2021 10:30
KäPa - HPS/Valkoinen
Selekta Areena TN B2
P6 Peli-illat0 - 4
06.06.2021 11:00
KäPa - PK-35
Selekta Areena TN A2
P6 Peli-illat0 - 11
06.06.2021 11:00
HJK/Kantsu Raita - KäPa
Selekta Areena TN B2
P6 Peli-illat10 - 0
06.06.2021 11:45
HJK - KäPa
Töölö PK Sahara TN
P15 Liiga Etelä5 - 0
06.06.2021 13:00
FC Viikingit/sininen - KäPa
Kartano 1 TN
P15 Kolmonen -
06.06.2021 15:00
EPS/Akatemia Val - KäPa
Espoonlahti 1 TN A
P12 Kolmonen 4 - 2
06.06.2021 15:15
KäPa - LePa/harmaa
Tali TN B
P113 - 2
06.06.2021 16:15
HJK/sin - KäPa
Töölö PK 6 TN
P13 Kakkonen 8v83 - 3
06.06.2021 16:30
KäPa - Valtti/Oranssi
Tali TN 2
P11 -
06.06.2021 17:00
KäPa - PPJ/2
Käpylä 2 N
P17 Kakkonen2 - 3
06.06.2021 18:00
KäPa - 2/10
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen -
06.06.2021 19:00
KäPa - VJS/valkoinen B
Pirkkola N
P15 Nelonen3 - 4
06.06.2021 19:00
KäPa - VJS
Kumpula Campus 1 TN A
P12 Kakkonen karsinta3 - 2
06.06.2021 19:30
PK-35/musta - KäPa
Pirkkola nap TN B
P8 Peli-illat -
06.06.2021 20:00
KäPa - PuiU/sininen
Oulunkylä 2 TN
P15 Kolmonen4 - 0
07.06.2021 15:00
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta -
07.06.2021 17:30
Sibbo-Vargarna/gul - KäPa
Jakomäki nap 2 TN A
P80 - 4
07.06.2021 18:00
ViTa - KäPa
Jakomäki nap 2 TN A
P80 - 8
07.06.2021 18:00
KäPa - HJK/Töölö kel
Jokivarren TN A1
P9 -
07.06.2021 18:30
KeiKa/musta - KäPa
Jakomäki nap 2 TN B
P82 - 1
07.06.2021 18:45
KäPa - HerTo
Koskelantie nap TN
P107 - 8
07.06.2021 18:45
KäPa - HJK/Töölö keltaval
Jokivarren TN A1
P9 -
07.06.2021 19:00
PK-35/punainen - KäPa
Jakomäki nap 2 TN B
P84 - 8
07.06.2021 19:10
LPS/vihreä - KäPa
Laajasalo TN 2
P13 Vitonen 8v8 -
08.06.2021 17:15
KäPa - FC Kontu/Valkoinen
Tapuli nap 2 N
P12 Kutonen10 - 2
08.06.2021 17:15
KäPa - MPS/sininen
Tapuli nap 1 N
P111 - 4
08.06.2021 18:00
FC Kontu - KäPa
Myllypuro nap N
P13 Vitonen -
08.06.2021 19:10
LPS/valkoinen - KäPa
Laajasalo TN B
P13 Vitonen0 - 5
08.06.2021 19:30
KäPa - HIFK/2
Koskelantie nap TN
P13 Nelonen 8v83 - 1
08.06.2021 19:50
KäPa - GrIFK/Swansea
Jakomäki nap TN
P113 - 1
08.06.2021 20:20
KäPa - Strikers/Bertil
Latokartano TN
Miehet Vitonen6 - 0
09.06.2021 16:30
KäPa - HJK/Töölö sin
Pirkkola nap TN B
P84 - 4
09.06.2021 17:30
HJK/Töölö val - KäPa
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v87 - 1
09.06.2021 17:30
KäPa - HJK/Munkka sin
Pirkkola nap TN B
P85 - 4
09.06.2021 18:00
KäPa - Ponnistus
Laajasalo N
P14 Vitonen -
09.06.2021 18:40
KäPa - KeiKa
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v84 - 2
09.06.2021 20:10
FC Honka/Keltainen K - KäPa
Tapiola 2 TN ½ A
P13 Vitonen 8v8 -
09.06.2021 20:30
HooGee/Wellamot - KäPa
Kaitaa TN
Naisten Vitonen -
09.06.2021 21:00
KäPa - Valtti/FC
Koskelantie nap TN
Miehet 65 -
09.06.2021 21:00
KäPa - Valtti
Koskelantie nap TN
Miehet 651 - 7
10.06.2021 15:20
MPS Keltainen - KäPa
Kontula B4
E11 Yleis1 - 0
10.06.2021 16:30
KäPa - FC Honka/Lumileopardit Keltainen
Kontula B5
E11 Yleis1 - 2
10.06.2021 17:30
FC POHU/HPS YJ2 - KäPa
Ala-Malmi N
P17 Kakkonen0 - 6
10.06.2021 18:00
KäPa - HJK/East val
Siltamäki 1 N
P14 Nelonen2 - 6
10.06.2021 20:20
PPJ/sin - KäPa
Lauttasaari TN
P14 Nelonen -
10.06.2021 20:40
KäPa - NJS/Femmes
Tapuli TN B
Naiset Harraste Vitonen0 - 3
11.06.2021 12:40
KäPa - HJK/City t10 Valkoinen
Kontula B5
E11 Yleis2 - 2
11.06.2021 17:30
KäPa - EBK/Sininen
Kivikko nap TN A
P91 - 11
11.06.2021 18:00
KäPa - Gnistan/keltainen
Latokartano TN
P14 Kolmonen4 - 1
11.06.2021 18:00
KäPa - TiPS/Hakunila
Jakomäki nap 2 TN B
P910 - 1
11.06.2021 18:30
KäPa - Kasiysi/Red
Kivikko nap TN A
P98 - 3
11.06.2021 19:00
LPS/musta - KäPa
Laajasalo TN A
P12 Nelonen9 - 0
11.06.2021 19:00
KäPa - KOPSE/Valkoinen
Jakomäki nap 2 TN B
P92 - 1
12.06.2021 10:45
EIF/YJ - KäPa
Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A
P12 Kakkonen karsinta -
12.06.2021 12:00
KäPa - Ilves
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM4 - 1
12.06.2021 13:00
KäPa - Ilves
Oulunkylä 2 TN
P20 SM0 - 3
12.06.2021 13:00
KäPa - FC Kontu/sininen
Kurkimäki TN A2
P8 Peli-illat3 - 0
12.06.2021 13:30
PPJ - KäPa
Jätkäsaari TN
P17 SM-karsinta -
12.06.2021 13:30
KäPa - PK-35/valkoinen
Kurkimäki TN A1
P8 Peli-illat5 - 6
12.06.2021 15:00
KäPa - PPS/Musta
Tehtaanpuisto nap TN
P108 - 0
12.06.2021 16:00
KäPa - FC Lahti
Kumpula Campus 1 TN
P11 Elite (2009)P15 Liiga Etelä1 - 5
13.06.2021 11:00
TiPS/Akatemia - KäPa
Tikkurila TN B
P12 Kakkonen karsinta1 - 0
13.06.2021 11:15
EsPa/Keltainen 1 - KäPa
Matinkylä 1 TN A
P11 K0 - 5
13.06.2021 13:15
KäPa - FC WILD/Sininen
Kartano 2 TN B
P12 Kolmonen 3 - 0
13.06.2021 14:00
KäPa - LAUTP
Kumpula Campus 1 TN
P14 Liiga Etelä2 - 1
13.06.2021 15:00
TPV - KäPa
Kauppi 3 TN
P20 SM-karsinta -
13.06.2021 15:30
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN, Puotila
P15 Nelonen -
13.06.2021 18:00
KäPa - FC Honka/3
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen -
13.06.2021 18:30
KäPa - JäPS
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen1 - 2
13.06.2021 18:30
KäPa - HJK/East sin
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen0 - 5
13.06.2021 19:00
KaPy/sininen - KäPa
Vanttila TN
P13 Kakkonen 8v82 - 6
14.06.2021 18:00
CLE - KäPa
Pirkkola TN
Miehet Vitonen3 - 3
15.06.2021 17:00
KäPa - VJS/punainen
Kumpula Campus 2 TN A
P11 K6 - 1
15.06.2021 17:00
HJK/Töölö keltaraita - KäPa
Kivikko nap TN A
P92 - 2
15.06.2021 18:00
EBK/Sininen - KäPa
Keski-Espoo 2 TN A
P113 - 4
15.06.2021 18:00
Gnistan/sininen 2 - KäPa
Myllypuro nap N
P12 Kutonen10 - 1
15.06.2021 18:00
HJK/Töölö raita - KäPa
Kivikko nap TN B
P95 - 2
15.06.2021 18:10
TiPS - KäPa
Tikkurila TN
P14 Nelonen2 - 13
15.06.2021 19:00
EsPa/Keltainen - KäPa
Opinmäki TN A
P13 Nelonen 8v81 - 3
15.06.2021 19:30
KäPa - PPJ/Alfa
Siltamäki 2 N
P15 KolmonenP15 Kolmonen8 - 0
15.06.2021 19:40
KäPa - PPV
Pirkkola TN
Naisten Vitonen -
15.06.2021 19:45
MPS - KäPa
Tapanila TN
P15 Kolmonen0 - 14
15.06.2021 19:45
KäPa - Kulps
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen5 - 0
16.06.2021 18:10
KäPa - HyPS/Sininen
Tali 1 N
P15 Nelonen -
16.06.2021 18:50
KäPa - Kasiysi/Valkoinen
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
16.06.2021 19:00
KäPa - KoiPS
Koskelantie nap TN
P12 Kakkonen karsinta -
16.06.2021 19:30
KäPa - Gnistan
Käpylä 2 N
P17 Kakkonen1 - 4
16.06.2021 20:00
VJS/valkoinen A - KäPa
Hissikeskus-kenttä TN A
P103 - 1
16.06.2021 20:00
KäPa - FC Viikingit/sininen
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v8 -
16.06.2021 21:00
Dicken - KäPa
Koskelantie nap TN
Miehet 651 - 0
17.06.2021 18:00
KäPa - FCFJ
Kartano 2 TN
P15 Kolmonen -
17.06.2021 18:00
KäPa - NuPS/punainen
Kartano 1 TN
P14 Nelonen -
17.06.2021 18:00
HJK/West val - KäPa
Pukinmäki N
P15 KolmonenP15 Kolmonen2 - 2
17.06.2021 18:10
KoiPS - KäPa
Havukoski TN B
P100 - 2
17.06.2021 18:30
KäPa - PK-35/10
Koskelantie nap TN
P12 Nelonen0 - 5
18.06.2021 17:30
KäPa - GrIFK/Hollanti
Pirkkola nap TN A
P95 - 1
18.06.2021 18:00
HJK/Töölö sinival - KäPa
Töölö PK 6 TN A
P106 - 1
18.06.2021 18:00
KäPa - Gnistan/Keltainen 1
Pirkkola TN A
P12 Kakkonen karsinta1 - 2
18.06.2021 18:00
KäPa - GrIFK/Porto
Pirkkola nap TN B
P9 -
18.06.2021 18:00
PPJ/sin - KäPa
Siltamäki 2 N
P14 Nelonen4 - 3
18.06.2021 18:30
LoPa/sininen - KäPa
Ojaniittu TN B
P9 -
18.06.2021 18:45
LePa/Lepakot - KäPa
Kartano nap 2 TN
P9 Haaste (2011)Naiset Harraste Vitonen1 - 1
18.06.2021 19:00
KäPa - EIF/Vit
Oulunkylä 2 TN A
P13 Vitonen 8v82 - 5
18.06.2021 19:10
FC Viikingit/sininen 1 - KäPa
Kartano nap 1 TN
P118 - 1
18.06.2021 19:30
NuPS/musta - KäPa
Ojaniittu TN A
P94 - 7
18.06.2021 20:20
KäPa - HIFK
Töölö PK 6 TN
P17 Kakkonen0 - 1
19.06.2021 12:00
NuPS - KäPa
SSO-Areena TN A
P12 Kolmonen 1 - 7
19.06.2021 12:00
FC Viikingit - KäPa
Vuosaari N
P17 Kakkonen3 - 0
19.06.2021 13:00
KäPa - KuPS YJ
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta -
19.06.2021 15:00
KJP/YJ - KäPa
Urheilupuisto N
P17 SM2 - 7
19.06.2021 15:45
HJK/City kel - KäPa
Tapuli nap 1 N
T112 - 2
19.06.2021 16:30
KäPa - FCFJ
Pirkkola TN
P13 Haaste & Harraste (2007)P13 Kakkonen 8v81 - 2
19.06.2021 17:00
Ilves - KäPa
Kaukajärvi TN
P15 Liiga Etelä1 - 0
20.06.2021 10:30
PPJ/Laru14 Valkoinen - KäPa
Selekta Areena TN B2
P8 Peli-illat3 - 1
20.06.2021 11:00
KäPa - PPJ/Laru14 Valkoinen
Selekta Areena TN B1
P8 Peli-illat9 - 3
20.06.2021 11:00
KäPa - PPJ/Laru14 Sininen
Selekta Areena TN B2
P8 Peli-illat3 - 6
20.06.2021 12:00
KäPa - Valtti
Käpylä 2 N
P17 Kakkonen -
20.06.2021 13:00
MPS/08 - KäPa
Mosan Wembley TN
P14 Vitonen3 - 3
20.06.2021 13:30
HJK/West sin - KäPa
Kannelmäki TN
P17 Kakkonen -
20.06.2021 14:00
KäPa - PPJ
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM-karsinta -
20.06.2021 15:00
P-Iirot YJ - KäPa
Äijänsuo stadion TN
P14 Liiga Etelä7 - 4
20.06.2021 16:00
Reipas - KäPa
Kisapuisto Stadion TN
Kakkonen0 - 1
20.06.2021 17:00
GrIFK/Red - KäPa
Volkswagen halli TN, Kauniainen
P14 Vitonen -
20.06.2021 18:00
GrIFK - KäPa
Keskuskenttä TN
P20 SM1 - 2
20.06.2021 18:45
MPS - KäPa
Mosan Wembley TN
P14 Kolmonen1 - 4
20.06.2021 20:00
KäPa - FC Kontu/Sininen
Oulunkylä 2 TN
P15 Kolmonen0 - 3
21.06.2021 17:15
HJK/T08 - KäPa
Tapuli nap 2 N
P13 Nelonen 8v81 - 2
21.06.2021 18:00
KäPa - FC POHU/sininen
Töölö PK 6 TN A
P13 Vitonen 8v82 - 4
21.06.2021 19:15
NuPS/punainen - KäPa
SSO-Areena TN A
P13 Vitonen 8v85 - 3
21.06.2021 19:30
HPS/vihreä - KäPa
Tali 2 N
P15 Nelonen1 - 15
21.06.2021 19:30
VJS/U16 - KäPa
Vapaala LP N
P17 Kakkonen1 - 2
21.06.2021 19:35
KäPa - PuiU
Koskelantie nap TN
P12 Nelonen0 - 13
22.06.2021 17:00
KäPa - HPS
Ala-Malmi N
P15 Kolmonen5 - 2
22.06.2021 17:45
PPJ/United val - KäPa
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen2 - 8
22.06.2021 18:00
KäPa - LAUTP
Pirkkola N
P13 Kakkonen 8v82 - 4
22.06.2021 19:00
RiPS/Sininen - KäPa
Launonen TN A
P12 Kakkonen karsinta0 - 3
22.06.2021 19:10
PPJ/sin - KäPa
Lauttasaari TN B
P12 Kolmonen 5 - 3
22.06.2021 19:30
KäPa - I-HK/Valkoinen
Pirkkola N
P15 Kolmonen -
23.06.2021 15:30
KäPa - FC Inter
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM5 - 1
23.06.2021 17:00
FC Viikingit/punainen 2 - KäPa
Kivikko nap TN A
P80 - 6
23.06.2021 17:30
VJS - KäPa
Vapaala LP N
P15 Liiga Etelä2 - 0
23.06.2021 17:30
PPJ/Jätkäsaari sin - KäPa
Haapaniemi TN B
P80 - 9
23.06.2021 18:00
Valtti - KäPa
Kivikko nap TN B
P84 - 5
23.06.2021 18:00
KäPa - PPS/Punainen
Siltamäki 1 N
P14 Vitonen3 - 4
23.06.2021 18:30
PPJ/Eira sin - KäPa
Haapaniemi TN A
P84 - 9
23.06.2021 19:00
FC Espoo - KäPa
Säterinniitty TN
P14 Liiga Etelä2 - 2
23.06.2021 20:15
KäPa - PK-35/2
Kumpula Campus 1 TN
P17 Kakkonen1 - 2
23.06.2021 21:00
Kamppi - KäPa
Koskelantie nap TN
Miehet 65 -
28.06.2021 17:30
KäPa - Ponnistus/valkoinen
Koskelantie nap TN
T117 - 0
28.06.2021 18:00
KäPa - VJS/valkoinen A
Käpylä 2 N
P15 KolmonenP15 Kolmonen3 - 3
28.06.2021 18:10
KäPa - Toukolan Teräs
Tali 2 N
P14 Nelonen3 - 4
28.06.2021 19:50
KäPa - PPJ/United Orange
Koskelantie nap TN
P12 Kutonen2 - 2
29.06.2021 17:00
KäPa - Gnistan/sininen 2
Pirkkola nap TN A
P96 - 1
29.06.2021 17:00
Komeetat - KäPa
Comets Park TN
P20 SM0 - 1
29.06.2021 17:30
KäPa - HJK/Laru sin
Koskelantie nap TN A
P90 - 5
29.06.2021 18:00
KäPa - LPS
Tali halli TN A
P106 - 2
29.06.2021 18:00
KäPa - KaPy/sininen
Tali halli TN B
P114 - 4
29.06.2021 18:00
KäPa - HPS/valkoinen
Pirkkola nap TN A
P912 - 2
29.06.2021 18:15
KäPa - KaPy/sininen
Siltamäki nap 2 N
P12 Kolmonen 3 - 4
29.06.2021 18:30
KäPa - NJS/Musta
Koskelantie nap TN A
P96 - 0
29.06.2021 19:10
HJK/East kel - KäPa
Kartano nap 1 TN
P11 -
29.06.2021 19:10
KäPa - EsPa/Musta
Pirkkola TN B
P13 Vitonen2 - 4
29.06.2021 19:30
HerTo/Mustat - KäPa
Ottelua ei pelata/luovutus
P12 Nelonen3 - 0
29.06.2021 19:30
KäPa - FC Honka/4
Pirkkola N
P17 Kakkonen4 - 2
29.06.2021 19:30
MPS - KäPa
Siltamäki 2 N
P17 Kakkonen1 - 22
29.06.2021 19:45
KäPa - FC Honka/Keltainen
Koskelantie nap TN
P13 Nelonen 8v81 - 1
30.06.2021 17:00
PK-35/punainen - KäPa
MagneCit Areena TN A
P11 K1 - 8
30.06.2021 17:30
KäPa - FC Inter
Käpylä 2 N
P14 Liiga Etelä2 - 4
30.06.2021 18:00
HJK/East val - KäPa
Kartano 2 TN B
P13 Vitonen 8v86 - 2
30.06.2021 18:00
FC POHU/valkoinen - KäPa
Haapaniemi TN A
P84 - 4
30.06.2021 18:00
KäPa - KoiPS
Tali halli TN A
P12 Kakkonen karsinta5 - 1
30.06.2021 18:30
KäPa - MiPK
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen5 - 0
30.06.2021 19:00
PPV - KäPa
Haapaniemi TN B
P84 - 3
30.06.2021 19:15
FC Lohja - KäPa
Asemanpelto 2 N A
Miehet 651 - 1
30.06.2021 19:30
KäPa - FC Inter
Käpylä 2 N
B17 (2004-05 synt.)P15 Liiga Etelä0 - 0
30.06.2021 20:15
EPS/Akatemia - KäPa
Espoonlahti 1 TN
P13 Haaste & Harraste (2007)P13 Kakkonen 8v83 - 3
01.07.2021 15:00
Gnistan/Keltainen 1 - KäPa
Tikkurila 4
PU11 (2009) kutsu2 - 3
01.07.2021 17:30
TiPS/Akatemia 1 - KäPa
Tikkurila 5
PU10 (2011) kutsu0 - 2
01.07.2021 18:20
GrIFK/Swansea - KäPa
Tikkurila 1
U11 (2010) avoin2 - 0
01.07.2021 19:10
PPJ/Laru oran - KäPa
Lauttasaari TN B
P100 - 7
01.07.2021 19:10
KäPa - PPJ/LeJa
Pirkkola TN
Miehet Vitonen1 - 0
01.07.2021 20:00
PK-35 P10 - KäPa
Tikkurila 3
P20 SM-karsintaPU11 (2009) kutsu0 - 1
01.07.2021 20:00
EsPa/Keltainen 1 - KäPa
Tikkurila 1
P6 Peli-illatPU11 (2009) kutsu0 - 11
01.07.2021 20:00
KäPa - HPS/Queens V
Tapuli TN A
Naiset Harraste Vitonen2 - 1
02.07.2021 10:20
KäPa - FC Viikingit/ Punainen 1
Tikkurila 2
PU10 (2011) kutsu2 - 1
02.07.2021 11:10
KäPa - Honka/Pre-Akatemia Keltainen
Tikkurila 4
PU11 (2009) kutsu1 - 1
02.07.2021 11:10
KäPa - FC KTP
Tikkurila 2
PU11 (2009) kutsu3 - 1
02.07.2021 12:50
KäPa - FC Kirkkonummi/ White
Tikkurila 5
U11 (2010) avoin10 - 1
02.07.2021 15:20
HJK/Sininen - KäPa
Tikkurila 4
PU10 (2011) kutsu3 - 0
02.07.2021 17:30
Gnistan/keltainen 3 - KäPa
Puistola TN A2
P94 - 4
02.07.2021 17:50
EPS/Akatemia Valkoinen - KäPa
Tikkurila 4
U11 (2010) avoin0 - 2
02.07.2021 18:15
HJK/Töölö sin - KäPa
Töölö PK 1 TN B
P13 Nelonen 8v83 - 1
02.07.2021 18:15
PK-35/musta - KäPa
Myllypuro nap N
P114 - 2
02.07.2021 18:30
PuiU/sininen - KäPa
Puistola TN A1
P90 - 11
02.07.2021 19:30
Gnistan/keltainen - KäPa
Pirkkola N
P15 Kolmonen1 - 3
02.07.2021 19:30
KäPa - PK-35
Käpylä 2 N
P14 Kolmonen6 - 2
03.07.2021 09:50
KäPa - FC Honka/Pre Akatemia
Tikkurila 3
PU10 (2011) kutsu3 - 4
03.07.2021 10:40
KäPa - FC Kirkkonummi
Tikkurila 1
PU11 (2009) kutsu4 - 4
03.07.2021 10:40
KäPa - Honka/Pre-Akatemia Musta
Tikkurila 3
PU11 (2009) kutsu3 - 2
03.07.2021 11:30
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN B
P12 Kakkonen karsinta0 - 17
03.07.2021 12:00
HJK/Töölö sininen - KäPa
Kartanonkoski 1
Pojat D13 Harraste (2008)U9 (2012)7 - 2
03.07.2021 12:00
KäPa - Valtti
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen4 - 0
03.07.2021 13:00
FC Lahti - KäPa
Nastola UK N
P20 SM-karsinta -
03.07.2021 13:00
KäPa - TuPS/Musta
Kartanonkoski 4
U9 (2012)2 - 2
03.07.2021 13:15
HJK/Töölö raita - KäPa
Töölö PK 1 TN B
P12 Kutonen -
03.07.2021 13:20
KäPa - NuPS/Musta
Tikkurila 1
U11 (2010) avoin4 - 0
03.07.2021 14:00
VJS/Punainen 1 - KäPa
Kartanonkoski 5
Pojat D13 Harraste (2008)U9 (2012)6 - 2
03.07.2021 14:00
KäPa - FC Inter
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM5 - 2
03.07.2021 15:00
PPJ/oran - KäPa
Lauttasaari TN
P14 Kolmonen0 - 11
03.07.2021 15:00
KäPa - VJS/ Punainen 2
Kartanonkoski 3
Pojat D13 Harraste (2008)U9 (2012)5 - 4
03.07.2021 15:10
KäPa - PK-35
Tikkurila 5
PU10 (2011) kutsu1 - 7
03.07.2021 15:15
HyPS - KäPa
Kankurin TN
P17 Kakkonen -
03.07.2021 15:30
KäPa - HyPS/T2012
Kartanonkoski 2
U9 (2012)19 - 1
03.07.2021 16:00
KäPa - FC Kirkkonummi
Pirkkola TN
P13 Kakkonen 8v86 - 1
03.07.2021 16:00
KäPa - FC Honka/Akatemia
Koskelantie nap TN
P12 Kolmonen 2 - 7
03.07.2021 16:00
KäPa - HJK/HJK
Tikkurila 2
P8 Peli-illatPU11 (2009) kutsu0 - 1
03.07.2021 16:30
KäPa - TuPS/Vihreä
Kartanonkoski 5
P12 Kilpa (2008)U9 (2012)13 - 3
03.07.2021 17:00
JIPPO-j/punainen - KäPa
Tikkurila 1
P20 SM-karsintaPU11 (2009) kutsu1 - 6
03.07.2021 17:30
KäPa - FC KTP Juniorit/vihreä
Kartanonkoski 4
U9 (2012)7 - 3
03.07.2021 19:00
KäPa - FC Kirkkonummi/Black B
Tikkurila 1
U11 (2010) avoin9 - 1
03.07.2021 19:30
KäPa - NuPS/musta
Kartanonkoski 2
U9 (2012)10 - 0
04.07.2021 10:00
FC Kuusysi - KäPa
Tikkurila 3
PU10 (2011) kutsu1 - 1
04.07.2021 12:00
KäPa - FC Haka-j
Kumpula Campus 1 TN
P11 Elite (2009)P15 Liiga Etelä6 - 0
04.07.2021 12:00
KäPa - HJK/Kantsu val
Ottelua ei pelata/luovutus
P12 Nelonen0 - 3
04.07.2021 12:00
HJK/West sin 2 - KäPa
Tali 2 N
P17 Kakkonen -
04.07.2021 12:00
KäPa - FC Kirkkonummi/Black A
Tikkurila 1
U11 (2010) avoin2 - 0
04.07.2021 13:00
KäPa - VJS/Punainen 3
Kartanonkoski 1
U9 (2012)11 - 0
04.07.2021 13:00
KäPa - FC KTP Juniorit
Kartanonkoski 2
U9 (2012)3 - 2
04.07.2021 14:00
KäPa - Ilves
Kumpula Campus 1 TN
P14 Liiga Etelä2 - 4
04.07.2021 14:00
VPS-j - KäPa
Elisa Stadion TN
P17 SM1 - 4
04.07.2021 14:00
JJK-12/punainen - KäPa
Kartanonkoski 1
U9 (2012)3 - 7
04.07.2021 14:00
VJS/ PU9 Valkoinen A - KäPa
Kartanonkoski 3
U9 (2012)2 - 10
04.07.2021 15:00
Honka/Pre-Akatemia Keltainen - KäPa
Tikkurila 2
P7 Peli-illatP8 Peli-illatPU11 (2009) kutsu2 - 0
04.07.2021 15:30
HJK/Töölö keltainen - KäPa
Kartanonkoski 3
U9 (2012)4 - 8
04.07.2021 16:00
Ponnistus - KäPa
Pirkkola TN
P14 Vitonen2 - 1
04.07.2021 16:00
KäPa - HJK/Munkka Sininen
Kartanonkoski 6
U9 (2012)2 - 6
04.07.2021 16:30
KäPa - HJK/Töölö valkokeltainen
Kartanonkoski 6
U9 (2012)3 - 4
04.07.2021 17:00
KäPa - JJK-12/sininen
Kartanonkoski 6
U9 (2012)4 - 3
04.07.2021 17:00
KäPa - EPS/Akatemia punainen
Tikkurila 3
PU10 (2011) kutsu2 - 2
04.07.2021 18:15
KäPa - PPJ/Eira val
Ottelua ei pelata/luovutus
P103 - 0
04.07.2021 18:30
KuFu98 - KäPa
Väre Areena TN
Kakkonen2 - 0
04.07.2021 19:00
FC Viikingit/sininen - KäPa
Vuosaari N
P15 KolmonenP15 Kolmonen0 - 1
06.07.2021 19:20
EBK/Sininen - KäPa
Keski-Espoo 2 TN B
P12 Kolmonen 0 - 3
06.07.2021 19:30
KäPa - Valtti
Siltamäki 1 N
P15 Nelonen8 - 0
06.07.2021 20:00
KäPa - FC POHU/Regents
Kartano 2 TN
Miehet Vitonen5 - 1
07.07.2021 15:30
KäPa - FC Espoo
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM2 - 0
07.07.2021 18:30
VJS/valkoinen A - KäPa
Hissikeskus-kenttä TN B
P13 Vitonen 8v82 - 4
08.07.2021 17:30
KäPa - HerTo/Vihreät
Koskelantie nap TN
P12 Kutonen3 - 0
08.07.2021 20:00
KäPa - TiPS/09
Koskelantie nap TN
P13 Nelonen 8v80 - 5
08.07.2021 20:15
FC Kontu/Sininen - KäPa
Kurkimäki TN
P17 Kakkonen0 - 5
09.07.2021 18:00
KäPa - FC Kontu/Valkoinen
Latokartano TN
P15 KolmonenP15 Kolmonen1 - 0
10.07.2021 10:30
KäPa - FC Espoo/Sininen
Kumpula Campus 1 TN A
P12 Kakkonen karsinta0 - 5
10.07.2021 12:00
FC Kontu/Vihreä - KäPa
Kurkimäki TN
P15 Nelonen1 - 0
10.07.2021 12:30
KäPa - KaPy/valkoinen
Koskelantie nap TN
P13 Vitonen 8v83 - 0
10.07.2021 13:00
KäPa - PPJ
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM5 - 4
10.07.2021 14:00
PEPO - KäPa
Sammonlahti TN
P12 Haaste (2008)P13 Kakkonen 8v82 - 1
10.07.2021 15:30
KäPa - PPJ
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsintaP14 Liiga Etelä5 - 5
10.07.2021 17:30
FC Haka-j - KäPa
Tehtaan kenttä TN
P20 SM5 - 3
10.07.2021 18:00
TPS - KäPa
Kupittaa 5 TN
P11 KP15 Liiga Etelä1 - 2
12.07.2021 08:30
HJK - KäPa
Töölö 6A Reissumies
B10 (2011 synt.)2 - 0
12.07.2021 08:30
HPS - KäPa
Laajasalo 22A
B12 (2009 synt.)7 - 0
12.07.2021 09:00
VJS/punainen - KäPa
Väinämöinen 14B
B11 (2010 synt.)0 - 3
12.07.2021 09:10
HJK/East val - Käpa AC Black
Vuosaari 39A
B11 Harraste (2010 synt.)1 - 1
12.07.2021 09:40
PK-35/10 - KäPa
Väinämöinen 14A
B11 (2010 synt.)1 - 0
12.07.2021 10:10
KäPa - PK-35/musta
Laajasalo 23B
B12 (2009 synt.)1 - 2
12.07.2021 10:20
KäPa - LPS
Väinämöinen 14A
B11 (2010 synt.)6 - 0
12.07.2021 10:30
Käpa AC Black - KP-75/Keltainen
Vuosaari 41A
P11 KB11 Harraste (2010 synt.)1 - 0
12.07.2021 10:40
KäPa - HJK/Töölö val
Oulunkylä 26B
P9 Elite (2011)P11 Elite (2009)B13 8v8 (2008 synt.)3 - 1
12.07.2021 11:00
KäPa - JäPS
Väinämöinen 14C
B11 (2010 synt.)1 - 1
12.07.2021 11:10
KäPa - FCFJ 2011 Edustus
Olympiastadion 3A
B10 (2011 synt.)0 - 1
12.07.2021 11:40
KäPa - HIFK/Red
Tali 17
B15 (2006 synt.)6 - 0
12.07.2021 12:20
Ajax/Valkoinen - KäPa
Oulunkylä 26A
B13 8v8 (2008 synt.)1 - 0
12.07.2021 12:30
Käpa/City AC - LePa/punainen
Tapiola 31B Snellman
B11 (2010 synt.)1 - 0
12.07.2021 12:30
Gnistan P09 - KäPa
Tapuli 29B
B12 (2009 synt.)3 - 1
12.07.2021 13:20
KäPa - PPJ/Eira val
Töölö 6A Reissumies
B10 (2011 synt.)4 - 0
12.07.2021 13:20
FC Espoo/Valkoinen - KäPa
Pirkkola 20
B14 (2007 synt.)0 - 2
12.07.2021 13:50
HJK/Malmi sin - Käpa/City AC
Tapiola 31B Snellman
B11 (2010 synt.)1 - 2
12.07.2021 14:10
KäPa - TiPS/Akatemia
Tapuli 29A
B12 (2009 synt.)2 - 2
12.07.2021 14:10
PK-35/punainen - KäPa
Pirkkola 20
B14 (2007 synt.)1 - 6
12.07.2021 15:00
KäPa - HJK/East val
Pirkkola 20
B14 (2007 synt.)6 - 0
12.07.2021 15:20
KäPa - VJS/valkoinen B
Laajasalo 23A
B13 8v8 Harraste (2008 synt.)3 - 1
12.07.2021 15:20
I-HK - KäPa
Olympiastadion 3A
B10 (2011 synt.)2 - 1
12.07.2021 15:30
KäPa - VJS/2
Tapiola 33A Mr. Panini
B12 (2009 synt.)3 - 2
12.07.2021 15:50
KäPa - NuPS
Pirkkola 21
B14 (2007 synt.)1 - 2
12.07.2021 16:20
KäPa - PPJ/3
Töölö 1 Intersport
B17 (2004-05 synt.)1 - 0
12.07.2021 17:20
PiTa/musta - KäPa
Laajasalo 22B
B13 8v8 Harraste (2008 synt.)4 - 3
12.07.2021 17:30
EsPa/Keltainen - Käpa/City
Olympiastadion 3B
B10 (2011 synt.)7 - 0
12.07.2021 18:20
LTU - KäPa
Töölö 2 Adidas
P8B17 (2004-05 synt.)1 - 6
12.07.2021 19:30
Käpa/City - PK-35/musta 2012
Olympiastadion 3B
B10 (2011 synt.)0 - 5
13.07.2021 08:30
PPS/Punainen - KäPa
Tali 19
P10 Elite (2010)B14 (2007 synt.)0 - 1
13.07.2021 09:00
KäPa - Gnistan/keltainen 2
Käpylä 8A Intersport
P8B13 8v8 (2008 synt.)1 - 0
13.07.2021 09:00
Kasiysi/punainen - KäPa
Käpylä 12a Hartwall Juicy
B8 Elite (2013 synt.)1 - 8
13.07.2021 09:10
LePa/musta - KäPa
Tapiola 31A Snellman
B10 (2011 synt.)1 - 2
13.07.2021 09:20
PPJ/sin - KäPa
Tali 15
P8B14 (2007 synt.)0 - 9
13.07.2021 09:40
HJK/Munkka sin - KäPa
Vuosaari 39A
Pojat F8 Kilpa (2013)B10 (2011 synt.)2 - 1
13.07.2021 09:40
KäPa - PPJ/Laru Sininen
Pukinmäki 24d
B8 Yleis (2013 synt.)5 - 6
13.07.2021 10:30
KäPa - HPS
Tapiola 32B Kokkikartano
B10 (2011 synt.)2 - 2
13.07.2021 10:40
KP-75/TuPS YJ - KäPa
Käpylä 8A Intersport
Pojat E10 Haaste (2011)B13 8v8 (2008 synt.)1 - 0
13.07.2021 11:00
KäPa - PPS/Musta
Pukinmäki 24d
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)B8 Yleis (2013 synt.)2 - 5
13.07.2021 11:00
KäPa - Gnistan/keltainen
Tali 17
B14 (2007 synt.)0 - 1
13.07.2021 11:00
KäPa - EPS/Musta B
Tali 19
B14 (2007 synt.)13 - 0
13.07.2021 11:00
KäPa - Sibbo-Vargarna (2012)
Vuosaari 39B
B10 (2011 synt.)1 - 2
13.07.2021 11:10
KäPa - FC Kirkkonummi
Tapiola 31A Snellman
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)B11 (2010 synt.)2 - 1
13.07.2021 11:40
KäPa - HJK/Arabianranta 13 Sininen
Käpylä 12b Hartwall Juicy
Tytöt & Pojat G6-7 (2014-2015)B8 Elite (2013 synt.)7 - 2
13.07.2021 11:50
LoPa/musta - KäPa
Tapiola 31A Snellman
Miesten NelonenTytöt & Pojat G7 Harraste (2014)B11 (2010 synt.)0 - 4
13.07.2021 12:00
Gnistan/keltainen 2 - Käpa/City
Tapuli 29B
Miesten NelonenB10 (2011 synt.)11 - 0
13.07.2021 12:20
FC POHU/Valkoinen - KäPa
Pukinmäki 24c
B8 Yleis (2013 synt.)0 - 5
13.07.2021 12:30
HIFK - KäPa
Tapiola 31A Snellman
B11 (2010 synt.)0 - 5
13.07.2021 13:00
FC Viikingit/punainen - KäPa
Laajasalo 23A
Miehet VitonenPojat D12 Elite (2009)B12 (2009 synt.)4 - 0
13.07.2021 13:00
Valtti - KäPa
Pirkkola 20
Pojat D12 Elite (2009)B17 (2004-05 synt.)2 - 1
13.07.2021 13:00
KäPa - PPJ/Laru Valkoinen
Käpylä 10c Aino
B8 Elite (2013 synt.)7 - 4
13.07.2021 13:10
KäPa - MPS
Tapiola 32B Kokkikartano
P9 Haaste (2011)B11 (2010 synt.)3 - 1
13.07.2021 13:20
SAPA/musta - KäPa
Töölö 2 Adidas
B15 (2006 synt.)1 - 1
13.07.2021 13:20
Käpa/City - TuPS Tiikerit
Tapuli 29B
B10 (2011 synt.)0 - 8
13.07.2021 13:50
Ponnistus/valkoinen - Käpa AC Black
Käpylä 13A MiniSun
B11 Harraste (2010 synt.)3 - 0
13.07.2021 14:50
KäPa - Gnistan/keltainen 2
Laajasalo 22B
B12 (2009 synt.)0 - 8
13.07.2021 15:00
KäPa - KeiKa
Tapuli 29B
B13 8v8 Harraste (2008 synt.)2 - 1
13.07.2021 15:30
PPJ/Laru val - Käpa/City AC
Tapuli 29A
B11 (2010 synt.)2 - 0
13.07.2021 15:30
KäPa - KP-75/TuPS YJ
Töölö 4 HSL
B15 (2006 synt.)1 - 1
13.07.2021 15:40
PuiU - KäPa
Laajasalo 22B
B12 (2009 synt.)1 - 5
13.07.2021 15:50
Käpa AC Black - KelA/Keltaiset
Käpylä 13A MiniSun
Pojat B17 (2004/05) KilpaB11 Harraste (2010 synt.)3 - 2
13.07.2021 16:40
KäPa - PPJ 09 Edustus
Käpylä 11B Arla Tolkuttomat Juustot
B12 (2009 synt.)6 - 1
13.07.2021 17:20
HooGee/valkoinen - KäPa
Tapuli 29B
B13 8v8 Harraste (2008 synt.)3 - 1
13.07.2021 17:30
Käpa/City AC - LPS/musta
Tapuli 28A
B11 (2010 synt.)5 - 2
13.07.2021 18:20
KäPa - LoPa/valkoinen
Laajasalo 22A
B12 (2009 synt.)1 - 1
13.07.2021 19:10
PK-35 - KäPa
Käpylä 11B Arla Tolkuttomat Juustot
B12 (2009 synt.)2 - 1
14.07.2021 09:50
KäPa - Ponnistus/musta
Vuosaari 40B
P8 Elite (2012)B12 (2009 synt.)2 - 5
14.07.2021 09:50
KäPa - NuPS
Tapiola 32B Kokkikartano
B13 8v8 (2008 synt.)1 - 3
14.07.2021 10:10
MPS - KäPa
Tali 15
B14 (2007 synt.)0 - 1
14.07.2021 10:40
KäPa - FC Honka/Vihreä
Tapuli 28B
B13 8v8 Harraste (2008 synt.)1 - 2
14.07.2021 11:00
PuiU/sininen - KäPa
Pukinmäki 24d
P14 YkkönenB9 Harraste (2012 synt.)5 - 4
14.07.2021 11:00
HooGee/sinival - Käpa AC Black
Laajasalo 22A
B11 Harraste (2010 synt.)0 - 1
14.07.2021 11:40
FC Honka/Musta K - Käpa/City
Vuosaari 40A
B10 (2011 synt.)2 - 0
14.07.2021 12:10
KäPa - TuPS/KP-75 YJ
Tali 17
B14 (2007 synt.)2 - 2
14.07.2021 12:20
KäPa - PuiU/valkoinen
Pukinmäki 24b
B9 Harraste (2012 synt.)8 - 1
14.07.2021 12:30
KäPa - GrIFK/Wales
Myllypuro 36B
B11 (2010 synt.)0 - 1
14.07.2021 13:00
TiPS/Hakunila - Käpa/City AC
Laajasalo 23B
P7 Kilpa (2013)B11 (2010 synt.)1 - 2
14.07.2021 13:30
FC Espoo - KäPa
Töölö 4 HSL
B15 Kutsu (2006 synt.) 0 - 2
14.07.2021 14:30
KäPa - HJK
Myllypuro 36A
Tytöt & Pojat 5-6 Harraste (2014-2015)B12 (2009 synt.)1 - 1
14.07.2021 14:30
KäPa - PPJ/Eira siniset
Puistola 45a
B8 Elite (2013 synt.)5 - 0
14.07.2021 14:30
KOPSE/Vihreä - KäPa
Puistola 45c
B9 Elite (2012 synt.)4 - 4
14.07.2021 14:30
KäPa - HJK/Töölö 12 Valkosininen
Pukinmäki 24d
B9 Yleis (2012 synt.)3 - 2
14.07.2021 14:40
EsPa/Keltainen 1 - KäPa
Myllypuro 36B
B11 (2010 synt.)0 - 6
14.07.2021 15:00
PPS/Musta - KäPa
Laajasalo 22A
B10 (2011 synt.)2 - 0
14.07.2021 15:10
KoiPS/Sininen - KäPa
Vuosaari 39B
B10 (2011 synt.)1 - 2
14.07.2021 15:10
FC Viikingit/punainen2 - KäPa
Tapiola 33b Mr. Panini
B8 Yleis (2013 synt.)4 - 9
14.07.2021 15:40
Valtti/Keltainen - KäPa
Vuosaari 41B
B12 (2009 synt.)0 - 5
14.07.2021 15:50
KäPa - HJK/-j/Malmi 13 Sininen
Puistola 45a
P9 Kilpa (2011)B8 Elite (2013 synt.)6 - 1
14.07.2021 15:50
NJS/Sininen - KäPa
Pukinmäki 24b
B9 Yleis (2012 synt.)2 - 4
14.07.2021 15:50
I-HK/Salamat - KäPa
Pukinmäki 24d
B9 Yleis (2012 synt.)3 - 8
14.07.2021 16:30
VJS/punainen 2 - KäPa
Tapiola 33b Mr. Panini
B8 Yleis (2013 synt.)5 - 1
14.07.2021 16:50
KäPa - HJK
Töölö 4 HSL
B15 Kutsu (2006 synt.) 0 - 2
14.07.2021 17:00
Sibbo-Vargarna - KäPa
Tali 15
P10 Harraste (2010)B17 (2004-05 synt.)0 - 2
14.07.2021 17:10
KäPa - EPS/Aho
Puistola 45a
B9 Elite (2012 synt.)4 - 6
14.07.2021 17:10
KäPa - MPS/ Keltainen
Puistola 45d
B8 Elite (2013 synt.)6 - 2
14.07.2021 17:50
KäPa - Valtti
Tapiola 33a Mr. Panini
B8 Yleis (2013 synt.)3 - 2
14.07.2021 17:50
KäPa - HJK/Töölö 12 Valkoinen
Pukinmäki 24d
B9 Yleis (2012 synt.)6 - 0
14.07.2021 18:50
KäPa - PPJ/Delta
Kontula 47
B15 (2006 synt.)0 - 0
15.07.2021 09:00
JJK-j - KäPa
Töölö 4 HSL
B15 Kutsu (2006 synt.) 2 - 0
15.07.2021 09:10
EBK/Sininen - Käpa/City AC
Tapiola 32A Kokkikartano
P14 KakkonenB11 (2010 synt.)0 - 2
15.07.2021 09:40
KäPa - HJK/Laru keltainen
Lauttasaari 30b
B9 Harraste (2012 synt.)12 - 1
15.07.2021 09:40
PPJ/Eira val - Käpa/City
Myllypuro 36A
B10 (2011 synt.)3 - 1
15.07.2021 09:50
KäPa - TiPS/Vihreä
Vuosaari 40B
B12 (2009 synt.)0 - 2
15.07.2021 09:50
KäPa - FC Honka/PreAkatemia
Tapiola 33A Mr. Panini
B11 (2010 synt.)1 - 0
15.07.2021 10:30
KäPa - PEP/Red
Tapiola 31B Snellman
B11 (2010 synt.)2 - 0
15.07.2021 10:30
KP-75 - Käpa/City AC
Tapiola 32A Kokkikartano
B11 (2010 synt.)1 - 0
15.07.2021 10:40
KäPa - PPJ/United Red
Vuosaari 39A
B12 (2009 synt.)7 - 0
15.07.2021 11:00
TiPS Hakunila P1213 - KäPa
Lauttasaari 30b
B9 Harraste (2012 synt.)1 - 2
15.07.2021 12:00
KäPa - FC Kontu/Valkoinen
Tapiola 32A Kokkikartano
B10 (2011 synt.)6 - 1
15.07.2021 12:10
KäPa - FC Honka
Töölö 2 Adidas
B15 Kutsu (2006 synt.) 1 - 2
15.07.2021 12:20
KäPa - JäPS
Vuosaari 39A
B12 (2009 synt.)5 - 0
15.07.2021 13:00
KäPa - Käpylä United
Myllypuro 37c Adidas
B9 Yleis (2012 synt.)6 - 4
15.07.2021 13:00
HJK/Töölö 12 Valkoinen - KäPa
Myllypuro 37d Adidas
B9 Yleis (2012 synt.)2 - 3
15.07.2021 13:20
EPS/Akatemia Punainen - KäPa
Tapiola 31A Snellman
B10 (2011 synt.)2 - 1
15.07.2021 14:00
MPS/sininen - Käpa AC Black
Laajasalo 22A
B11 Harraste (2010 synt.)1 - 2
15.07.2021 14:30
KäPa - EsPa/keltainen
Töölö 1c Intersport
B9 Elite (2012 synt.)4 - 3
15.07.2021 14:30
KäPa - FC Viikingit/Valkoinen
Myllypuro 37d Adidas
B9 Yleis (2012 synt.)12 - 0
15.07.2021 14:30
KäPa - FC Honka/Keltainen K
Myllypuro 36A
B10 (2011 synt.)7 - 0
15.07.2021 15:10
I-HK/Salamat - KäPa
Myllypuro 37b Adidas
B9 Yleis (2012 synt.)4 - 3
15.07.2021 15:50
FC Fortuna - KäPa
Töölö 1b Intersport
B9 Elite (2012 synt.)6 - 6
15.07.2021 16:10
EBK/Sininen - KäPa
Töölö 6A Reissumies
B12 (2009 synt.)2 - 1
15.07.2021 17:00
KäPa - Toukolan Teräs
Kontula 48
B14 (2007 synt.)3 - 2
15.07.2021 17:00
KäPa - FC Kontu/Vihreä
Pirkkola 20
B15 (2006 synt.)3 - 0
15.07.2021 17:20
KäPa - SAPA/musta
Tali 15
B14 (2007 synt.)4 - 0
15.07.2021 17:20
EsPa/HooGee YJ - KäPa
Töölö 2 Adidas
B17 (2004-05 synt.)2 - 0
15.07.2021 17:30
KäPa - Kulps
Laajasalo 23B
B13 8v8 Harraste (2008 synt.)0 - 0
15.07.2021 17:40
HAlku - KäPa
Vuosaari 39A
B13 8v8 (2008 synt.)0 - 2
15.07.2021 19:20
HCFA - KäPa
Vuosaari 39B
B13 8v8 (2008 synt.)3 - 0
16.07.2021 08:30
KäPa - Valtti
Myllypuro 36A
B12 (2009 synt.)6 - 0
16.07.2021 09:00
KäPa - FC Lahti
Tali 19
B15 Kutsu (2006 synt.) 0 - 1
16.07.2021 09:00
KäPa - FC Viikingit/Valkoinen
Käpylä 10a Jyväshyvä
B9 Yleis (2012 synt.)5 - 2
16.07.2021 10:10
KäPa - Gnistan/Keltainen 1
Myllypuro 36A
B12 (2009 synt.)1 - 1
16.07.2021 10:20
NJS/Sininen - KäPa
Käpylä 12a Hartwall Juicy
B9 Yleis (2012 synt.)0 - 6
16.07.2021 10:20
FC POHU/valkoinen - KäPa
Käpylä 10a Jyväshyvä
B9 Yleis (2012 synt.)3 - 7
16.07.2021 11:40
KäPa - Käpylä United
Käpylä 12b Hartwall Juicy
B9 Yleis (2012 synt.)11 - 0
16.07.2021 13:50
HJK/Töölö Keltainen - KäPa
Töölö 1a Intersport
B9 Harraste (2012 synt.)3 - 7
16.07.2021 14:10
KäPa - KaPy/sininen
Tali 17
B15 (2006 synt.)2 - 0
16.07.2021 14:10
KäPa - FC Kirkkonummi
Käpylä 11A Froneri
B11 (2010 synt.)0 - 3
16.07.2021 15:00
KäPa - RCDE Javi Puado 2012
Käpylä 12b Hartwall Juicy
B9 Elite (2012 synt.)3 - 4
16.07.2021 15:00
JJK-j - KäPa
Tali 15
B15 Kutsu (2006 synt.) 0 - 4
16.07.2021 15:10
KäPa - I-HK/Ukkonen
Töölö 1a Intersport
B9 Harraste (2012 synt.)14 - 0
16.07.2021 15:40
KäPa - PPS/Musta
Tali 19
B14 (2007 synt.)3 - 1
16.07.2021 15:40
KäPa - HJK
Käpylä 11A Froneri
B11 (2010 synt.)3 - 0
16.07.2021 16:20
KäPa - FC Espoo/P07
Tali 17
B15 (2006 synt.)0 - 3
16.07.2021 16:30
FC Kontu/Sininen - KäPa
Tali 15
B14 (2007 synt.)0 - 0
16.07.2021 17:00
Gnistan/keltainen 1 - KäPa
Käpylä 11B Arla Tolkuttomat Juustot
B11 (2010 synt.)0 - 4
16.07.2021 17:45
FC Kontu/Sininen - KäPa
Käpylä 12b Hartwall Juicy
B9 Elite (2012 synt.)4 - 5
16.07.2021 18:10
KäPa - HPS/POHU YJ
Tali 15
B14 (2007 synt.)1 - 0
16.07.2021 18:10
HJK/sin - KäPa
Tali 18
B14 (2007 synt.)0 - 0
16.07.2021 18:20
KP-75 - KäPa
Käpylä 11B Arla Tolkuttomat Juustot
B11 (2010 synt.)2 - 2
17.07.2021 16:30
LePa/musta - KäPa
Olympiastadion 3B
B11 (2010 synt.)0 - 0
17.07.2021 17:00
PEPO - KäPa
Kimpinen UK N
Kakkonen2 - 1
20.07.2021 20:00
FC FC - KäPa
Pirkkola TN
P9 Haaste (2011)Miehet Vitonen3 - 4
24.07.2021 17:00
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen2 - 1
26.07.2021 18:00
HJK/Kantsu - KäPa
Kannelmäki TN
Miehet Vitonen2 - 4
27.07.2021 14:30
KPV - KäPa
Keskuskenttä TN
P17 SM1 - 4
28.07.2021 18:15
FC POHU/Regents - KäPa
Kannelmäki TN
Miehet Vitonen -
28.07.2021 19:45
PKKU - KäPa
Kaleva UP N
Kakkonen0 - 2
30.07.2021 15:30
KuPS YJ - KäPa
Kettulanlahti N
P17 SM1 - 2
31.07.2021 11:00
GrIFK - KäPa
Keskuskenttä TN
P14 Liiga Etelä3 - 5
31.07.2021 18:00
KäPa - FC L-U
Kumpula Campus 1 TN A
P12 Kakkonen karsinta3 - 6
01.08.2021 15:00
KäPa - HP-47
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen7 - 0
01.08.2021 18:00
KäPa - PK-35
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM2 - 2
01.08.2021 18:30
FC Kiffen - KäPa
Töölö PK 2 N
Kakkonen1 - 4
04.08.2021 18:45
KäPa - FC Puimur/2
Pirkkola TN
Miehet Vitonen1 - 1
04.08.2021 20:45
FC HauCat - KäPa
Kivikko nap TN
Naiset Harraste Vitonen7 - 1
05.08.2021 19:30
KäPa - VJS/valkoinen A
Siltamäki 2 N
P15 KolmonenP15 Kolmonen4 - 2
07.08.2021 12:00
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
P14 ELLP15 Liiga Etelä6 - 1
07.08.2021 14:30
FC POHU/HPS YJ2 - KäPa
Selekta Areena TN
P14 Nelonen0 - 7
07.08.2021 16:00
VJS/valkoinen - KäPa
Hissikeskus-kenttä TN
P17 Kakkonen0 - 4
07.08.2021 17:00
KäPa - MYPA
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen2 - 3
08.08.2021 12:00
FC Honka/Musta - KäPa
Tapion kenttä TN
P12 Kakkonen karsinta0 - 7
08.08.2021 15:00
KäPa - HIFK
Tali 2 N
P14 Kolmonen11 - 0
08.08.2021 18:30
Gnistan - KäPa
Oulunkylä 1 TN
P20 SM2 - 2
08.08.2021 19:30
KäPa - FC Espoo/Valkoinen
Pirkkola N
P13 Kakkonen 8v81 - 4
08.08.2021 20:00
KäPa - PK-35
Oulunkylä 2 TN
P15 Kolmonen4 - 0
09.08.2021 17:30
I-HK - KäPa
Hakunila TN
P13 Vitonen 8v8 -
10.08.2021 17:00
KäPa - HJK/Munkka sin
Töölö PK 1 TN A
P112 - 3
10.08.2021 17:30
HIFK/Red - KäPa
Pirkkola nap TN B
P90 - 5
10.08.2021 18:00
KäPa - Union Plaani/FCA YJ
Siltamäki 1 N
P14 VitonenP14 Vitonen6 - 0
10.08.2021 18:30
HJK/Munkka val - KäPa
Pirkkola nap TN A
P91 - 4
10.08.2021 20:15
KaPy/sininen - KäPa
Vanttila TN
P15 KolmonenP15 Kolmonen1 - 6
11.08.2021 17:30
HJK/East val - KäPa
Haapaniemi TN A
P84 - 2
11.08.2021 17:45
HyPS/Musta - KäPa
Kankuri N A
T112 - 4
11.08.2021 18:00
KäPa - HJK/Töölö sinival
Kivikko nap TN B
P8 -
11.08.2021 18:00
KäPa - FC Viikingit/punainen 2
Haapaniemi TN A
P83 - 3
11.08.2021 18:30
MYPA - KäPa
KSOY Stadion TN
Kakkonen2 - 1
11.08.2021 18:30
HCFA/1 - KäPa
Haapaniemi TN B
P8 -
11.08.2021 19:00
KäPa - HCFA/2
Haapaniemi TN A
P812 - 1
11.08.2021 19:00
KäPa - HJK/Töölö sin
Kivikko nap TN B
P8 -
11.08.2021 20:00
VJS/punainen - KäPa
Jalkapallostadion TN A
P11 K1 - 5
11.08.2021 20:15
KäPa - Valtti/FC
Tali TN A
Miehet 657 - 1
11.08.2021 20:20
KäPa - PETO
Pirkkola TN
Miehet Vitonen2 - 1
12.08.2021 17:45
KeiKa - KäPa
Kenraalinpuisto TN
P13 Vitonen 8v82 - 7
12.08.2021 18:00
FC Viikingit/punainen - KäPa
Kontula N
P15 Kolmonen0 - 4
12.08.2021 18:00
PK-35/raita - KäPa
Pallomylly TN A
P10 -
12.08.2021 18:30
KäPa - HPS
Pirkkola nap TN
P102 - 3
12.08.2021 19:00
BK-46 - KäPa
Karjaa TN A
P13 Nelonen 8v83 - 3
13.08.2021 17:00
MPS 2011 - KäPa
Tapanila TN B
P10 -
13.08.2021 17:30
KäPa - VJS/valkoinen B
Koskelantie nap TN B
P96 - 1
13.08.2021 18:00
HyPS/Musta - KäPa
Kankuri TN
P13 Kakkonen 8v80 - 1
13.08.2021 18:00
LPS/vihreä - KäPa
Laajasalo TN A
P11 -
13.08.2021 18:00
PK-35/raita - KäPa
Latokartano TN A
P114 - 2
13.08.2021 18:00
KäPa - NuPS
Tapanila TN A2
P94 - 1
13.08.2021 18:00
FC Kontu/sininen - KäPa
Kartano nap 1 TN
P13 Vitonen2 - 1
13.08.2021 18:30
KäPa - NJS/Valkoinen
Koskelantie nap TN B
P912 - 0
13.08.2021 18:45
FC POHU/Haaga Utd SiMa - KäPa
Pirkkola TN A
Naiset Harraste Vitonen0 - 0
13.08.2021 19:00
KäPa - LoPa/valkoinen
Tapanila TN A2
P9 -
13.08.2021 19:15
HPS/valkoinen - KäPa
Tali halli TN A
P12 KutonenP12 Kutonen1 - 8
13.08.2021 20:30
KäPa - KaPy/sininen
Tali TN A
P12 Kakkonen karsinta11 - 0
14.08.2021 11:30
EPS - KäPa
Espoonlahti 2 TN
P17 Kakkonen1 - 2
14.08.2021 12:00
GrIFK - KäPa
Töölö PK 1 TN
P15 Liiga Etelä2 - 2
14.08.2021 13:30
KäPa - JIPPO-j
Latokartano TN
P17 SM1 - 0
14.08.2021 18:15
FC Honka/3 - KäPa
Tapiola 3 TN
P17 Kakkonen0 - 1
15.08.2021 19:00
KäPa - PPJ
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM2 - 5
16.08.2021 17:30
PPJ/Laru val - KäPa
Siltamäki nap 1 N B
P81 - 4
16.08.2021 18:30
PPJ/Laru sin - KäPa
Siltamäki nap 1 N A
P82 - 8
16.08.2021 18:40
KäPa - EBK/Keltainen
Tapuli nap 2 N
P107 - 4
16.08.2021 18:40
KäPa - PPJ/United Orange
Tapuli nap 1 N
P12 KutonenP12 Kutonen11 - 2
16.08.2021 19:00
KäPa - PeKa
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen4 - 2
16.08.2021 19:15
KäPa - FC Kirkkonummi/Black
Jätkäsaari TN B
P13 Nelonen 8v88 - 2
17.08.2021 17:30
PPJ/Eira oran - KäPa
Siltamäki nap 2 N
P116 - 2
17.08.2021 17:30
KäPa - GrIFK/Porto
Tapanila TN B1
P93 - 2
17.08.2021 17:30
KäPa - Gnistan/keltainen 3
Koskelantie nap TN B
P911 - 1
17.08.2021 18:00
EBK/Sininen - KäPa
Keski-Espoo 2 TN
P14 Nelonen2 - 0
17.08.2021 18:10
HJK/West val - KäPa
Siltamäki 2 N
P15 KolmonenP15 Kolmonen6 - 0
17.08.2021 18:30
KäPa - EBK/Sininen
Tapanila TN B2
P94 - 10
17.08.2021 18:30
KäPa - HPS/Vihreä 2
Koskelantie nap TN B
P913 - 1
17.08.2021 19:50
KäPa - RaKe/Musta
Siltamäki nap 1 N
P13 Vitonen 8v8 -
18.08.2021 17:30
KäPa - HJK/Arabia sin
Haapaniemi TN A
P82 - 1
18.08.2021 18:00
FC POHU/valkoinen - KäPa
Haapaniemi TN A
P87 - 5
18.08.2021 18:30
KäPa - HJK/Arabia valkosin
Haapaniemi TN A
P81 - 7
18.08.2021 19:00
EsPa/Keltainen - KäPa
Opinmäki TN A
P13 Vitonen 8v83 - 4
18.08.2021 19:00
HPS/vihreä - KäPa
Haapaniemi TN B
P80 - 3
18.08.2021 20:15
Kamppi - KäPa
Töölö PK 1 TN A
Miehet 651 - 5
19.08.2021 18:00
EBK/Sininen - KäPa
Keski-Espoo 2 TN B
P103 - 1
19.08.2021 18:30
KäPa - HooGee/sininen
Pirkkola nap TN
P103 - 8
20.08.2021 18:00
KäPa - EsPa/Vihreä
Pirkkola TN A
P110 - 7
20.08.2021 18:00
KäPa - HJK/Malmi val
Myllypuro nap N
P111 - 5
20.08.2021 18:00
KäPa - EPS/Musta B2
Töölö PK 6 TN A
P12 Vitonen8 - 0
20.08.2021 18:30
VJS/2 - KäPa
Hissikeskus-kenttä TN A
P12 Kolmonen 1 - 4
20.08.2021 19:00
KäPa - 4
Kumpula Campus 1 TN A
P11 K -
20.08.2021 19:15
KäPa - NJS/Keltainen
Pallomylly TN A
P13 Vitonen0 - 1
20.08.2021 19:20
HJK/East sin - KäPa
Kontula TN
P14 Kolmonen1 - 6
20.08.2021 19:30
KäPa - FC HIK
Koskelantie nap TN
P13 Nelonen 8v84 - 0
21.08.2021 09:30
KäPa - Valtti/Vihreä
Selekta Areena TN B2
P8 Peli-illat0 - 0
21.08.2021 09:30
KäPa - FC POHU/Punaoranssi
Selekta Areena TN B1
P8 Peli-illat -
21.08.2021 10:30
Valtti/Vihreä - KäPa
Selekta Areena TN B1
P8 Peli-illat2 - 10
21.08.2021 10:30
FC POHU/Punaoranssi - KäPa
Selekta Areena TN B2
P8 Peli-illat0 - 0
21.08.2021 11:00
KäPa - HPS
Selekta Areena TN A2
P2010 KilpaP6 Peli-illat3 - 5
21.08.2021 12:00
KäPa - HPS/Vihreä
Selekta Areena TN A1
P2010 KilpaPU11 (2009) kutsuP6 Peli-illat8 - 0
21.08.2021 12:00
KäPa - PPJ
Koskelantie nap TN
P11 K1 - 1
21.08.2021 13:00
KäPa - TiPS/3
Tikkurila TN ½ B1
P9 Haaste (2011) -
21.08.2021 13:30
NoPS - KäPa
Tikkurila pikku TN ½D
P9 Kilpa (2011) -
21.08.2021 14:30
KäPa - VJS/Punainen 1
Tikkurila pikku TN ½C
P9 Kilpa (2011) -
21.08.2021 14:30
NoPS/Musta - KäPa
Tikkurila pikku TN ½D
P9 Haaste (2011) -
21.08.2021 15:00
P-Iirot - KäPa
Äijänsuo stadion TN
P15 Liiga Etelä0 - 4
21.08.2021 17:00
KäPa - NJS
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen0 - 3
21.08.2021 19:30
KäPa - GrIFK
Käpylä 2 N
P13 Kakkonen 8v80 - 3
22.08.2021 09:00
FC Kontu/Sininen - KäPa
Tikkurila TN ½ A2
P9 Kilpa (2011) -
22.08.2021 09:00
KäPa - NJS/Valkoinen
Tikkurila pikku TN ½D
P9 Haaste (2011) -
22.08.2021 09:30
KäPa - PPJ/Laru Sin
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat1 - 8
22.08.2021 10:00
Valtti/Musta - KäPa
Selekta Areena TN A2
PU13 (2007) kutsuP7 Peli-illat5 - 1
22.08.2021 10:00
FC Kontu/Vihreä - KäPa
Tikkurila pikku TN ½C
P9 Haaste (2011) -
22.08.2021 10:00
KäPa - PPJ/Laru Valk
Selekta Areena TN B2
P7 Peli-illat2 - 3
22.08.2021 11:00
KäPa - Valtti/Oranssi
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat1 - 6
22.08.2021 11:00
HJK/Kantsu Sinvalk - KäPa
Selekta Areena TN B1
P7 Peli-illat9 - 0
22.08.2021 11:30
TiPS/4 - KäPa
Tikkurila pikku TN ½C
P9 Haaste (2011) -
22.08.2021 11:30
Valtti/Keltainen - KäPa
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat8 - 0
22.08.2021 12:00
PPJ - KäPa
Jätkäsaari TN A
P12 Kakkonen karsinta3 - 3
22.08.2021 13:00
PKKU - KäPa
Tuusula UP N
P17 SM1 - 2
22.08.2021 13:45
HooGee/sininen - KäPa
Sorsis Areena TN
P11 K0 - 1
22.08.2021 14:00
KäPa - FC Honka
Kumpula Campus 1 TN
P14 Liiga Etelä3 - 4
22.08.2021 15:30
KuPS - KäPa
Väre Areena TN
P20 SM5 - 3
22.08.2021 17:00
KäPa - FC Kirkkonummi
Käpylä 2 N
P17 Kakkonen2 - 1
22.08.2021 18:30
KäPa - NJS
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen6 - 0
22.08.2021 20:00
KäPa - HFA Märsky
Oulunkylä 2 TN
P15 Kolmonen4 - 0
23.08.2021 00:00
KäPa - FC POHU/valkoinen
Ottelu siirtyy
P10 -
23.08.2021 13:00
KäPa - Dicken
Kumpula Campus 2 TN A
P9 Vähemmän pelanneetP7 Peli-illatPekka Hämäläinen M70 SM1 - 1
23.08.2021 14:00
Valtti - KäPa
Kumpula Campus 2 TN A
P7 Peli-illatPekka Hämäläinen M70 SM1 - 1
23.08.2021 18:00
KäPa - ViTa
Kivikko nap TN A
P83 - 5
23.08.2021 19:00
KäPa - NuPS
Kivikko nap TN A
P80 - 9
23.08.2021 19:10
KäPa - LPS/vihreä
Töölö PK 6 TN A
P13 Vitonen 8v8 -
24.08.2021 00:00
KäPa - KOPSE/Sininen
Ottelua ei pelata/luovutus
P90 - 0
24.08.2021 00:00
KäPa - HJK/East val
Ottelua ei pelata/luovutus
P90 - 0
24.08.2021 17:10
KäPa - HJK/Töölö sin
Tapanila TN A
P113 - 3
24.08.2021 18:00
Gnistan/sininen 3 - KäPa
Pallomylly TN A
P12 KutonenP12 Kutonen4 - 4
24.08.2021 19:15
KäPa - TiPS/Vihreä
Pallomylly TN A
P13 Vitonen2 - 6
24.08.2021 19:30
HPS/FC POHU YJ - KäPa
Siltamäki 2 N
P14 Kolmonen0 - 4
25.08.2021 17:30
PKKU - KäPa
Tuusula UK 1 N
P14 Liiga Etelä1 - 2
25.08.2021 17:30
KäPa - HJK/Malmi sin
Jakomäki nap 2 TN B
P85 - 2
25.08.2021 17:45
PPV/Valkoinen - KäPa
Töölö PK 1 TN B
P12 Vitonen1 - 6
25.08.2021 18:00
HJK/Malmi val - KäPa
Haapaniemi TN A
P84 - 4
25.08.2021 18:30
KäPa - PK-35
Jakomäki nap 2 TN B
P85 - 1
25.08.2021 19:00
PK-35/punainen - KäPa
Haapaniemi TN B
P83 - 0
25.08.2021 19:15
FC Blue Balls - KäPa
Kannelmäki TN B
Pojat D13 Haaste (2008)Naiset Harraste Vitonen1 - 0
25.08.2021 20:20
EsPa/HooGee YJ3 - KäPa
Kaitaa TN
P15 Nelonen -
25.08.2021 21:05
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN A
Miehet 656 - 1
26.08.2021 17:30
KäPa - PiTa/musta
Ala-Malmi N
P14 Nelonen0 - 2
26.08.2021 18:00
KäPa - LePa/musta
Myllypuro TN A
P101 - 10
26.08.2021 19:35
LePa/musta - KäPa
LePa Areena TN
P11 K0 - 2
26.08.2021 20:00
FC Viikingit/sininen - KäPa
Kartano nap 1 TN
P13 Vitonen 8v8 -
27.08.2021 17:30
PPJ/Eira val - KäPa
Koskelantie nap TN B
P90 - 0
27.08.2021 17:30
PPJ/Jätkäsaari sin - KäPa
Tapanila TN B1
P92 - 2
27.08.2021 17:50
KäPa - HJK/East val
Kannelmäki TN B
P117 - 4
27.08.2021 18:00
KäPa - PPS/Musta
Käpylä 2 N
P14 Kolmonen2 - 2
27.08.2021 18:00
JäPS - KäPa
Koivusaari TN A
P11 K2 - 5
27.08.2021 18:10
PPJ/Eira sin - KäPa
Tapanila TN B1
P93 - 1
27.08.2021 18:30
JäPS - KäPa
Järvenpää N
Kakkonen5 - 2
27.08.2021 18:30
PPJ/Eira oran - KäPa
Koskelantie nap TN A
P92 - 7
27.08.2021 19:10
KäPa - 10
Kontula TN 2
P11 -
27.08.2021 19:30
KäPa - EBK/Sininen
Koskelantie nap TN
P12 Kolmonen 3 - 1
27.08.2021 19:50
KäPa - HJK/East val
Pallomylly TN B
P13 Vitonen 8v82 - 3
27.08.2021 19:50
FC Kuitu - KäPa
Pallomylly TN A
P13 Nelonen 8v80 - 0
28.08.2021 09:50
MPS/Musta - KäPa
Valkeala TN B
P11 Haaste (2009)2 - 4
28.08.2021 10:30
KäPa - KaPy/sininen A
Pirkkola TN A
P103 - 0
28.08.2021 11:00
Ponnistus/musta - KäPa
Selekta Areena TN B2
P7 Peli-illatP6 Peli-illat8 - 1
28.08.2021 11:30
KelA/Keltaiset - KäPa
Valkeala TN A
P7 Peli-illatP2010 KilpaP6 Peli-illatP11 Haaste (2009)0 - 7
28.08.2021 12:00
KäPa - Ponnistus/musta
Selekta Areena TN B2
P20 SM-karsintaP8 Peli-illatP6 Peli-illat2 - 4
28.08.2021 12:00
FC POHU/sininen - KäPa
Ottelua ei pelata/luovutus
P7 Peli-illatPU11 (2009) kutsuP8 Peli-illatP11 KP6 Peli-illat -
28.08.2021 12:20
KäPa - KJP/musta
Valkeala N B
P11 K1 - 2
28.08.2021 14:00
KäPa - Kultsu/punainen
Valkeala TN A
P11 Haaste (2009)20 - 0
28.08.2021 14:00
KelA/Mustat - KäPa
Valkeala N B
P11 K2 - 7
28.08.2021 15:00
KäPa - Atlantis FC
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM1 - 3
29.08.2021 09:30
KäPa - Valtti/Keltainen
Selekta Areena TN A1
P7 Peli-illat -
29.08.2021 10:00
KäPa - HJK/Kantsu Sinvalk
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat -
29.08.2021 10:20
KäPa - MPS/Keltainen
Valkeala N A
P11 K1 - 1
29.08.2021 10:20
KäPa - KJP/valkoinen
Valkeala TN B
P11 Haaste (2009)6 - 0
29.08.2021 10:30
KäPa - LoPa/sininen
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat -
29.08.2021 11:00
KäPa - LoPa/sinivalkoinen
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat -
29.08.2021 11:00
PiTa/Punainen - KäPa
Selekta Areena TN A1
P7 Peli-illat0 - 0
29.08.2021 11:30
HJK/Kantsu Sinvalk - KäPa
Selekta Areena TN A1
Pekka Hämäläinen M70 SMP7 Peli-illat0 - 0
29.08.2021 11:50
KäPa - TuNL/ Sininen
Kartano 2 TN A2
P8 Peli-illatP7 Peli-illatP2012 Kilpa2 - 5
29.08.2021 12:00
KäPa - FC Honka
Kumpula Campus 1 TN
P11 Elite (2009)P11 KP15 Liiga Etelä1 - 1
29.08.2021 12:00
HJK/Kantsu Kelt - KäPa
Selekta Areena TN A2
P7 Peli-illat -
29.08.2021 12:00
KäPa - Union Plaani
Valkeala N B
P11 K6 - 0
29.08.2021 12:15
KäPa - Ilves/P12 keltainen
Kartano 2 TN A1
P2012 Kilpa2 - 0
29.08.2021 12:25
KäPa - HJS/SV
Kartano 1 TN B
P2009 Kilpa1 - 0
29.08.2021 12:30
KäPa - JJK-j/JJK10
Valkeala TN A
P11 Haaste (2009)0 - 1
29.08.2021 12:40
EPS/Punainen - KäPa
Kartano 2 TN A2
P6 Peli-illatP2012 Kilpa1 - 0
29.08.2021 13:05
KäPa - FC Kontu/Sininen
Kartano 2 TN A2
P2012 Kilpa3 - 3
29.08.2021 13:15
HooGee/Sininen - KäPa
Kartano 1 TN B
PU11 (2009) kutsuP2009 Kilpa2 - 0
29.08.2021 13:20
KäPa - PEPO/Violetti
Valkeala TN B
P11 Haaste (2009)5 - 0
29.08.2021 13:25
MPS/Keltainen - KäPa
Valkeala N A
Pekka Hämäläinen M70 SMP11 K3 - 1
29.08.2021 14:05
FC Viikingit/Punainen - KäPa
Kartano 1 TN A
P2009 Kilpa1 - 2
29.08.2021 14:55
KäPa - HJS/SV
Kartano 1 TN A
P2009 Kilpa0 - 0
29.08.2021 15:00
HJK - KäPa
Tali halli TN
P14 Liiga Etelä2 - 1
29.08.2021 15:00
SAPA/musta - KäPa
Töölö PK 6 TN
P15 Kolmonen0 - 6
29.08.2021 15:30
FC POHU - KäPa
Selekta Areena TN A
T111 - 1
29.08.2021 16:30
KäPa - HJK/sin
Pirkkola TN A
P12 Kakkonen karsinta2 - 0
29.08.2021 18:30
PPJ/2 - KäPa
Jätkäsaari TN
P17 Kakkonen0 - 1
29.08.2021 19:00
KäPa - MPS
Käpylä 2 N
P13 Kakkonen 8v87 - 0
29.08.2021 19:00
KäPa - HJK/East sin
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen4 - 2
31.08.2021 17:00
MPS/sininen - KäPa
Tapanila TN A
P111 - 10
31.08.2021 17:30
KäPa - PPJ/Jätkäsaari oran
Kivikko nap TN B
P94 - 3
31.08.2021 18:30
KäPa - Gnistan/keltainen 1
Tali TN A
P11 K1 - 4
31.08.2021 18:30
KäPa - HJK/Laru val
Kivikko nap TN B
P910 - 1
31.08.2021 19:00
KäPa - FC Kontu/Vihreä
Ala-Malmi N
P15 KolmonenP15 Kolmonen2 - 0
31.08.2021 19:20
MPS/musta - KäPa
Tapanila TN B
P13 Vitonen1 - 6
31.08.2021 20:15
KäPa - CLE
Latokartano TN
Miehet Vitonen4 - 1
01.09.2021 17:30
KäPa - HIFK/Red
Haapaniemi TN C
P85 - 1
01.09.2021 17:30
HIFK/White - KäPa
Siltamäki nap 1 N A
P81 - 0
01.09.2021 18:00
Sibbo-Vargarna - KäPa
Kivikko nap TN B
P83 - 5
01.09.2021 18:30
KäPa - HJK/Töölö val
Haapaniemi TN C
P811 - 1
01.09.2021 18:30
HJK/Munkka val - KäPa
Siltamäki nap 1 N B
P83 - 1
01.09.2021 19:00
HJK/East sin - KäPa
Kivikko nap TN A
P83 - 3
01.09.2021 21:00
KäPa - Dicken
Koskelantie nap TN
Miehet 651 - 1
02.09.2021 17:30
HJK/West val - KäPa
Ala-Malmi N
P14 Nelonen1 - 2
02.09.2021 17:50
TiPS/Vihreä 2 - KäPa
Tikkurila pikku TN
P102 - 10
02.09.2021 19:20
KäPa - FC Kontu/Valkoinen
Myllypuro nap N
T113 - 3
03.09.2021 17:30
HJK/Töölö raita - KäPa
Koskelantie nap TN B
P93 - 7
03.09.2021 18:00
KäPa - FC Fortuna
Tapanila TN A2
P91 - 6
03.09.2021 18:00
KäPa - HJK/Kantsu sin
Pirkkola TN B
P12 Kolmonen 4 - 2
03.09.2021 18:30
KäPa - GrIFK/3
Käpylä 2 N
P17 Kakkonen3 - 2
03.09.2021 18:30
HJK/Töölö keltaval - KäPa
Koskelantie nap TN A
P91 - 6
03.09.2021 18:45
FC POHU/sininen - KäPa
Jakomäki nap TN
P13 Vitonen 8v85 - 2
03.09.2021 19:00
KäPa - LoPa/musta
Kumpula Campus 1 TN A
P11 K2 - 3
03.09.2021 19:00
KäPa - FC Viikingit/punainen
Tapanila TN A2
P9 -
03.09.2021 19:00
KäPa - FC L-U/2
Kartano 2 TN A
P13 Nelonen 8v85 - 0
03.09.2021 19:10
PPJ/Laru val - KäPa
Lauttasaari TN B
P11 -
03.09.2021 19:55
KäPa - HPS/vihreä
Jakomäki nap TN
P12 Vitonen2 - 6
04.09.2021 13:00
KäPa - AC Oulu/OLS B
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM0 - 0
04.09.2021 13:00
KaaPo YJ - KäPa
Keskuskenttä 2 N
P20 SM3 - 2
04.09.2021 14:00
KäPa - FC Kontu/Valkoinen
Kurkimäki TN A2
P8 Peli-illat -
04.09.2021 15:00
KäPa - PiTa/musta
Kurkimäki TN B1
P8 Peli-illat3 - 5
04.09.2021 15:00
KäPa - FC POHU/sinivalkoinen
Kurkimäki TN A1
P8 Peli-illat -
04.09.2021 16:00
PPJ/Lauttasaari - KäPa
Lauttasaari TN
Miehet Vitonen2 - 2
04.09.2021 16:00
KeiKa/punainen - KäPa
Kurkimäki TN A1
P8 Peli-illat -
05.09.2021 12:00
EIF/YJ - KäPa
Österby N A
P12 Kakkonen karsinta1 - 6
05.09.2021 13:00
FC Kuusysi/valkoinen - KäPa
Kisapuisto Stadion TN
P17 Kakkonen1 - 3
05.09.2021 14:30
PK-35/punainen - KäPa
Myllypuro TN
P14 VitonenP14 Vitonen3 - 3
05.09.2021 18:00
KäPa - Tikka
Käpylä 2 N
P17 Kakkonen1 - 4
06.09.2021 17:40
LoPa/valkoinen - KäPa
Asemanpelto 1 N
P15 KolmonenP15 Kolmonen5 - 0
06.09.2021 17:45
KäPa - HJK/Munkka sin
Siltamäki nap 1 N B
P83 - 3
06.09.2021 18:00
KäPa - PPJ/val
Käpylä 2 N A
T113 - 2
06.09.2021 18:00
TiPS/3 - KäPa
Kivikko nap TN A
P8 -
06.09.2021 18:30
GrIFK/Portugal - KäPa
Volkswagen Halli TN A
P106 - 4
06.09.2021 18:45
KäPa - HJK/Kantsu sin
Siltamäki nap 1 N B
P84 - 9
06.09.2021 19:00
KäPa - NJS/Sininen
Ala-Malmi N
P14 Nelonen1 - 4
06.09.2021 19:00
KeiKa/musta - KäPa
Kivikko nap TN B
P81 - 9
06.09.2021 19:10
KäPa - HJK/Kantsu kel
Käpylä 2 N B
P12 KutonenP12 Kutonen0 - 6
07.09.2021 17:00
MPS/punainen - KäPa
Tapanila TN A
P110 - 4
07.09.2021 17:30
KäPa - HJK/Kantsu kel
Koskelantie nap TN B
P96 - 2
07.09.2021 17:30
PPJ/Laru mus - KäPa
Tapanila TN B1
P95 - 2
07.09.2021 18:00
VJS/punainen 2 - KäPa
Jakomäki nap 2 TN B
P91 - 11
07.09.2021 18:00
KäPa - LPS
Pirkkola TN A
P114 - 1
07.09.2021 18:30
KäPa - HJK/Arabia raita
Koskelantie nap TN B
P93 - 2
07.09.2021 18:30
HJK/Laru sin - KäPa
Tapanila TN B2
P96 - 2
07.09.2021 19:00
VJS/valkoinen A - KäPa
Jakomäki nap 2 TN A
P92 - 4
07.09.2021 19:10
KäPa - PiTa/musta
Kartano nap 1 TN
P13 Vitonen4 - 6
07.09.2021 19:45
OT-77/Barcattaret - KäPa
Pirkkola nap TN
Naiset Harraste Vitonen4 - 0
08.09.2021 17:30
PPJ/Laru mus - KäPa
Haapaniemi TN A
P88 - 2
08.09.2021 18:30
HJK/Laru val - KäPa
Haapaniemi TN B
P84 - 4
08.09.2021 18:30
SISU/Valkoinen - KäPa
Siuntio TN
P13 Nelonen 8v84 - 1
08.09.2021 19:30
KäPa - FC Lohja
Koskelantie nap TN
Miehet 652 - 2
08.09.2021 20:00
EIF - KäPa
Keskuskenttä TN
P17 Kakkonen3 - 0
08.09.2021 20:15
Strikers/Bertil - KäPa
Kartano 2 TN
Miehet Vitonen -
09.09.2021 18:00
VJS/valkoinen B - KäPa
Vapaala LP N
P14 Nelonen2 - 3
09.09.2021 18:00
EBK/Valkoinen - KäPa
Keski-Espoo 1 TN B
T112 - 0
09.09.2021 18:10
LoPa/valkoinen - KäPa
Asemanpelto 2 N A
P12 Kolmonen 1 - 4
09.09.2021 19:10
KäPa - HPS/valkoinen
Pirkkola TN B
P102 - 5
09.09.2021 19:10
HJK/Arabia val - KäPa
Latokartano TN A
P12 Vitonen6 - 1
09.09.2021 19:10
KäPa - TiPS/Akatemia
Kartano 1 TN B
P104 - 6
09.09.2021 20:20
HJK/Kantsu - KäPa
Tali halli TN
Miehet Vitonen2 - 2
09.09.2021 21:05
KäPa - FC G.A.B/Handbags
Tali TN B
Naiset Harraste Vitonen0 - 1
10.09.2021 17:15
Gnistan/keltainen 1 - KäPa
Kannelmäki TN B
P11 K2 - 6
10.09.2021 17:15
KäPa - HIFK/Red 2
Kannelmäki TN A
P119 - 1
10.09.2021 18:00
HIFK - KäPa
Pirkkola TN A
P11 K3 - 5
10.09.2021 18:40
KäPa - VJS/valkoinen A
Töölö PK 1 TN B
P13 Vitonen 8v86 - 0
11.09.2021 09:00
KäPa - Ponnistus/musta
Selekta Areena TN A2
PU11 (2009) kutsuP6 Peli-illat1 - 2
11.09.2021 09:00
HPS - KäPa
Selekta Areena TN A1
P2010 KilpaP6 Peli-illat13 - 0
11.09.2021 09:00
HPS/Vihreä - KäPa
Selekta Areena TN B1
P6 Peli-illat -
11.09.2021 09:30
KäPa - FC Reipas
Sorsis Areena TN A
P9, EP - Haukilahti1 - 3
11.09.2021 10:00
KäPa - HPS/Vihreä
Selekta Areena TN A2
P2010 KilpaP6 Peli-illat3 - 4
11.09.2021 10:00
KäPa - Ponnistus/musta
Selekta Areena TN A1
P6 Peli-illat0 - 9
11.09.2021 10:00
HPS - KäPa
Selekta Areena TN B1
P6 Peli-illat4 - 3
11.09.2021 10:30
KäPa - PPJ/Laru sin
Pirkkola TN A
P103 - 2
11.09.2021 10:30
OPedot/Vihreä - KäPa
Sorsis Areena TN B
P9, EP - Haukilahti2 - 6
11.09.2021 12:00
KäPa - KaPy/sininen
Kumpula Campus 1 TN
P13 Kakkonen 8v811 - 0
11.09.2021 12:00
HJK - KäPa
Töölö PK 1 TN
P15 Liiga Etelä6 - 0
11.09.2021 12:00
JäPS/Sininen A - KäPa
Sorsis Areena TN B
P9, EP - Haukilahti4 - 8
11.09.2021 13:30
FC Honka/Keltainen K - KäPa
Kellokoski N A1
P9, VP - Kellokoski4 - 4
11.09.2021 14:15
TPS - KäPa
Kupittaa 8 N
P17 SM1 - 3
11.09.2021 15:00
KäPa - NuPS/Punainen
Kellokoski N B1
P12 Kilpa (2008)P9, VP - Kellokoski3 - 4
11.09.2021 16:00
KäPa - Reipas
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen2 - 0
11.09.2021 16:30
JäPS/Valkoinen A - KäPa
Kellokoski N B1
P9, VP - Kellokoski3 - 7
11.09.2021 18:30
KäPa - GrIFK
Kumpula Campus 1 TN
P14 Liiga Etelä5 - 2
12.09.2021 09:00
KäPa - MU/Sininen
Kellokoski N B2
P9, VP - Kellokoski7 - 2
12.09.2021 10:30
FC Reipas/Raita - KäPa
Kellokoski N B2
Tytöt & Pojat G7 Haaste (2014)P9, VP - Kellokoski5 - 9
12.09.2021 12:00
KäPa - JäPS/Valkoinen D
Kellokoski N B2
P9, VP - Kellokoski5 - 3
12.09.2021 13:30
KäPa - EsPa/Keltainen
Pirkkola TN A
P12 Kakkonen karsinta7 - 0
12.09.2021 14:00
KäPa - HJS
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM0 - 1
12.09.2021 14:00
PK-35/2 - KäPa
Latokartano TN
P17 Kakkonen4 - 5
12.09.2021 14:00
KäPa - EIF
Sorsis Areena TN A
P9, EP - Haukilahti3 - 3
12.09.2021 15:00
HJK/West val 2 - KäPa
Pirkkola TN
P14 VitonenP14 Vitonen0 - 4
12.09.2021 15:00
MU/Vihreä - KäPa
Sorsis Areena TN B
P9, EP - Haukilahti6 - 3
12.09.2021 16:00
KäPa - FC Loviisa
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen8 - 1
12.09.2021 16:30
FC Reipas - KäPa
Kisapuisto 1 TN
P15 Ykkönen2 - 5
12.09.2021 16:30
KäPa - RaKe/Sininen
Sorsis Areena TN A
P9, EP - Haukilahti3 - 5
12.09.2021 17:00
FC KTP Juniorit - KäPa
Arto Tolsa Areena
P14 Kakkonen0 - 2
13.09.2021 17:30
KäPa - TiPS/2
Siltamäki nap 1 N B
P83 - 3
13.09.2021 18:00
NuPS/punainen - KäPa
SSO-Areena TN B
P12 KutonenP12 Kutonen2 - 3
13.09.2021 18:00
KäPa - PK-35/musta
Pirkkola TN A
P12 Vitonen2 - 2
13.09.2021 18:30
KäPa - TiPS/1
Siltamäki nap 1 N B
P85 - 0
13.09.2021 19:10
KäPa - HJK/City kel
Töölö PK 6 TN A
T110 - 1
14.09.2021 17:30
KäPa - HJK/Munkka sin
Tapanila TN B2
P90 - 5
14.09.2021 18:00
KäPa - HJK/T09
Pirkkola TN A
P12 Kolmonen 2 - 1
14.09.2021 18:00
KäPa - PiTa/keltainen
Latokartano TN B
P111 - 1
14.09.2021 18:10
KoiPS/Sinivalkoinen - KäPa
Havukoski TN B
P13 Vitonen2 - 10
14.09.2021 18:30
KäPa - HJK/Töölö sin
Tapanila TN B2
P91 - 10
14.09.2021 18:30
KäPa - EPS/Musta A
Töölö PK 1 TN
P15 KolmonenP15 Kolmonen4 - 2
14.09.2021 18:40
PuiU - KäPa
Jakomäki nap TN
P110 - 3
14.09.2021 19:20
KäPa - VJS/punainen
Latokartano TN A
P11 K10 - 0
15.09.2021 17:30
KäPa - Gnistan/sininen
Haapaniemi TN A
P8 -
15.09.2021 17:50
HooGee/musta - KäPa
Matinkylä 1 TN A
P110 - 8
15.09.2021 18:00
EBK/Sininen - KäPa
Keski-Espoo 1 TN
P15 Nelonen -
15.09.2021 18:30
KäPa - FC Kiffen
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen1 - 3
15.09.2021 18:30
KäPa - Gnistan/sininen 2
Haapaniemi TN A
P85 - 3
15.09.2021 19:10
KäPa - CLE/B
Pirkkola TN
Miehet Vitonen -
15.09.2021 21:05
Valtti/FC - KäPa
Volkswagen Areena TN A
Miehet 650 - 3
16.09.2021 17:00
KäPa - TiPS/3
Kivikko nap TN A
P6 Peli-illat2 - 2
16.09.2021 17:15
HerTo - KäPa
Myllypuro nap N
P106 - 9
16.09.2021 17:30
TiPS/1 - KäPa
Kivikko nap TN A
P6 Peli-illat1 - 2
16.09.2021 18:00
KäPa - TiPS/1
Kivikko nap TN B
P8 Peli-illatP6 Peli-illat2 - 4
16.09.2021 18:00
Kasiysi/Red - KäPa
Laaksolahti TN A
P10 -
16.09.2021 18:00
KäPa - TiPS/2
Kivikko nap TN A
P6 Peli-illat3 - 1
17.09.2021 17:00
KäPa - MPS/sininen
Selekta Areena TN A2
P95 - 1
17.09.2021 17:30
PiTa/punainen - KäPa
Jakomäki nap 2 TN B
P91 - 8
17.09.2021 18:00
KäPa - MPS/punainen
Selekta Areena TN A2
P94 - 0
17.09.2021 18:00
KäPa - FC Honka/Keltainen
Käpylä 2 N A
P13 Nelonen 8v82 - 5
17.09.2021 18:05
NJS/Sininen - KäPa
Jakomäki nap 2 TN A
P90 - 7
17.09.2021 18:40
MPS/keltainen - KäPa
Mosan Wembley TN
P14 VitonenP14 Vitonen1 - 0
17.09.2021 19:00
KäPa - Kasiysi/Red
Kumpula Campus 1 TN A
P11 K1 - 2
17.09.2021 19:20
KäPa - EPS/Akatemia Val
Töölö PK 1 TN B
P12 Kolmonen 2 - 3
17.09.2021 19:30
KäPa - PPJ/United Red
Kivikko nap TN
P12 Vitonen1 - 4
18.09.2021 10:15
KäPa - PK-35
Tali halli TN A
P12 Kakkonen karsinta0 - 0
18.09.2021 11:00
KäPa - RoPS
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM9 - 0
18.09.2021 12:30
FC Lahti - KäPa
Kisapuisto Stadion TN
P14 Kakkonen2 - 1
18.09.2021 14:15
TPS - KäPa
Kupittaa 5 TN
P20 SM3 - 0
18.09.2021 14:30
VJS/U16 - KäPa
Aktia Areena TN
P17 Kakkonen4 - 0
18.09.2021 15:10
FC Kontu/Valkoinen - KäPa
Kontula N A
P117 - 4
18.09.2021 16:00
Atlantis FC - KäPa
Pukinmäki N
Kakkonen3 - 0
18.09.2021 16:00
KäPa - MuSa
Kumpula Campus 1 TN
P14 Liiga Etelä4 - 2
18.09.2021 20:00
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN
P17 Kakkonen0 - 0
19.09.2021 11:45
EPS/Akatemia - KäPa
Espoonlahti 2 TN A
P11 K4 - 1
19.09.2021 12:00
KäPa - HooGee/Espa YJ2
Käpylä 2 N
P14 Nelonen3 - 2
19.09.2021 14:00
KäPa - TPS
Kumpula Campus 1 TN
P15 Liiga Etelä4 - 3
19.09.2021 16:30
KäPa - HooGee
Kumpula Campus 1 TN
P13 Kakkonen 8v812 - 0
19.09.2021 18:30
KäPa - KP-75/TuPS YJ
Oulunkylä 2 TN
P15 Ykkönen4 - 0
20.09.2021 19:10
KäPa - VJS/valkoinen B
Jätkäsaari TN A
P12 Kutonen4 - 0
20.09.2021 19:30
IIF/VNFA YJ - KäPa
Tekonurmi
P15 KolmonenP15 Kolmonen0 - 8
20.09.2021 20:20
KäPa - PPJ/Lauttasaari
Jätkäsaari TN
Miehet Vitonen2 - 5
21.09.2021 17:00
HIFK/Red 3 - KäPa
Töölö PK 1 TN A
P113 - 3
21.09.2021 18:00
HPS - KäPa
Pirkkola nap TN A
P93 - 3
21.09.2021 19:00
VJS/punainen - KäPa
Pirkkola nap TN B
P93 - 1
22.09.2021 17:30
PPJ/Jätkäsaari oran - KäPa
Haapaniemi TN A
P85 - 4
22.09.2021 18:00
FC Viikingit/punainen 1 - KäPa
Kivikko nap TN B
P81 - 5
22.09.2021 18:15
PPJ/LeJa - KäPa
Tali halli TN
Miehet Vitonen -
22.09.2021 18:20
KoiPS/Sininen - KäPa
Havukoski TN B
P11 K2 - 0
22.09.2021 18:30
PPJ/Jätkäsaari vih - KäPa
Haapaniemi TN B
P82 - 6
22.09.2021 18:45
KäPa - LePa/vihreä
Pirkkola TN A
P13 Vitonen 8v83 - 3
22.09.2021 19:00
FC Fortuna - KäPa
Kivikko nap TN A
P83 - 4
22.09.2021 21:00
KäPa - Kamppi
Pirkkola nap TN
Miehet 654 - 1
23.09.2021 17:30
Gnistan/keltainen 2 - KäPa
Pirkkola nap TN A
P85 - 5
23.09.2021 18:00
KäPa - HJK/Töölö sin
Pirkkola TN A
P100 - 0
23.09.2021 18:00
KäPa - HJK/Munkka sin
Kannelmäki TN A
P100 - 10
23.09.2021 18:25
Ponnistus/valkoinen - KäPa
Töölö PK 1 TN B
T111 - 1
23.09.2021 18:30
HPS - KäPa
Pirkkola nap TN B
P84 - 6
23.09.2021 19:10
KäPa - VJS/valkoinen A
Tali TN B
P12 Vitonen1 - 1
23.09.2021 19:20
KäPa - TuPS/KP-75 YJ2
Kartano 2 TN
P14 Vitonen8 - 2
24.09.2021 18:00
KäPa - PPS/Valkoinen
Kontula TN B
P118 - 4
24.09.2021 19:10
PPJ/sin - KäPa
Jätkäsaari TN B
P12 Kolmonen 1 - 5
24.09.2021 19:10
HJK/T08 - KäPa
Tali TN A
P13 Nelonen 8v80 - 1
25.09.2021 11:00
KäPa - EPS
Kumpula Campus 1 TN
P14 Liiga Etelä4 - 2
25.09.2021 11:45
EsPa/HooGee YJ - KäPa
Matinkylä 1 TN
P15 Ykkönen2 - 1
25.09.2021 14:00
KäPa - TPV
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM6 - 0
25.09.2021 14:15
KäPa - FC Reipas/Oranssi
Pitäjänmäki TN B
P112 - 2
25.09.2021 15:00
PPJ - KäPa
Lauttasaari TN A
P11 K0 - 2
25.09.2021 15:00
FC Kuusysi - KäPa
Kisapuisto Stadion TN
P14 Kakkonen3 - 4
25.09.2021 18:00
KäPa - FC Lahti
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM5 - 0
26.09.2021 12:00
KäPa - HJK/sin
Kumpula Campus 1 TN
P13 Kakkonen 8v83 - 1
26.09.2021 14:00
Ilves - KäPa
Kauppi 3 TN
P15 Liiga Etelä2 - 1
26.09.2021 14:30
KäPa - NuPS/musta
Latokartano TN
P14 Nelonen2 - 5
26.09.2021 15:00
KäPa - PEPO
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen3 - 1
26.09.2021 15:45
Gnistan/keltainen 2 - KäPa
Pirkkola TN A
P12 Kakkonen karsinta0 - 3
26.09.2021 16:00
KäPa - LoPa
Latokartano TN
P17 Kakkonen0 - 0
26.09.2021 19:00
KäPa - Gnistan/2
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen4 - 0
27.09.2021 17:15
KäPa - HerTo
Töölö PK 1 TN B
T117 - 1
27.09.2021 18:00
KäPa - HJK/Malmi kel
Töölö PK 6 TN B
P112 - 6
27.09.2021 18:00
HJK/Arabia sin - KäPa
Latokartano TN A
P101 - 8
27.09.2021 18:25
KäPa - FC Kirkkonummi
Töölö PK 1 TN A
P101 - 8
28.09.2021 18:00
KäPa - HJK/Töölö valkosin
Kivikko nap TN B
P92 - 4
28.09.2021 18:00
KäPa - FC Viikingit/punainen 1
Pallomylly TN A
P116 - 0
28.09.2021 19:00
KäPa - HJK/Töölö val
Kivikko nap TN B
P96 - 0
28.09.2021 19:40
KoiPS/Valkoinen - KäPa
Havukoski TN B
P112 - 2
28.09.2021 20:45
KäPa - PuiU/sininen
Pirkkola nap TN
P13 Vitonen5 - 1
29.09.2021 13:10
P-Iirot - KäPa
Eerikkilä-halli TN
SPL -lopputurnaus P14, taso 10 - 3
29.09.2021 17:50
KäPa - Ilves
Tekonurmi
PU9 (2011)SPL -lopputurnaus P14, taso 11 - 2
29.09.2021 19:45
FC Honka/Vihreä - KäPa
Tapion kenttä TN
P13 Vitonen 8v82 - 4
29.09.2021 20:00
FC Honka/Musta 08 - KäPa
Tapiola 3 TN
P14 Nelonen1 - 6
29.09.2021 20:20
PETO - KäPa
Kannelmäki TN
Miehet Vitonen5 - 2
30.09.2021 11:10
KäPa - OLS
Eerikkilä-halli TN
Pojat E10 Haaste (2011)SPL -lopputurnaus P14, taso 10 - 0
30.09.2021 18:30
KuPS YJ - KäPa
Eerikkilä-halli TN
SPL -lopputurnaus P14, taso 13 - 0
30.09.2021 19:15
KäPa - FC HIK/YJ
Jätkäsaari TN
P15 KolmonenP15 Kolmonen1 - 1
01.10.2021 11:30
LAUTP - KäPa
Tekonurmi
SPL -lopputurnaus P14, taso 10 - 1
01.10.2021 17:00
KäPa - Ilves
Eerikkilä-halli TN
SPL -lopputurnaus P14, taso 12 - 4
01.10.2021 17:15
I-HK/Sininen - KäPa
Itä-Hakkila TN A
P11 K1 - 3
01.10.2021 18:00
KäPa - HooGee/sininen
Latokartano TN B
P12 Kolmonen 4 - 3
01.10.2021 19:10
KäPa - HJK/Munkka
Latokartano TN B
P13 Nelonen 8v84 - 1
02.10.2021 10:00
FC Kirkkonummi - KäPa
Urheilupuisto TN A
P12 Kakkonen karsinta3 - 1
02.10.2021 11:00
PPS/Punainen - KäPa
Kartanonkoski TN A
P104 - 7
02.10.2021 12:00
FC Honka - KäPa
Tapiola 1 TN
P17 SM0 - 1
02.10.2021 12:00
KäPa - FCFJ
Pirkkola TN
P14 Kakkonen4 - 0
02.10.2021 12:15
KäPa - FC Lahti
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM4 - 3
02.10.2021 16:00
KäPa - Atlantis FC
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen1 - 2
02.10.2021 18:00
EsPa/HooGee YJ - KäPa
Matinkylä 1 TN
P17 Kakkonen1 - 4
03.10.2021 12:00
KäPa - FC Lahti
Kumpula Campus 1 TN
P15 Liiga Etelä1 - 7
03.10.2021 14:00
RCDE - KäPa
Jalkapallostadion TN
P13 Kakkonen 8v81 - 4
03.10.2021 14:30
KäPa - NouLa/KelA YJ2
Pirkkola TN
P14 VitonenP14 Vitonen14 - 1
03.10.2021 15:00
KJP/2 - KäPa
KSOY Stadion TN
P17 Kakkonen1 - 6
03.10.2021 15:00
KäPa - LePa/musta
Kumpula Campus 1 TN A
P11 K2 - 2
03.10.2021 18:30
KäPa - VJS/2
Oulunkylä 2 TN
P15 Ykkönen3 - 1
04.10.2021 17:15
PPJ/Eira sin - KäPa
Töölö PK 1 TN A
P109 - 0
04.10.2021 18:00
HIFK/2 - KäPa
Töölö PK 6 TN B
P13 Vitonen 8v82 - 2
04.10.2021 18:00
KäPa - VJS/valkoinen A
Pirkkola TN B
P1018 - 0
05.10.2021 17:15
PPJ/Eira sin - KäPa
Töölö PK 1 TN B
P111 - 3
05.10.2021 18:40
KäPa - Gnistan/sininen 1
Kivikko nap TN
P113 - 5
05.10.2021 19:10
FC Kontu/Sininen - KäPa
Kartano nap 2 TN
P114 - 1
06.10.2021 18:30
RaKe - KäPa
Rajamäki TN A
T110 - 0
06.10.2021 20:05
VJS - KäPa
Jalkapallostadion TN
P14 Liiga Etelä2 - 4
07.10.2021 18:00
Gnistan/sininen 1 - KäPa
Tali halli TN B
P12 Vitonen8 - 1
07.10.2021 18:00
PPJ/Laru pun - KäPa
Kivikko nap TN B
P92 - 7
07.10.2021 18:30
KäPa - FC Kirkkonummi/Black
Töölö PK 6 TN
P15 KolmonenP15 Kolmonen4 - 0
07.10.2021 19:00
SAPA/vihreä - KäPa
Kivikko nap TN A
P90 - 13
07.10.2021 19:10
KäPa - HJK/Töölö kel
Kannelmäki TN B
P104 - 1
08.10.2021 18:00
KäPa - FC POHU/sininen
Vesala nap TN A
P82 - 5
08.10.2021 19:00
KäPa - Valtti
Kumpula Campus 1 TN A
P11 K7 - 2
08.10.2021 19:00
KäPa - PPV
Vesala nap TN A
P83 - 5
08.10.2021 19:10
KäPa - PPJ/United val
Pirkkola TN A
P13 Vitonen 8v88 - 1
09.10.2021 11:30
KäPa - FCFJ
Pirkkola TN A
P102 - 0
09.10.2021 12:00
FC Espoo/Valkoinen - KäPa
Säterinniitty TN
P13 Kakkonen 8v81 - 4
09.10.2021 13:00
KäPa - EPS/Akatemia
Kumpula Campus 1 TN A
P11 K5 - 0
09.10.2021 14:00
FC Honka - KäPa
Tapiola 1 TN
P15 Liiga Etelä4 - 1
10.10.2021 11:00
GrIFK/Italia - KäPa
FA Solutions TN B
P10 -
10.10.2021 12:00
GrIFK - KäPa
FA Solutions TN A
P12 Kolmonen 5 - 8
10.10.2021 12:00
KäPa - HJK/West sin
Pirkkola TN
P14 Kakkonen3 - 1
10.10.2021 13:00
FC Honka - KäPa
Tapiola 3 TN
P20 SM2 - 3
10.10.2021 15:30
KäPa - FC Kontu/Sininen
Oulunkylä 2 TN
P15 Ykkönen1 - 2
10.10.2021 16:00
KäPa - Gnistan
Latokartano TN
P17 Kakkonen5 - 3
10.10.2021 16:15
FC Inter - KäPa
Kupittaa 2 TN
P14 Liiga Etelä2 - 3
10.10.2021 16:30
KäPa - VJS
Kumpula Campus 1 TN A
P12 Kakkonen karsinta5 - 3
10.10.2021 19:00
KäPa - PKKU/2
Oulunkylä 2 TN
P17 Kakkonen2 - 0
11.10.2021 17:00
HJK/Töölö kel - KäPa
Pirkkola nap TN A
P96 - 3
11.10.2021 17:45
HJK/Töölö keltaraita - KäPa
Pirkkola nap TN A
P93 - 0
11.10.2021 19:00
KäPa - EPS/Musta B
Myllypuro TN
P14 VitonenP14 Vitonen3 - 0
11.10.2021 19:40
Gnistan/keltainen 1 - KäPa
Pirkkola nap TN
P104 - 0
12.10.2021 19:15
LePa/vihreä - KäPa
Leppävaara 2 TN A
P12 Vitonen4 - 2
14.10.2021 19:30
KäPa - LPS
Kumpula Campus 1 TN
P13 Kakkonen 8v81 - 3
14.10.2021 20:00
KäPa - FC POHU/JäPa
Jätkäsaari TN
Miehet Vitonen3 - 0
16.10.2021 14:00
KäPa - HJK
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM2 - 4
16.10.2021 15:00
MiPK - KäPa
Hänninkenttä TN
Kakkonen3 - 2
16.10.2021 18:00
KäPa - HJK
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM1 - 2
21.10.2021 17:15
OLS - KäPa
Kauppi 3 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus1 - 5
22.10.2021 10:00
KäPa - FC Lahti
Kauppi 2 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus2 - 3
22.10.2021 16:15
KäPa - VJS
Kauppi 1 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus4 - 0
23.10.2021 11:15
HJK - KäPa
Kauppi 3 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus6 - 1
23.10.2021 13:00
FC Kontu - KäPa
Kartano 1 TN
P20 SM3 - 5
23.10.2021 14:00
KäPa - KuFu98
Kumpula Campus 1 TN
Kakkonen3 - 0
24.10.2021 11:00
Hercules YJ - KäPa
Heinäpää PH TN
P17 SM1 - 2
24.10.2021 11:30
KäPa - Hercules YJ
Kauppi 2 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus6 - 1
30.10.2021 13:00
KäPa - VJS
Kumpula Campus 1 TN
P20 SM0 - 2
31.10.2021 13:00
KäPa - VJS
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM2 - 1
17.12.2021 18:15
KäPa - Nopsa
Kenttä 1
P7 Peli-illatPU11 (2009) kutsuP12 Haaste (2008)10 - 0
17.12.2021 18:15
KäPa - FC KTP Juniorit
Kenttä 2
P8 Peli-illatP12 Kilpa (2008)1 - 0
18.12.2021 10:15
Union Plaani - KäPa
Kenttä 2
P12 Haaste (2008)0 - 4
18.12.2021 11:00
HIFK - KäPa
Kenttä 2
P8 Peli-illatP2012 KilpaP12 Kilpa (2008)2 - 4
18.12.2021 16:50
KäPa - FC Kuusysi sinivalkoinen
Kenttä 1
P20 SM-karsintaP12 Haaste (2008)8 - 0
18.12.2021 17:40
KäPa - FC Kuusysi
Kenttä 1
P6 Peli-illatP12 Kilpa (2008)2 - 1
19.12.2021 09:30
KuPS musta - KäPa
Kenttä 1
P12 Haaste (2008)1 - 1
19.12.2021 11:00
NoPS - KäPa
Kenttä 1
P6 Peli-illatP2012 KilpaP12 Kilpa (2008)3 - 7
19.12.2021 13:30
Valtti keltainen - KäPa
Kenttä 1
P7 Peli-illatP8 Peli-illatP12 Haaste (2008)1 - 2
19.12.2021 16:00
KäPa - IF Gnistan
Kenttä 1
P7 Peli-illatP12 Kilpa (2008)0 - 2