Suodata otteluita
Päivämäärä | Ottelu | Joukkue/sarja | Tulos |
---|---|---|---|
16.11.2018 10:00 | KäPa - HJK Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | 0 - 0 |
16.11.2018 13:00 | KäPa - VJS Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | 1 - 4 |
07.12.2018 10:00 | KäPa - FC Honka Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | 0 - 4 |
07.12.2018 15:00 | KäPa - FC Kuusysi Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | 0 - 3 |
05.01.2019 13:20 | TPS/2 - KäPa Kupittaa 5 KHT | P20/P17 II H | 0 - 0 |
26.01.2019 18:30 | EsPa/HooGee YJ - KäPa Matinkylä 1 TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | - |
31.01.2019 10:00 | KäPa - HJK Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 0 - 2 |
31.01.2019 13:00 | VJS - KäPa Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 5 - 1 |
03.02.2019 14:30 | KäPa - NJS Tali halli TN | P17 SM-karsinta | 13 - 0 |
09.02.2019 12:15 | TPS - KäPa Kupittaa 5 KHT | P17 SM-karsinta | 3 - 4 |
09.02.2019 13:15 | SalPa - KäPa Salo KHT | Kakkonen H | - |
10.02.2019 18:00 | Ellas - KäPa Kartano 2 TN | Vitonen talvi | 3 - 4 |
13.02.2019 09:00 | KäPa - PKKU Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | 0 - 1 |
13.02.2019 13:00 | PPJ - KäPa Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P14 (2005) | 1 - 1 |
16.02.2019 17:00 | KäPa - FC Honka Tali halli TN | P17 SM-karsinta | 2 - 2 |
20.02.2019 19:00 | VJS - KäPa Vantaankoski TN | P17 SM-karsinta | 2 - 2 |
24.02.2019 18:00 | KäPa - HePu Töölö PK 6 TN | Vitonen talvi | 2 - 3 |
03.03.2019 14:30 | KäPa - HJK Tali halli TN | P17 SM-karsinta | 5 - 3 |
05.03.2019 10:00 | KäPa - VJS Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 0 - 1 |
05.03.2019 13:00 | JäPS - KäPa Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 1 - 1 |
09.03.2019 15:00 | KäPa - FC Inter Tali halli TN | P17 SM-karsinta | 2 - 0 |
10.03.2019 18:00 | KäPa - FC POHU/Burros Töölö PK 6 TN | Vitonen talvi | 7 - 0 |
14.03.2019 11:15 | Etelä 2 - KäPa Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 1 - 1 |
14.03.2019 12:45 | KäPa - Etelä 1 Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 0 - 0 |
14.03.2019 15:45 | Etelä 3 - KäPa Kalmuuri Halli TN | Huuhkajapäivät P13 (2006) | 1 - 2 |
16.03.2019 14:00 | MYPA-j - KäPa Lehtomäki TN | P17 SM-karsinta | 0 - 3 |
16.03.2019 19:00 | HFA Märsky/T01 - KäPa Tali halli TN | P15 Ykkönen | 1 - 2 |
20.03.2019 18:00 | KäPa - HJK Oulunkylä 2 TN | P14 ELL | 0 - 0 |
24.03.2019 13:00 | PKKU - KäPa Tuusula UK TN | P17 SM-karsinta | 0 - 2 |
30.03.2019 12:30 | TPS - KäPa Kupittaa 5 KHT | P14 ELL | 3 - 2 |
30.03.2019 15:30 | KäPa - HJS Tali halli TN | P17 SM-karsinta | 8 - 0 |
31.03.2019 13:00 | KäPa - TuNL/KaaPo YJ Oulunkylä TN | P15 ELL | 3 - 1 |
31.03.2019 16:30 | KäPa - PEPO/IPS YJ Oulunkylä 2 TN | P15 Ykkönen | 0 - 1 |
31.03.2019 18:00 | PPV/Seos - KäPa Kartano 2 TN | Vitonen talvi | 1 - 2 |
03.04.2019 18:30 | FC Honka/Keltainen - KäPa Tapiola 3 TN | P14 Kolmonen | 1 - 9 |
06.04.2019 15:00 | KäPa - FC Inter Kumpula TN | P14 ELL | 4 - 0 |
06.04.2019 17:00 | KäPa - EPS/Akatemia Kumpula TN 1 | P12 ELL karsinta | 5 - 2 |
07.04.2019 11:30 | FC Kirkkonummi - KäPa Urheilupuisto Masala TN | P15 Ykkönen | 1 - 1 |
07.04.2019 17:00 | KäPa - FC Jazz Kumpula TN | P13 ELL | 6 - 2 |
09.04.2019 19:30 | KäPa - HJK/West sin Tali TN | P14 Kakkonen | 2 - 2 |
11.04.2019 17:40 | PPJ - KäPa Väinämöinen TN 1 | P12 ELL karsinta | 0 - 8 |
11.04.2019 18:00 | KäPa - FC WILD/Sininen Tali TN 2 | P12 Ykkönen karsinta | 4 - 1 |
12.04.2019 18:00 | KäPa - GrIFK/Green Tali TN | P14 Kolmonen | 4 - 2 |
13.04.2019 10:30 | TPS - KäPa Parkki KHT | P13 ELL | 2 - 3 |
13.04.2019 14:00 | GrIFK/Green - KäPa Volkswagen Halli TN ½ A | P12 Ykkönen karsinta | 1 - 4 |
13.04.2019 14:00 | FC Kuusysi - KäPa Kisapuisto Stadion TN | P14 ELL | 0 - 1 |
14.04.2019 11:15 | PK-35/punainen - KäPa Pirkkola TN | P14 Vitonen | 1 - 5 |
14.04.2019 11:45 | KäPa - PPJ/Laru valkoinen Kartano 2 TN 1 | P12 Nelonen | 12 - 3 |
14.04.2019 12:45 | Gnistan/GPS YJ - KäPa Pirkkola TN | T18 Kakkonen | 2 - 0 |
14.04.2019 17:30 | KäPa - HooGee/EsPa YJ Oulunkylä 2 TN | P15 Ykkönen | 4 - 1 |
15.04.2019 17:00 | KäPa - PK-35/musta Pirkkola TN 2 | P12 Kutonen | 1 - 12 |
15.04.2019 17:20 | FC Inter - KäPa Javenture-Areena | P15 ELL | 1 - 4 |
15.04.2019 17:30 | PPJ/Eira valkoinen - KäPa Tali halli TN 1 | P12 Nelonen | 4 - 5 |
15.04.2019 18:15 | KäPa - FC POHU/valkoinen Pirkkola TN 1 | P12 Vitonen | 5 - 2 |
15.04.2019 18:45 | KäPa - FC Espoo/valkoinen Koskelantie nap TN | P12 Ykkönen karsinta | 1 - 7 |
16.04.2019 17:30 | KäPa - PK-35 Koskelantie nap TN | P13 Kolmonen 8v8 | 0 - 5 |
16.04.2019 18:00 | MPS - KäPa Latokartano TN 2 | P13 Kakkonen 8v8 | 1 - 3 |
17.04.2019 17:30 | HJK/Töölö sin - KäPa Tali halli TN 1 | P12 Kakkonen karsinta | 1 - 1 |
17.04.2019 18:00 | MP - KäPa Urpola TN | P15 Ykkönen | 4 - 2 |
17.04.2019 18:30 | KäPa - BK-46/Röd Pirkkola TN 1 | P12 Kakkonen karsinta | 2 - 2 |
17.04.2019 18:35 | KäPa - LAUTP Koskelantie nap TN | P12 ELL karsinta | 0 - 0 |
17.04.2019 19:30 | VJS - KäPa Vantaankoski TN | P14 ELL | 4 - 4 |
17.04.2019 19:40 | VJS/2 - KäPa Myyrmäki Halli TN | P17 Kakkonen | 17 - 0 |
17.04.2019 20:20 | VJS/Valkopunainen - KäPa Myyrmäki UT TN | P14 Kolmonen | 0 - 6 |
20.04.2019 13:00 | KäPa - FC Espoo Oulunkylä 2 TN | P14 ELL | 1 - 1 |
23.04.2019 18:00 | KäPa - FC Kontu/vihreä Kallio TN 3 | P13 Vitonen 8v8 | 3 - 1 |
24.04.2019 17:00 | KäPa - HJK/Malmi sin Pirkkola nap TN 1 | P8 | 4 - 2 |
24.04.2019 17:30 | KäPa - HJK/Laru sin Haapaniemi TN 1 | P8 | 3 - 14 |
24.04.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Laru Valkoinen Haapaniemi TN 2 | P8 | 0 - 7 |
24.04.2019 17:30 | KäPa - PK-35/punainen Koskelantie nap TN | P9 8v8 | 4 - 5 |
24.04.2019 17:45 | HPS/T11 - KäPa Paloheinä TN 1 | P11 | 1 - 4 |
24.04.2019 18:00 | KäPa - HJK/East kel Kallio TN 1 | P11 | 2 - 4 |
24.04.2019 18:15 | KäPa - HJK/Munkka val Pirkkola nap TN 1 | P8 | 2 - 7 |
24.04.2019 18:45 | KäPa - PPJ/Laru Valkoinen Haapaniemi TN 1 | P8 | 0 - 13 |
24.04.2019 18:45 | KäPa - HJK/Laru sin Haapaniemi TN 2 | P8 | 4 - 8 |
24.04.2019 19:00 | Kulps - KäPa Kulosaari nap TN | P12 Vitonen | 1 - 4 |
24.04.2019 19:15 | LPS/vihreä - KäPa Laajasalo TN 2 | P10 | 7 - 1 |
24.04.2019 19:50 | HJK/East kel - KäPa Vesala nap TN | P12 Kutonen | 5 - 6 |
25.04.2019 18:00 | NuPS/Musta - KäPa Ratapuisto TN ½ A | P12 Kakkonen karsinta | 6 - 1 |
25.04.2019 19:30 | IIF/YJ - KäPa Inkoo TN | P14 Kakkonen | 0 - 4 |
26.04.2019 17:30 | KäPa - HJK/Töölö val Koskelantie nap TN | P10 | 10 - 4 |
26.04.2019 18:10 | KäPa - HJK/Kantsu sin Kivikko nap TN 1 | P9 | 7 - 10 |
26.04.2019 18:10 | KäPa - HJK/Munkka sin Kivikko nap TN 2 | P9 | 2 - 12 |
26.04.2019 18:40 | HJK/East sin - KäPa Vesala nap TN | P11 | 5 - 3 |
26.04.2019 19:10 | HJK/T09 - KäPa Kallio TN 2 | P10 | 3 - 9 |
26.04.2019 19:20 | KäPa - HJK/Munkka sin Kivikko nap TN 1 | P9 | 5 - 6 |
26.04.2019 19:20 | KäPa - HJK/Kantsu sin Kivikko nap TN 2 | P9 | 4 - 3 |
26.04.2019 19:50 | KäPa - HJK/T06 Koskelantie nap TN | P13 Kolmonen 8v8 | 0 - 3 |
27.04.2019 12:00 | KäPa - PK-35/punainen Tali TN | P15 Kolmonen | 1 - 2 |
27.04.2019 12:00 | FCFJ - KäPa Porvoo Pallokenttä TN | P15 ELL | 0 - 6 |
27.04.2019 14:00 | KäPa - HPS/vihreä Kannelmäki TN 2 | P12 Kakkonen karsinta | 8 - 1 |
27.04.2019 15:00 | P-Iirot/YJ - KäPa Äijänsuo stadion | P13 ELL | 2 - 3 |
27.04.2019 16:30 | KäPa - EPS/Valkoinen Tali TN | T18 Kakkonen | 4 - 0 |
28.04.2019 11:00 | FC Reipas/Oranssi - KäPa Mukkula Halli TN ½ A | P12 ELL karsinta | 1 - 9 |
28.04.2019 11:30 | FC Kirkkonummi - KäPa Urheilupuisto Masala TN ½ A | P12 Ykkönen karsinta | 6 - 2 |
28.04.2019 12:00 | KäPa - GrIFK/EBK YJ2 Tali TN | P17 Kakkonen | 1 - 4 |
28.04.2019 13:00 | KäPa - FC Kuusysi Oulunkylä 2 TN | P15 Ykkönen | 3 - 2 |
28.04.2019 14:00 | KäPa - LoPa Tali TN | P14 Kolmonen | 9 - 0 |
28.04.2019 14:30 | KäPa - I-HK/sininen Kartano 2 TN 1 | P13 Kakkonen 8v8 | 1 - 3 |
29.04.2019 18:00 | PPJ/Eira valkoinen - KäPa Kallio TN 3 | P10 | 2 - 7 |
29.04.2019 18:00 | FC Kontu/valkoinen - KäPa Kontula TN 2 | P12 Nelonen | 3 - 5 |
29.04.2019 18:45 | KäPa - LoPa/valkoinen Koskelantie nap TN | P12 Kakkonen karsinta | 0 - 4 |
29.04.2019 19:10 | KäPa - PPJ/Laru sin Kallio TN 1 | P10 | 4 - 5 |
29.04.2019 19:50 | KäPa - HJK/East kel Pirkkola nap TN | P10 | 2 - 9 |
29.04.2019 19:55 | KäPa - HJK/East val Koskelantie nap TN | P12 Vitonen | 2 - 4 |
29.04.2019 20:00 | KäPa - Kamppi Jakomäki nap TN | KKI 65 7v7 | 7 - 0 |
30.04.2019 18:00 | KäPa - EuPa Oulunkylä 2 TN | P15 ELL | 7 - 0 |
02.05.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Oranssi Koskelantie nap TN | P12 Ykkönen karsinta | 2 - 2 |
02.05.2019 18:00 | Valtti/FC - KäPa Kartano nap 1 TN | P10 | 2 - 7 |
02.05.2019 18:40 | Herto - KäPa Kivikko nap TN | P12 Kutonen | 4 - 2 |
02.05.2019 19:10 | KäPa - Dicken Töölö PK 6 TN 1 | KKI 60 7v7 | 0 - 1 |
02.05.2019 19:15 | HJK/West val - KäPa Kannelmäki TN | P14 Kolmonen | 2 - 3 |
02.05.2019 19:15 | KäPa - HJK/Malmi sin Tapuli TN 2 | P10 | 11 - 1 |
03.05.2019 17:30 | HPS - KäPa Paloheinä TN 1 | P9 8v8 | 5 - 5 |
03.05.2019 17:30 | KäPa - LPS Koskelantie nap TN | P13 Kakkonen 8v8 | 0 - 3 |
03.05.2019 18:00 | KäPa - KäPa Käpylä halli nap TN | P10 | 2 - 6 |
03.05.2019 18:10 | HJK/East kel - KäPa Paloheinä nap TN 2 | P9 | 3 - 10 |
03.05.2019 18:40 | HPS/valkoinen - KäPa Paloheinä TN 1 | P11 | 12 - 5 |
03.05.2019 19:20 | MPS/Sininen - KäPa Paloheinä nap TN 1 | P9 | 4 - 5 |
03.05.2019 19:50 | KäPa - FC Viikingit/pun Kartano 2 TN 1 | P11 | 5 - 4 |
03.05.2019 19:50 | KäPa - HJK/Kantsu val Koskelantie nap TN | P13 Vitonen 8v8 | 7 - 0 |
04.05.2019 11:00 | PK-35 - KäPa Pihlajamäki TN 1 | P12 Kakkonen karsinta | 0 - 3 |
04.05.2019 13:30 | KäPa - HJK/Töölö kel Pirkkola nap TN | P11 | 8 - 4 |
04.05.2019 13:45 | KäPa - Ilves Tali halli TN | P17 SM | 3 - 0 |
04.05.2019 14:45 | FC Kontu/valkoinen - KäPa Kontula TN | P15 Kolmonen | 1 - 3 |
04.05.2019 15:30 | VJS/2 - KäPa Vantaankoski TN | T18 Kakkonen | 9 - 2 |
04.05.2019 18:30 | KäPa - P-Iirot Oulunkylä TN | Kakkonen | 0 - 1 |
04.05.2019 18:30 | KäPa - PKKU Oulunkylä 2 TN 1 | P12 ELL karsinta | 3 - 3 |
05.05.2019 10:00 | HJK/Sininen - KäPa Töölö PK Sahara TN | P15 Ykkönen | 2 - 0 |
05.05.2019 10:30 | KäPa - EPS/Valkoinen Tali halli TN | P14 Kakkonen | 6 - 0 |
05.05.2019 12:00 | KäPa - FC Espoo/2 Tali TN | P17 Kakkonen | 0 - 6 |
05.05.2019 13:45 | KäPa - Gnistan/sininen Latokartano TN | P14 Vitonen | 5 - 5 |
05.05.2019 18:30 | KäPa - PKKU Oulunkylä 2 TN | P15 ELL | 4 - 5 |
05.05.2019 19:00 | KäPa - PKKU Kumpula TN | P13 ELL | 2 - 4 |
05.05.2019 19:30 | PPJ - KäPa Tali TN | P14 ELL | 0 - 2 |
06.05.2019 17:30 | HJK/Malmi sin - KäPa Jakomäki nap TN | P10 | 1 - 22 |
06.05.2019 17:30 | KäPa - FC Fortuna Koskelantie nap TN | P12 Kutonen | 2 - 6 |
06.05.2019 18:40 | HJK/Töölö val - KäPa Kivikko nap TN | P12 Nelonen | 4 - 3 |
07.05.2019 18:00 | KäPa - FC Viikingit/punainen Myllypuro TN 2 | P9 8v8 | 3 - 4 |
07.05.2019 19:00 | HPS/vihreä - KäPa Paloheinä TN 2 | P13 Vitonen 8v8 | 1 - 3 |
07.05.2019 19:30 | KäPa - NJS Pirkkola TN | T18 Kakkonen | 0 - 9 |
08.05.2019 17:30 | FC Viikingit/pun - KäPa Kivikko nap TN 2 | P8 | 7 - 8 |
08.05.2019 17:30 | HJK/East sin - KäPa Kivikko nap TN 1 | P8 | 6 - 2 |
08.05.2019 18:10 | FC Viikingit/val - KäPa Kivikko nap TN 1 | P8 | 4 - 6 |
08.05.2019 18:45 | HJK/East sin - KäPa Kivikko nap TN 1 | P8 | 4 - 2 |
08.05.2019 18:45 | FC Viikingit/pun - KäPa Kivikko nap TN 2 | P8 | 11 - 0 |
08.05.2019 19:20 | LPS/musta - KäPa Kivikko nap TN 2 | P8 | 10 - 0 |
08.05.2019 19:25 | KäPa - FC Espoo/2 Tali halli TN | P15 Kolmonen | 1 - 6 |
09.05.2019 18:00 | KäPa - EsPa/HooGee YJ Tali TN | P14 Kolmonen | 2 - 1 |
09.05.2019 18:00 | HJK/Arabia kel - KäPa Pirkkola TN 2 | P10 | 7 - 3 |
09.05.2019 18:45 | KäPa - LePa/vihreä Koskelantie nap TN | P12 Kakkonen karsinta | 6 - 3 |
09.05.2019 19:00 | NJS/Musta - KäPa Klaukkala TN 8 A | P13 Kakkonen 8v8 | 7 - 1 |
09.05.2019 19:10 | HJK/East - KäPa Ilomäentie nap TN | P13 Vitonen 8v8 | 2 - 3 |
09.05.2019 19:45 | Ponnistus/punainen - KäPa Töölö PK 6 TN | P14 Vitonen | 2 - 3 |
09.05.2019 19:50 | HJK/Malmi val - KäPa Jakomäki nap TN | P12 Vitonen | 2 - 3 |
10.05.2019 18:00 | HJK/East sin - KäPa Kurkimäki TN 2 | P9 | 5 - 5 |
10.05.2019 18:00 | HJK/Kantsu sin - KäPa Kallio TN 2 | P10 | 1 - 7 |
10.05.2019 18:00 | HJK/Töölö val - KäPa Kallio TN 3 | P11 | 0 - 5 |
10.05.2019 18:00 | HJK/T08 Sininen - KäPa Kontula TN 2 | P11 | 6 - 3 |
10.05.2019 18:00 | FC Honka/Musta M - KäPa Tapion kenttä | P12 Kakkonen karsinta | 4 - 8 |
10.05.2019 18:10 | KäPa - HerTo/Musta Puistola TN 4 | P9 | 3 - 4 |
10.05.2019 18:40 | SAPA/musta - KäPa Koskelantie nap TN | P13 Kolmonen 8v8 | 1 - 9 |
10.05.2019 19:15 | HJK/East sin - KäPa Kurkimäki TN 2 | P9 | 2 - 5 |
10.05.2019 19:20 | KäPa - FC Viikingit/Sininen Puistola TN 4 | P9 | 5 - 4 |
11.05.2019 13:00 | KäPa - FC Haka-j Oulunkylä 2 TN | P14 ELL | 3 - 0 |
11.05.2019 13:30 | KäPa - FC Kontu/valkoinen Myllypuro TN 1 | P10 | 6 - 0 |
11.05.2019 13:30 | PiTa/musta - KäPa Pitäjänmäki TN 1 | P10 | 4 - 7 |
11.05.2019 15:00 | FC Honka - KäPa Tapiola 1 TN | P17 SM | 1 - 1 |
11.05.2019 15:00 | FC Espoo - KäPa Säterinniitty TN | P13 ELL | 1 - 4 |
11.05.2019 15:30 | VJS/Punainen 1 - KäPa Vantaankoski TN | P12 ELL karsinta | 3 - 1 |
11.05.2019 17:00 | SalPa - KäPa Salo Keskuskenttä nurmi | Kakkonen | 3 - 0 |
11.05.2019 17:00 | PPJ/Eira Kaivari - KäPa Lauttasaari TN | P14 Kakkonen | 2 - 3 |
11.05.2019 19:00 | FC WILD - KäPa Veikkola TN | P17 Kakkonen | 10 - 0 |
12.05.2019 10:30 | EPS/Akatemia Val - KäPa Espoonlahti 2 TN ½ A | P12 Ykkönen karsinta | 0 - 2 |
12.05.2019 13:00 | KäPa - FC KTP Oulunkylä 2 TN | P15 Ykkönen | 1 - 2 |
12.05.2019 14:00 | KoiPS - KäPa Havukoski TN | P15 ELL | 0 - 7 |
13.05.2019 17:30 | KäPa - SAPA/vihreä Koskelantie nap TN | P12 Nelonen | 5 - 5 |
13.05.2019 18:00 | KäPa - HIFK/white Kallio TN 1 | P12 Vitonen | 2 - 3 |
13.05.2019 18:00 | PuiU/sininen - KäPa Tapuli TN 2 | P10 | 2 - 9 |
13.05.2019 19:10 | KäPa - HJK/Arabia sin Kallio TN 3 | P10 | 6 - 3 |
13.05.2019 19:10 | FC POHU/oranssi - KäPa Kannelmäki TN 1 | P12 Kutonen | 9 - 2 |
13.05.2019 21:00 | Valtti - KäPa Pallomylly TN 2 | KKI 65 7v7 | 2 - 2 |
14.05.2019 17:30 | MPS - KäPa Pirkkola nap TN | P9 8v8 | 6 - 7 |
14.05.2019 18:00 | KäPa - HJK/Munkka val Pitäjänmäki TN 2 | P11 | 9 - 4 |
14.05.2019 18:00 | KäPa - FC POHU/valkoinen Kallio TN 1 | P11 | 2 - 2 |
14.05.2019 18:10 | KäPa - HJK/Töölö sinival Lassila TN 2 | P9 | 0 - 13 |
14.05.2019 18:10 | HJK/East kel - KäPa Jakomäki nap 2 TN 2 | P9 | 3 - 9 |
14.05.2019 18:10 | KäPa - HJK/Töölö sin Lassila TN 1 | P9 | 8 - 4 |
14.05.2019 19:10 | HJK/Töölö sin - KäPa Tali halli TN 1 | P13 Kolmonen 8v8 | 3 - 1 |
14.05.2019 19:20 | KäPa - HJK/Töölö sinival Lassila TN 1 | P9 | 6 - 2 |
14.05.2019 19:20 | KäPa - HJK/Töölö sin Lassila TN 2 | P9 | 4 - 7 |
14.05.2019 19:20 | MPS/Sininen - KäPa Jakomäki nap 2 TN 1 | P9 | 5 - 4 |
15.05.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Jätkäsaari Haapaniemi TN 1 | P8 | 1 - 11 |
15.05.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Eira Punainen Haapaniemi TN 2 | P8 | 3 - 6 |
15.05.2019 17:45 | Gnistan/keltainen - KäPa Pirkkola TN | P15 Kolmonen | 6 - 0 |
15.05.2019 18:00 | HJK/3 Sininen - KäPa Töölö PK 6 TN | T18 Kakkonen | 7 - 2 |
15.05.2019 18:10 | KäPa - PPJ/Laru Sininen Kivikko nap TN 1 | P8 | 2 - 10 |
15.05.2019 18:45 | KäPa - PPJ/Eira Punainen Haapaniemi TN 1 | P8 | 2 - 9 |
15.05.2019 18:45 | KäPa - PPJ/Jätkäsaari Haapaniemi TN 2 | P8 | 4 - 2 |
15.05.2019 19:00 | EBK - KäPa Keski-Espoo 1 TN | P14 Kolmonen | 2 - 2 |
15.05.2019 19:20 | KäPa - PPJ/Eira Keltainen Kivikko nap TN 1 | P8 | 6 - 3 |
15.05.2019 20:30 | LePa/Valkoinen - KäPa Leppävaara 2 TN | P14 Vitonen | 1 - 6 |
16.05.2019 17:00 | KäPa - PPJ/Eira Hernesaari Kumpula TN 1 | P13 Vitonen 8v8 | 6 - 2 |
16.05.2019 17:30 | KäPa - HJK/Munkka sin Koskelantie nap TN | P12 Kakkonen karsinta | 2 - 8 |
16.05.2019 18:00 | KäPa - HPS/vihreä Kartano nap 2 TN | P10 | 15 - 0 |
16.05.2019 18:45 | KäPa - HooGee/EsPa YJ Koskelantie nap TN | P12 Ykkönen karsinta | 2 - 2 |
17.05.2019 17:30 | PPV - KäPa Pirkkola TN | Miehet Vitonen | 0 - 2 |
17.05.2019 17:30 | KäPa - Ponnistus/musta Koskelantie nap TN | P11 | 4 - 2 |
17.05.2019 18:05 | HyPS - KäPa Kankurin TN B | P13 Kakkonen 8v8 | 3 - 1 |
17.05.2019 19:50 | KäPa - HJK/Kantsu sin Jakomäki nap 2 TN | P10 | 6 - 2 |
17.05.2019 20:00 | PPJ/Valkoinen - KäPa Tehtaanpuisto nap TN | P13 Kolmonen 8v8 | 1 - 4 |
18.05.2019 10:30 | KäPa - PiTa/musta Pitäjänmäki TN | P14 Kakkonen | 3 - 0 |
18.05.2019 12:00 | Gnistan/keltainen - KäPa Oulunkylä TN 1 | P12 Kakkonen karsinta | 3 - 0 |
18.05.2019 13:15 | KäPa - FC Viikingit/keltainen Pirkkola nap TN | P10 | 0 - 11 |
18.05.2019 14:00 | KäPa - JJK Oulunkylä TN | P17 SM | 7 - 1 |
18.05.2019 14:00 | KäPa - Ilves Oulunkylä 2 TN | P15 ELL | 3 - 1 |
18.05.2019 16:30 | KäPa - FC Honka Oulunkylä 2 TN | P14 ELL | 1 - 5 |
18.05.2019 17:00 | KäPa - Ilves/2 Oulunkylä TN | Kakkonen | 2 - 2 |
19.05.2019 15:00 | KäPa - FC Haka-j Kumpula TN | P13 ELL | 11 - 2 |
19.05.2019 16:30 | PPJ - KäPa Töölö PK 6 TN | P15 Ykkönen | 2 - 2 |
19.05.2019 19:00 | FC POHU/HPS YJ2 - KäPa Paloheinä TN | P17 Kakkonen | 5 - 4 |
20.05.2019 17:30 | KäPa - SAPA/musta Koskelantie nap TN | P12 Kakkonen karsinta | 8 - 2 |
20.05.2019 17:45 | Valtti - KäPa Jakomäki nap TN | KKI 60 7v7 | 5 - 2 |
20.05.2019 18:00 | HJK/Arabia sin - KäPa Kallio TN 2 | P10 | 3 - 2 |
20.05.2019 18:00 | KäPa - HJK/T09 Kallio TN 3 | P10 | 6 - 2 |
20.05.2019 19:45 | Gnistan/keltainen - KäPa Siltamäki nap 1 N | P10 | 3 - 2 |
21.05.2019 17:30 | KäPa - PK-35/raita Jakomäki nap 2 TN 2 | P9 | 15 - 2 |
21.05.2019 17:30 | PK-35/punainen - KäPa Tapuli nap 1 N | P9 8v8 | 7 - 2 |
21.05.2019 18:00 | KäPa - Gnistan/sininen Pitäjänmäki TN 2 | P13 Vitonen 8v8 | 6 - 2 |
21.05.2019 18:00 | Ponnistus/valkoinen - KäPa Töölö PK 6 TN 1 | P11 | 0 - 8 |
21.05.2019 18:00 | KäPa - FC Espoo/valkoinen Käpylä 2 N | T18 Kakkonen | 6 - 2 |
21.05.2019 18:30 | MPS/punainen - KäPa Siltamäki nap 1 N | P11 | 3 - 4 |
21.05.2019 18:45 | KäPa - PuiU/City Jakomäki nap 2 TN 2 | P9 | 9 - 1 |
21.05.2019 19:15 | KäPa - FC Honka/Keltainen M Kartano 2 TN 1 | P13 Kolmonen 8v8 | 7 - 5 |
22.05.2019 17:30 | PK-35 - KäPa Kivikko nap TN 1 | P8 | 4 - 2 |
22.05.2019 17:30 | PK-35/punainen - KäPa Kivikko nap TN 2 | P8 | 14 - 1 |
22.05.2019 17:40 | KäPa - PuiU/United Pirkkola nap TN 1 | P8 | 5 - 4 |
22.05.2019 18:45 | PK-35 - KäPa Kivikko nap TN 1 | P8 | 12 - 1 |
22.05.2019 18:45 | PK-35/punainen - KäPa Kivikko nap TN 2 | P8 | 11 - 5 |
22.05.2019 18:50 | KäPa - MPS/Musta Pirkkola nap TN 1 | P8 | 2 - 7 |
22.05.2019 19:30 | KäPa - KP-75/TuPS YJ Koskelantie nap TN | P13 Kakkonen 8v8 | 1 - 3 |
22.05.2019 19:30 | KäPa - FC Honka Käpylä 3 N | P15 ELL | 4 - 0 |
22.05.2019 19:30 | KäPa - PPS/Musta Puistola N | P15 Kolmonen | 5 - 0 |
23.05.2019 17:15 | HJK/Malmi val - KäPa Siltamäki nap 1 N | P10 | 5 - 3 |
23.05.2019 17:30 | KäPa - HJK/Sin Koskelantie nap TN | P12 Ykkönen karsinta | 0 - 2 |
23.05.2019 17:30 | HJK/Haaste - KäPa Pitäjänmäki TN | P14 Kolmonen | 1 - 4 |
23.05.2019 18:00 | HJK/Arabia kel - KäPa Tali TN 2 | P12 Vitonen | 3 - 5 |
23.05.2019 18:00 | KäPa - JäPS Käpylä 2 N | P13 ELL | 1 - 7 |
23.05.2019 18:00 | ViTa - KäPa Virkkala N | P12 Kakkonen karsinta | 10 - 2 |
23.05.2019 18:00 | KäPa - Gnistan/sininen Pirkkola TN 1 | P12 Nelonen | 3 - 4 |
23.05.2019 18:00 | KäPa - HJK/Töölö kel Tali TN 1 | P12 Kutonen | 3 - 2 |
23.05.2019 19:30 | KäPa - HIFK/Red Siltamäki 2 N | P14 Vitonen | 6 - 4 |
23.05.2019 20:20 | KäPa - Ellas Pirkkola TN | Miehet Vitonen | 1 - 1 |
24.05.2019 18:00 | PPJ/Laru pun - KäPa Väinämöinen TN 3 | P10 | 6 - 1 |
24.05.2019 18:00 | FC Kontu/sininen - KäPa Kurkimäki TN 1 | P9 | 3 - 4 |
24.05.2019 18:00 | Valtti/FC - KäPa Kurkimäki TN 2 | P9 | 9 - 9 |
24.05.2019 18:30 | FC Jazz - KäPa Pori Stadion | Kakkonen | 0 - 1 |
24.05.2019 18:30 | KäPa - FC Viikingit/Ice pun Tapuli nap 2 N | P11 | 4 - 6 |
24.05.2019 18:40 | KäPa - HIFK/white Siltamäki nap 1 N | P11 | 6 - 6 |
24.05.2019 19:15 | FC Kontu/sininen - KäPa Kurkimäki TN 1 | P9 | 4 - 5 |
24.05.2019 19:15 | Valtti/FC - KäPa Kurkimäki TN 2 | P9 | 6 - 2 |
26.05.2019 13:00 | KuPS/YJ - KäPa Kuopio, Litmasen tn | P17 SM | 1 - 5 |
26.05.2019 14:00 | KäPa - EIF/YJ Pirkkola N | P17 Kakkonen | 1 - 3 |
26.05.2019 14:30 | KäPa - VJS/Valkoinen Siltamäki 1 N | P14 Kakkonen | 4 - 0 |
27.05.2019 17:30 | KäPa - HJK/Töölö val Käpylä halli nap TN | P10 | 6 - 4 |
27.05.2019 17:30 | KäPa - Ponnistus Koskelantie nap TN | P12 Vitonen | 1 - 2 |
27.05.2019 18:40 | KäPa - Valtti/AZ Siltamäki nap 1 N | P10 | 5 - 5 |
27.05.2019 18:40 | KäPa - EPS/Musta A Val Koskelantie nap TN | P12 Kakkonen karsinta | 0 - 5 |
27.05.2019 18:45 | PiTa/keltainen - KäPa Pirkkola TN 1 | P12 Nelonen | 3 - 1 |
27.05.2019 20:00 | KäPa - FC Kiffen Kallio TN 3 | KKI 65 7v7 | 2 - 3 |
28.05.2019 17:30 | HJK/Laru sin - KäPa Lassila TN 3 | P9 | 4 - 5 |
28.05.2019 17:30 | HJK/Laru val - KäPa Lassila TN 4 | P9 | 6 - 11 |
28.05.2019 18:15 | FC Espoo/Sininen - KäPa Keski-Espoo 2 TN | P14 Kakkonen | 0 - 3 |
28.05.2019 18:45 | HJK/Laru sin - KäPa Lassila TN 3 | P9 | 9 - 11 |
28.05.2019 18:45 | HJK/Laru val - KäPa Lassila TN 4 | P9 | 2 - 9 |
28.05.2019 19:10 | KäPa - PK-35/musta Pirkkola TN 1 | P11 | 1 - 7 |
28.05.2019 19:10 | KäPa - PiTa/musta Tali halli TN 1 | P11 | 6 - 3 |
28.05.2019 19:30 | FC Kontu/East Utd YJ - KäPa Laajasalo N | T18 Kakkonen | 8 - 1 |
28.05.2019 19:45 | KäPa - PuiU/valkoinen Siltamäki nap 1 N | P13 Vitonen 8v8 | 2 - 1 |
29.05.2019 17:30 | FC POHU - KäPa Haapaniemi TN 3 | P8 | 5 - 3 |
29.05.2019 17:30 | KäPa - HJK/Kantsu sin Haapaniemi TN 1 | P8 | 2 - 6 |
29.05.2019 17:30 | KäPa - HJK/Munkka sin Haapaniemi TN 2 | P8 | 2 - 12 |
29.05.2019 18:00 | HJK/East val - KäPa Kontula N | P15 Kolmonen | 6 - 1 |
29.05.2019 18:15 | MPS/sininen - KäPa Tapuli nap 1 N | P12 Kutonen | 0 - 7 |
29.05.2019 18:40 | EPS/Akatemia - KäPa Kivenlahti TN ½ B | P12 ELL karsinta | 2 - 2 |
29.05.2019 18:45 | KäPa - HJK/Munkka sin Haapaniemi TN 1 | P8 | 7 - 5 |
29.05.2019 18:45 | KäPa - HJK/Kantsu sin Haapaniemi TN 2 | P8 | 3 - 13 |
29.05.2019 19:15 | PETO - KäPa Pitäjänmäki TN | Miehet Vitonen | 0 - 2 |
29.05.2019 19:20 | Gnistan/keltainen - KäPa Haapaniemi TN 3 | P8 | 14 - 2 |
30.05.2019 10:00 | VJS/Punainen 3 - KäPa Vantaankoski TN ½ A | P12 Kakkonen karsinta | 1 - 6 |
30.05.2019 11:30 | KäPa - Gnistan/keltainen Siltamäki nap 1 N | P10 | 6 - 8 |
30.05.2019 13:00 | KäPa - FC Viikingit/punainen Siltamäki nap 1 N | P10 | 1 - 4 |
30.05.2019 13:30 | KäPa - FC Inter Oulunkylä 2 TN | P17 SM | 0 - 0 |
30.05.2019 14:00 | KäPa - Ponnistus/musta Käpylä 2 N | P14 Kolmonen | 8 - 1 |
30.05.2019 14:30 | Kulps - KäPa Kulosaari nap TN | P10 | 18 - 0 |
30.05.2019 15:00 | KäPa - GrIFK Oulunkylä TN | Kakkonen | 1 - 2 |
30.05.2019 19:00 | TiPS/Akatemia 1 - KäPa Hiekkaharju Koulu TN ½ B | P13 Kakkonen 8v8 | 2 - 2 |
31.05.2019 17:30 | Gnistan/keltainen 1 - KäPa Siltamäki nap 1 N | P9 8v8 | 13 - 2 |
31.05.2019 18:10 | KäPa - HJK/Munkka kel Paloheinä nap TN 2 | P9 | 12 - 1 |
31.05.2019 19:20 | KäPa - HJK/Laru kel Paloheinä nap TN 2 | P9 | 5 - 4 |
31.05.2019 19:50 | PuiU/sininen - KäPa Tapuli nap 1 N | P11 | 1 - 8 |
31.05.2019 19:50 | KäPa - I-HK/ Valkoinen Koskelantie nap TN | P13 Kolmonen 8v8 | 3 - 3 |
01.06.2019 16:00 | PiTa/musta - KäPa Töölö PK 6 TN 1 | P12 Ykkönen karsinta | 1 - 1 |
02.06.2019 10:00 | NJS/Musta - KäPa Rajamäki TN | P15 Ykkönen | 1 - 6 |
02.06.2019 12:00 | KäPa - PPJ Kumpula TN 1 | P12 ELL karsinta | 6 - 3 |
02.06.2019 13:30 | HJK - KäPa Töölö PK Sahara TN | P13 ELL | 4 - 1 |
02.06.2019 15:30 | Ilves - KäPa Vuores TN | P14 ELL | 3 - 0 |
02.06.2019 17:00 | PuiU/Hki76 - KäPa Tapuli nap 1 N | P12 Kutonen | 6 - 2 |
02.06.2019 17:00 | EPS/2 - KäPa Espoonlahti 2 TN | P17 Kakkonen | 6 - 0 |
02.06.2019 18:30 | KäPa - EPS Oulunkylä TN | Kakkonen | 1 - 0 |
03.06.2019 17:15 | KäPa - HPS/valkoinen Tapuli nap 1 N | P10 | 8 - 5 |
03.06.2019 17:15 | FC Viikingit/punainen - KäPa Myllypuro nap N | P10 | 4 - 0 |
03.06.2019 17:30 | KäPa - FC Viikingit/sininen Pirkkola TN 1 | P12 Kutonen | 0 - 7 |
03.06.2019 19:45 | KäPa - MauPa Jakomäki nap TN | KKI 60 7v7 | 2 - 5 |
04.06.2019 17:30 | KäPa - SAPA/musta Kivikko nap TN 2 | P9 | 8 - 5 |
04.06.2019 17:30 | KäPa - Gnistan/keltainen 2 Kivikko nap TN 1 | P9 | 3 - 5 |
04.06.2019 18:00 | FC Kontu/vihreä - KäPa Kartano nap 2 TN | P11 | 3 - 1 |
04.06.2019 18:00 | KäPa - PPJ/Valtti YJ3 Pirkkola N | T18 Kakkonen | 2 - 5 |
04.06.2019 18:15 | HePu - KäPa Latokartano TN | Miehet Vitonen | 1 - 1 |
04.06.2019 18:45 | KäPa - SAPA/musta Kivikko nap TN 1 | P9 | 7 - 5 |
04.06.2019 18:45 | KäPa - Gnistan/keltainen 2 Kivikko nap TN 2 | P9 | 2 - 10 |
05.06.2019 17:30 | KäPa - VJS/Punainen 1 Koskelantie nap TN | P12 ELL karsinta | 1 - 2 |
05.06.2019 17:30 | HJK/Malmi sin - KäPa Pirkkola nap TN 1 | P8 | 8 - 6 |
05.06.2019 17:30 | HJK/Arabia sin - KäPa Haapaniemi TN 1 | P8 | 6 - 4 |
05.06.2019 17:30 | HJK/Töölö sin - KäPa Haapaniemi TN 2 | P8 | 17 - 0 |
05.06.2019 18:45 | HJK/Arabia sin - KäPa Haapaniemi TN 1 | P8 | 7 - 0 |
05.06.2019 18:45 | HJK/Töölö sin - KäPa Haapaniemi TN 2 | P8 | 2 - 3 |
05.06.2019 18:45 | HJK/Munkka val - KäPa Pirkkola nap TN 2 | P8 | 4 - 0 |
06.06.2019 18:00 | HJK/Munkka val - KäPa Kannelmäki TN 2 | P12 Nelonen | 1 - 3 |
06.06.2019 18:15 | FC Espoo/musta - KäPa Leppävaara 1 TN 8A | P12 Kakkonen karsinta | 2 - 1 |
06.06.2019 19:30 | FC Kontu/sininen - KäPa Myllypuro nap N | P10 | 5 - 6 |
06.06.2019 20:15 | Tikka - KäPa Kaitaa TN | P14 Kakkonen | 1 - 4 |
07.06.2019 17:15 | HPS - KäPa Paloheinä TN 1 | P13 Kolmonen 8v8 | 6 - 2 |
07.06.2019 17:30 | KäPa - HPS Siltamäki nap 1 N | P9 8v8 | 7 - 5 |
07.06.2019 18:00 | Valtti/AZ - KäPa Puotila TN 1 | P10 | 2 - 7 |
07.06.2019 18:00 | PPJ/Eira valkoinen - KäPa Väinämöinen TN 2 | P10 | 3 - 11 |
07.06.2019 18:00 | PPJ/Laru valkoinen - KäPa Lauttasaari TN 2 | P11 | 1 - 10 |
07.06.2019 18:30 | KäPa - FC Kontu/sininen Tapuli nap 1 N | P11 | 6 - 1 |
07.06.2019 19:30 | FC Viikingit/sininen - KäPa Myllypuro nap N | P13 Vitonen 8v8 | 8 - 6 |
07.06.2019 19:30 | KäPa - PPJ/Eira punainen Kannelmäki TN 1 | P12 Kakkonen karsinta | 4 - 2 |
07.06.2019 19:45 | KäPa - EPS/Akatemia Val Kallio TN 2 | P13 Kakkonen 8v8 | 1 - 0 |
08.06.2019 12:00 | TPV - KäPa Kaukajärvi TN | P15 ELL | 0 - 6 |
08.06.2019 13:00 | Ilves - KäPa Kauppi 2 TN | P13 ELL | 5 - 0 |
08.06.2019 13:00 | KäPa - GrIFK/YJ Oulunkylä 2 TN | P14 ELL | 3 - 2 |
08.06.2019 13:00 | KäPa - Valtti Kumpula TN 1 | Pekka Hämäläinen SM 70 -turnaus | 4 - 0 |
08.06.2019 14:00 | FC Honka/PreAkatemia - KäPa Tapion kenttä | P12 Ykkönen karsinta | 0 - 2 |
08.06.2019 14:00 | Konkarit - KäPa Kumpula TN 2 | Pekka Hämäläinen SM 70 -turnaus | 0 - 2 |
08.06.2019 15:00 | KäPa - Ilves Kumpula TN 1 | Pekka Hämäläinen SM 70 -turnaus | 1 - 1 |
08.06.2019 15:30 | KäPa - PPJ/sininen Pitäjänmäki TN | P15 Kolmonen | 2 - 2 |
08.06.2019 17:30 | RoPS - KäPa Keskuskenttä, Rovaniemi TN | P17 SM | 1 - 1 |
09.06.2019 13:00 | KäPa - FC Reipas/Oranssi Oulunkylä 2 TN | P15 Ykkönen | 2 - 1 |
09.06.2019 13:00 | KäPa - FC Kirkkonummi Pirkkola N | P17 Kakkonen | 0 - 10 |
09.06.2019 13:00 | LAUTP - KäPa Lauritsala UK TN 1 | P12 ELL karsinta | 1 - 1 |
09.06.2019 14:00 | KäPa - FC Kirkkonummi/Black Tali TN | P14 Kolmonen | 9 - 1 |
09.06.2019 16:00 | KäPa - HJK/West kel Tali TN | P14 Vitonen | 6 - 5 |
09.06.2019 18:30 | KaaPo - KäPa Kaarina Keskuskenttä | Kakkonen | 4 - 0 |
10.06.2019 17:30 | KäPa - HPS/valkoinen Pirkkola TN 1 | P12 Vitonen | 1 - 2 |
10.06.2019 18:00 | KäPa - FC Viikingit/valkoinen Kallio TN 2 | P12 Nelonen | 2 - 3 |
10.06.2019 19:10 | HJK/Töölö raita - KäPa Kallio TN 3 | P10 | 2 - 9 |
10.06.2019 19:45 | KäPa - FC Kontu/valkoinen Tapuli nap 1 N | P10 | 12 - 4 |
10.06.2019 19:45 | KäPa - FC Kontu/sininen Myllypuro nap N | P10 | 5 - 12 |
10.06.2019 20:00 | KUV - KäPa Kivikko nap TN | KKI 60 7v7 | 6 - 2 |
11.06.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Sininen Koskelantie nap TN | P13 Kolmonen 8v8 | 3 - 1 |
11.06.2019 18:10 | PiTa/keltainen - KäPa Lassila TN 4 | P9 | 0 - 9 |
11.06.2019 18:40 | KäPa - MPS/sininen Kivikko nap TN | P11 | 8 - 4 |
11.06.2019 19:20 | FC POHU/oranssi - KäPa Lassila TN 3 | P9 | 3 - 5 |
11.06.2019 19:50 | PuiU - KäPa Tapuli nap 1 N | P10 | 3 - 16 |
12.06.2019 17:30 | KäPa - HPS Haapaniemi TN 1 | P8 | 9 - 2 |
12.06.2019 17:30 | KäPa - MPS/Keltainen Haapaniemi TN 2 | P8 | 0 - 11 |
12.06.2019 18:00 | LPS/musta - KäPa Myllypuro nap N | P11 | 4 - 3 |
12.06.2019 18:10 | KäPa - FC Viikingit/val Kivikko nap TN 1 | P8 | 0 - 9 |
12.06.2019 18:15 | KäPa - FC Inter Käpylä 3 N | P13 ELL | 3 - 0 |
12.06.2019 18:45 | KäPa - MPS/Keltainen Haapaniemi TN 1 | P8 | 6 - 6 |
12.06.2019 18:45 | KäPa - HPS Haapaniemi TN 2 | P8 | 5 - 6 |
12.06.2019 19:00 | EIF/Grön - KäPa Tammisaari Keskuskenttä TN | P14 Kolmonen | 1 - 3 |
12.06.2019 19:20 | KäPa - LPS/musta Kivikko nap TN 1 | P8 | 0 - 19 |
12.06.2019 20:00 | FC Honka/Keltainen - KäPa Tapiola 1 TN | P15 Kolmonen | 0 - 0 |
13.06.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Laru punainen Koskelantie nap TN | P12 Kakkonen karsinta | 6 - 2 |
13.06.2019 18:00 | PK-35/punainen - KäPa Pallomylly TN 1 | P12 Nelonen | 4 - 1 |
13.06.2019 18:00 | HIFK/Blue 1 - KäPa Pirkkola TN 1 | P12 Vitonen | 3 - 1 |
13.06.2019 18:00 | LoPa - KäPa Asemanpelto 1 | P17 Kakkonen | 3 - 0 |
13.06.2019 18:00 | SibboV - KäPa Nikkilä keskus N ½ A | P13 Kakkonen 8v8 | 1 - 2 |
13.06.2019 19:00 | Kasiysi/Punainen - KäPa Laaksolahti TN ½ A | P12 Kakkonen karsinta | 1 - 2 |
13.06.2019 19:15 | KeiKa - KäPa Kenraalinpuisto TN ½ A | P13 Kolmonen 8v8 | 0 - 12 |
14.06.2019 17:30 | FC Viikingit/punainen - KäPa Kartano nap 1 TN | P9 8v8 | 2 - 4 |
14.06.2019 17:30 | PPJ/Eira Oranssi - KäPa Lassila TN 3 | P9 | 8 - 1 |
14.06.2019 17:30 | PPJ/Laru Valkoiset - KäPa Lassila TN 4 | P9 | 7 - 1 |
14.06.2019 18:00 | PPJ/Laru sin - KäPa Väinämöinen TN 2 | P10 | 7 - 7 |
14.06.2019 18:00 | KäPa - SAPA/musta Käpylä halli nap TN | P10 | 9 - 1 |
14.06.2019 18:40 | HJK/Töölö raita - KäPa Kartano nap 2 TN | P11 | 7 - 1 |
14.06.2019 18:45 | PPJ/Laru Valkoiset - KäPa Lassila TN 4 | P9 | 3 - 4 |
14.06.2019 18:45 | PPJ/Eira Oranssi - KäPa Lassila TN 3 | P9 | 8 - 2 |
14.06.2019 19:30 | FC POHU - KäPa Tali halli TN 2 | P13 Vitonen 8v8 | 2 - 3 |
15.06.2019 15:00 | KäPa - FC Honka Kumpula TN | P13 ELL | 1 - 3 |
16.06.2019 11:00 | KäPa - FC Reipas/Oranssi Kumpula TN 1 | P12 ELL karsinta | 6 - 1 |
16.06.2019 14:00 | KäPa - VJS Oulunkylä 2 TN | P15 ELL | 4 - 1 |
16.06.2019 16:00 | KäPa - TPS Oulunkylä 2 TN | P17 SM | 5 - 0 |
16.06.2019 16:00 | KäPa - LePa/Vihreä Käpylä 2 N | P14 Kakkonen | 7 - 1 |
16.06.2019 16:30 | HPS/vihreä - KäPa Paloheinä TN 1 | P10 | 3 - 9 |
16.06.2019 17:45 | KäPa - PuiU/punainen Pirkkola nap TN | P11 | 3 - 0 |
16.06.2019 18:00 | PPJ/Eira 5kulma - KäPa Käpylä 2 N | P14 Vitonen | 1 - 7 |
16.06.2019 18:30 | KäPa - FC Honka/Akatemia Oulunkylä TN | Kakkonen | 1 - 2 |
17.06.2019 18:00 | SAPA/musta - KäPa Pitäjänmäki TN 2 | P10 | 5 - 1 |
17.06.2019 18:15 | MPS/musta - KäPa Siltamäki nap 1 N | P12 Vitonen | 6 - 0 |
17.06.2019 18:40 | KäPa - SAPA/07-08 Myllypuro nap N | P12 Kutonen | 3 - 10 |
17.06.2019 19:30 | KäPa - Gnistan/keltainen 2 Pitäjänmäki TN 2 | P11 | 4 - 4 |
17.06.2019 20:00 | Ponnistus - KäPa Koskelantie nap TN | KKI 65 7v7 | 0 - 8 |
17.06.2019 20:15 | FC WILD - KäPa Veikkola TN | T18 Kakkonen | 7 - 4 |
18.06.2019 18:00 | KäPa - Valtti/AZ Pirkkola TN 2 | P13 Vitonen 8v8 | 7 - 1 |
18.06.2019 18:10 | HJK/Kantsu sin - KäPa Lassila TN 4 | P9 | 6 - 2 |
18.06.2019 19:20 | HJK/Munkka sin - KäPa Lassila TN 3 | P9 | 15 - 2 |
18.06.2019 19:30 | KäPa - MPS Tapuli nap 1 N | P9 8v8 | 4 - 3 |
18.06.2019 20:00 | PKKU - KäPa Tuusula UK TN ½ A | P12 ELL karsinta | 0 - 0 |
19.06.2019 16:00 | KäPa - HJK Oulunkylä 2 TN | P17 SM | 2 - 0 |
19.06.2019 17:30 | KäPa - PPJ/Jätkäsaari Val Koskelantie nap TN 2 | P9 | 13 - 2 |
19.06.2019 17:30 | HJK/Laru sin - KäPa Haapaniemi TN 1 | P8 | 1 - 9 |
19.06.2019 17:30 | PPJ/Laru Valkoinen - KäPa Haapaniemi TN 2 | P8 | 17 - 2 |
19.06.2019 18:10 | PPJ/Laru Sininen - KäPa Kivikko nap TN 1 | P8 | 13 - 0 |
19.06.2019 18:15 | HJK - KäPa Oulunkylä 2 TN | P15 ELL | 2 - 0 |
19.06.2019 18:45 | HJK/Laru sin - KäPa Haapaniemi TN 1 | P8 | 7 - 2 |
19.06.2019 18:45 | PPJ/Laru Valkoinen - KäPa Haapaniemi TN 2 | P8 | 12 - 8 |
19.06.2019 18:45 | KäPa - PPJ/Eira Valkoinen Koskelantie nap TN 2 | P9 | 8 - 1 |
19.06.2019 19:15 | KäPa - HIFK/white Myllypuro nap N | P10 | 4 - 6 |
19.06.2019 19:20 | PPJ/Eira Keltainen - KäPa Kivikko nap TN 2 | P8 | 5 - 3 |
19.06.2019 19:55 | KäPa - PiTa/musta Kivikko nap TN | P10 | 16 - 2 |
19.06.2019 20:15 | KäPa - HJK/Yellow Latokartano TN | Miehet Vitonen | 4 - 0 |
20.06.2019 18:30 | Tampere United - KäPa Pyynikki TN | Kakkonen | 0 - 0 |
24.06.2019 19:00 | Vesa - KäPa Kivikko nap TN | KKI 65 7v7 | 1 - 4 |
25.06.2019 16:30 | FF Jaro - KäPa Jakobstad, Västerplan (konstgräs) | P17 SM | 1 - 2 |
26.06.2019 17:30 | FC Kiffen/3 - KäPa Pirkkola TN | Miehet Vitonen | 0 - 6 |
27.06.2019 17:30 | KäPa - Kamppi Koskelantie nap TN | KKI 60 7v7 | 2 - 5 |
29.06.2019 17:00 | Gnistan - KäPa Oulunkylä TN | Kakkonen | 3 - 3 |
13.07.2019 18:30 | KäPa - FC Espoo Oulunkylä TN | Kakkonen | 2 - 1 |
20.07.2019 17:00 | KäPa - SalPa Oulunkylä TN | Kakkonen | 3 - 1 |
27.07.2019 14:00 | Ilves - KäPa Lamminpää UK | P17 SM | 2 - 0 |
30.07.2019 18:30 | Ilves/2 - KäPa Lamminpää UK | Kakkonen | 4 - 0 |
03.08.2019 17:00 | KäPa - FC Jazz Oulunkylä TN | Kakkonen | 0 - 1 |
11.08.2019 18:30 | GrIFK - KäPa Kauniainen Keskuskenttä TN | Kakkonen | 2 - 0 |
14.08.2019 18:00 | KäPa - FC Honka Tali 1 N | P17 SM | 1 - 1 |
17.08.2019 17:00 | EPS - KäPa Espoonlahti 2 TN | Kakkonen | 1 - 0 |
18.08.2019 14:00 | JJK - KäPa Jyväskylä, Hippos | P17 SM | 0 - 2 |
22.08.2019 18:15 | FC Kiffen - KäPa Jakomäki nap 2 TN | KKI 60 7v7 | 1 - 0 |
24.08.2019 14:00 | KäPa - KuPS/YJ Oulunkylä 2 TN | P17 SM | 3 - 0 |
25.08.2019 18:30 | KäPa - KaaPo Oulunkylä TN | Kakkonen | 1 - 2 |
30.08.2019 18:30 | FC Honka/Akatemia - KäPa Tapiola 1 TN | Kakkonen | 4 - 1 |
31.08.2019 15:15 | FC Inter - KäPa Kupittaa 6 nurmi | P17 SM | 2 - 3 |
14.09.2019 13:00 | KäPa - RoPS Tali halli TN | P17 SM | 5 - 1 |
14.09.2019 15:00 | KäPa - Tampere United Oulunkylä TN | Kakkonen | 3 - 1 |
21.09.2019 13:15 | TPS - KäPa Kupittaa 5 KHT | P17 SM | 3 - 2 |
21.09.2019 15:00 | P-Iirot - KäPa Äijänsuo stadion | Kakkonen | 0 - 1 |
28.09.2019 15:00 | KäPa - Gnistan Oulunkylä TN | Kakkonen | 0 - 1 |
05.10.2019 14:00 | FC Espoo - KäPa Leppävaara Stadion N | Kakkonen | 2 - 2 |
06.10.2019 14:00 | KäPa - FF Jaro Pallomylly TN | P17 SM | 3 - 0 |
13.10.2019 13:00 | HJK - KäPa Telia 5G Areena, Helsinki | P17 SM | 0 - 3 |