Ottelut

Talviliiga 2010 / Eliitti (2018-19) : tulokset ​​​​​​

Talviliiga 2009 / Kilpa (2018-19) : tulokset

Palloliiton kesäsarja / piirisarja P10 : ohjelma ja tulokset

KäPa kevätturnaus 2010 / Eliitti (2019) : tulokset

Kölnin kansainvälinen turnaus (8-9.6.2019) : linkki

PingviiniCup (2019) 

HJK Cup 2019 : tulokset

Länsi-Suomi turnaus 11.1. : tulokset

 

 

PäivämääräOtteluJoukkue/sarjaTulos
Pe 17.04.2020 18:00
HooGee/SininenKäPa
HooGee/Sininen - KäPa
Sorsis Areena TN, Toppelund
P10U
P10
-
Ke 22.04.2020 18:00
KoiPSKäPa
KoiPS - KäPa
Havukoski TN ½ B
P10U
P11
-
Pe 24.04.2020 19:05
LPS/vihreäKäPa
LPS/vihreä - KäPa
Laajasalo TN 1
P10U
P11
-
Su 26.04.2020 18:00
GrIFK/SwanseaKäPa
GrIFK/Swansea - KäPa
Volkswagen Halli TN ½ A
P10U
P10
-
Ke 29.04.2020 19:00
KaPy/SininenKäPa
KaPy/Sininen - KäPa
Hansavalkama TN ½ A
P10U
P10
-
Su 10.05.2020 11:00
Valtti/VihreäKäPa
Valtti/Vihreä - KäPa
Volkswagen Areena TN 2, Puotila
P10U
P10
-
La 16.05.2020 11:30
ValttiKäPa
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN 1, Puotila
P10U
P10
-
To 21.05.2020 13:50
LPS/vihreäKäPa
LPS/vihreä - KäPa
Laajasalo TN 1
P10U
P10
-
Su 31.05.2020 11:00
PPJ/Eira sinKäPa
PPJ/Eira sin - KäPa
Väinämöinen TN 3
P10U
P11
-
Su 31.05.2020 11:00
EsPa/Keltainen 1KäPa
EsPa/Keltainen 1 - KäPa
Opinmäki TN ½ A
P10U
P10
-
Su 31.05.2020 17:00
Tikka/SuperitKäPa
Tikka/Superit - KäPa
Kaitaa TN ½ A
P10U
P10
-
La 06.06.2020 11:20
Valtti/MustaKäPa
Valtti/Musta - KäPa
Volkswagen Areena TN 2, Puotila
P10U
P11
-
Ti 09.06.2020 19:00
HPS/valkoinenKäPa
HPS/valkoinen - KäPa
JYA Housing Areena TN 2, Paloheinä
P10U
P10
-
Ti 09.06.2020 19:00
KaPy/SininenKäPa
KaPy/Sininen - KäPa
Hansavalkama TN ½ A
P10U
P11
-
To 11.06.2020 18:00
PPJ/Laru oranssiKäPa
PPJ/Laru oranssi - KäPa
Lauttasaari TN 2
P10U
P10
8 - 2
Pe 12.06.2020 18:05
LePa/sininenKäPa
LePa/sininen - KäPa
LePa Areena
P10U
P10
-
Su 14.06.2020 11:00
HooGee/SininenKäPa
HooGee/Sininen - KäPa
Matinkylä 1 TN 8B
P10U
P10
2 - 6
Ma 15.06.2020 17:50
KäPaHJK/Arabia val
KäPa - HJK/Arabia val
Pirkkola TN 2
P10U
P11
4 - 6
Ma 15.06.2020 18:40
FC Kontu/vihreäKäPa
FC Kontu/vihreä - KäPa
Kivikko nap TN
P10U
P10
11 - 2
Ti 16.06.2020 18:15
PEP/BlackKäPa
PEP/Black - KäPa
Metsämaa TN 8A
P10U
P11
5 - 9
Ti 16.06.2020 18:40
KäPaHJK/Munkka val
KäPa - HJK/Munkka val
Koskelantie nap TN
P10U
P10
6 - 4
Ke 17.06.2020 18:45
KäPaLPS/vihreä
KäPa - LPS/vihreä
Koskelantie nap TN
P10U
P11
2 - 9
Ti 23.06.2020 19:30
KäPaMPS
KäPa - MPS
Koskelantie nap TN
P10U
P10
7 - 1
To 25.06.2020 17:30
KäPaFC Kontu/valkoinen
KäPa - FC Kontu/valkoinen
Jakomäki nap TN
P10U
P10
0 - 20
To 25.06.2020 18:40
KäPaFC Viikingit/keltainen
KäPa - FC Viikingit/keltainen
Jakomäki nap TN
P10U
P10
0 - 12
Pe 26.06.2020 18:30
KäPaGrIFK/Belgia
KäPa - GrIFK/Belgia
Siltamäki nap 1 N
P10U
P11
7 - 4
La 27.06.2020 10:15
EPS/Musta AKäPa
EPS/Musta A - KäPa
Espoonlahti 2 TN ½ A
P10U
P10
1 - 3
La 27.06.2020 12:00
LPS/mustaKäPa
LPS/musta - KäPa
Laajasalo TN 1
P10U
P11
7 - 6
Su 28.06.2020 10:00
Valtti/MustaKäPa
Valtti/Musta - KäPa
Volkswagen Areena TN 3, Puotila
P10U
P11
4 - 6
Ma 29.06.2020 18:00
FC Viikingit/SininenKäPa
FC Viikingit/Sininen - KäPa
Kartano nap 1 TN
P10U
P10
5 - 0
Ke 01.07.2020 19:00
KaPy/SininenKäPa
KaPy/Sininen - KäPa
Hansavalkama TN ½ A
P10U
P10
0 - 5
To 02.07.2020 19:10
KäPaPonnistus/valkoiset
KäPa - Ponnistus/valkoiset
Tali halli TN 2
P10U
P10
1 - 7
To 02.07.2020 19:15
I-HK/sininenKäPa
I-HK/sininen - KäPa
Hakunila TN
P10U
P11
8 - 0
Pe 03.07.2020 18:00
KäPaKoiPS
KäPa - KoiPS
Tali TN 1
P10U
P11
4 - 1
Pe 03.07.2020 18:00
KäPaHJK/Töölö sinival
KäPa - HJK/Töölö sinival
Tali halli TN 2
P10U
P10
6 - 5
Pe 03.07.2020 19:15
Ponnistus/raitaKäPa
Ponnistus/raita - KäPa
Kallio TN 3
P10U
P11
5 - 3
Ti 11.08.2020 18:40
KäPaHJK/Malmi val
KäPa - HJK/Malmi val
Tapuli nap 2 N
P10U
P10
-
Ti 11.08.2020 19:10
KäPaPuiU
KäPa - PuiU
Kivikko nap TN
P10U
P10
-
Pe 14.08.2020 18:00
KäPaHJK/East kel
KäPa - HJK/East kel
Töölö PK 6 TN 1
P10U
P11
-
Pe 14.08.2020 19:15
MPS/punainenKäPa
MPS/punainen - KäPa
Tapanila TN 1
P10U
P10
-
Pe 14.08.2020 19:15
KäPaKOPSE/Valkoinen
KäPa - KOPSE/Valkoinen
Tali TN 1
P10U
P11
-
La 15.08.2020 19:05
Valtti/KeltainenKäPa
Valtti/Keltainen - KäPa
Volkswagen Areena TN 3, Puotila
P10U
P11
-
Ma 17.08.2020 17:30
KäPaHPS/valkoinen II
KäPa - HPS/valkoinen II
Kivikko nap TN
P10U
P10
-
Ma 17.08.2020 17:30
HJK/Töölö kelKäPa
HJK/Töölö kel - KäPa
Tapuli nap 2 N
P10U
P10
-
Ti 18.08.2020 18:40
KäPaHJK/Kantsu val
KäPa - HJK/Kantsu val
Tapuli nap 1 N
P10U
P11
-
To 20.08.2020 19:15
Kasiysi/WhiteKäPa
Kasiysi/White - KäPa
Laaksolahti TN ½ B
P10U
P10
-
To 20.08.2020 19:15
Kasiysi/WhiteKäPa
Kasiysi/White - KäPa
Laaksolahti TN ½ A
P10U
P11
-
Pe 21.08.2020 18:50
KäPaPonnistus/raita
KäPa - Ponnistus/raita
Siltamäki nap 1 N
P10U
P11
-
Su 23.08.2020 11:15
ValttiKäPa
Valtti - KäPa
Volkswagen Areena TN 1, Puotila
P10U
P10
-
Ma 24.08.2020 19:15
KäPaFC Viikingit/punainen
KäPa - FC Viikingit/punainen
Kartano nap 2 TN
P10U
P10
-
Ma 24.08.2020 19:15
Valtti/VihreäKäPa
Valtti/Vihreä - KäPa
Kartano nap 1 TN
P10U
P10
-
Ti 25.08.2020 17:35
KäPaPPJ/JätkäHietsu Sin
KäPa - PPJ/JätkäHietsu Sin
Pirkkola nap TN
P10U
P11
-
Ke 26.08.2020 18:45
HIFK/RedKäPa
HIFK/Red - KäPa
Käpylä halli nap TN
P10U
P11
-
To 27.08.2020 19:15
KäPaHJK/Munkka kel
KäPa - HJK/Munkka kel
Siltamäki nap 1 N
P10U
P10
-
Pe 28.08.2020 19:15
HJK/East kelKäPa
HJK/East kel - KäPa
Kartano nap 2 TN
P10U
P11
-
Pe 28.08.2020 19:50
KäPaPPJ/Jätkäsaari Sin
KäPa - PPJ/Jätkäsaari Sin
Pirkkola nap TN
P10U
P10
-
Ma 31.08.2020 19:10
KäPaLPS/vihreä
KäPa - LPS/vihreä
Siltamäki nap 2 N
P10U
P10
-
Ti 01.09.2020 19:00
EsPa/Keltainen 1KäPa
EsPa/Keltainen 1 - KäPa
Kaitaa TN ½ A
P10U
P10
-
To 03.09.2020 19:10
KäPaPuiU/valkoinen
KäPa - PuiU/valkoinen
Myllypuro nap N
P10U
P11
-
Pe 04.09.2020 17:30
KäPaFC Viikingit/valkoin
KäPa - FC Viikingit/valkoin
Siltamäki nap 2 N
P10U
P11
-
Pe 04.09.2020 19:20
PPJ/Eira sinKäPa
PPJ/Eira sin - KäPa
Lauttasaari TN 2
P10U
P11
-
Su 06.09.2020 14:00
GrIFK/SwanseaKäPa
GrIFK/Swansea - KäPa
Volkswagen Halli TN ½ A
P10U
P10
-
Su 06.09.2020 17:15
Tikka/SuperitKäPa
Tikka/Superit - KäPa
Kaitaa TN ½ A
P10U
P10
-
Ma 07.09.2020 17:30
PK-35/raitaKäPa
PK-35/raita - KäPa
Tapuli nap 1 N
P10U
P10
-
Ma 07.09.2020 18:45
KäPaGrIFK/Wales
KäPa - GrIFK/Wales
Siltamäki nap 1 N
P10U
P10
-
Ma 07.09.2020 18:45
KäPaHJK/East val
KäPa - HJK/East val
Siltamäki nap 2 N
P10U
P10
-
Ti 08.09.2020 18:40
PuiU/sininenKäPa
PuiU/sininen - KäPa
Tapuli nap 2 N
P10U
P11
-
Pe 11.09.2020 17:30
FC Viikingit/SininenKäPa
FC Viikingit/Sininen - KäPa
Kartano nap 1 TN
P10U
P11
-
Pe 11.09.2020 17:30
KäPaEPS/Musta B
KäPa - EPS/Musta B
Pirkkola nap TN
P10U
P10
-
Pe 11.09.2020 18:40
KäPaHPS
KäPa - HPS
Pirkkola nap TN
P10U
P11
-
Ma 14.09.2020 17:30
KäPaKaPy/sinivalkoinen
KäPa - KaPy/sinivalkoinen
Siltamäki nap 2 N
P10U
P10
-
Ma 14.09.2020 18:40
KäPaPPJ/Eira Oranssi
KäPa - PPJ/Eira Oranssi
Tapuli nap 2 N
P10U
P10
-
Ti 15.09.2020 19:05
HPS/valkoinenKäPa
HPS/valkoinen - KäPa
JYA Housing Areena TN 1, Paloheinä
P10U
P10
-
Ke 16.09.2020 19:00
KaPy/SininenKäPa
KaPy/Sininen - KäPa
Hansavalkama TN ½ B
P10U
P11
-
Pe 18.09.2020 18:00
KäPaGnistan/sininen 2
KäPa - Gnistan/sininen 2
Myllypuro TN 2
P10U
P11
-
La 19.09.2020 10:00
GrIFK/ItaliaKäPa
GrIFK/Italia - KäPa
Kauniainen Keskuskenttä TN ½ B
P10U
P10
-
La 19.09.2020 12:20
TiPS/VihreäKäPa
TiPS/Vihreä - KäPa
Hiekkaharju Koulu TN ½ A
P10U
P11
-
Ma 21.09.2020 17:30
PuiU/CityKäPa
PuiU/City - KäPa
Jakomäki nap TN
P10U
P10
-
Ti 22.09.2020 17:30
KäPaFC Kontu/sininen
KäPa - FC Kontu/sininen
Tali TN 2
P10U
P11
-
Ti 22.09.2020 18:00
KäPaHJK/Töölö sin
KäPa - HJK/Töölö sin
Kartano 2 TN 2
P10U
P11
-
Ti 22.09.2020 19:00
HPSKäPa
HPS - KäPa
JYA Housing Areena TN 2, Paloheinä
P10U
P10
-
To 24.09.2020 19:10
KäPaPPJ/Jätkäsaari Val
KäPa - PPJ/Jätkäsaari Val
Pirkkola TN 2
P10U
P10
-
Pe 25.09.2020 17:00
KäPaPK-35/11
KäPa - PK-35/11
Lauttasaari TN 2
P10U
P10
-
La 26.09.2020 14:25
LPS/vihreäKäPa
LPS/vihreä - KäPa
Laajasalo TN 1
P10U
P11
-
Ma 28.09.2020 18:40
KäPaGnistan/sininen 2
KäPa - Gnistan/sininen 2
Koskelantie nap TN
P10U
P10
-
Ti 29.09.2020 17:30
HJK/Kantsu sinKäPa
HJK/Kantsu sin - KäPa
Koskelantie nap TN
P10U
P11
-
To 01.10.2020 18:40
KäPaLePa/punainen
KäPa - LePa/punainen
Koskelantie nap TN
P10U
P10
-
Pe 02.10.2020 18:00
KäPaHJK/Töölö sin
KäPa - HJK/Töölö sin
Kallio TN 3
P10U
P10
-
Pe 02.10.2020 18:05
LePa/sininenKäPa
LePa/sininen - KäPa
LePa Areena
P10U
P10
-
Pe 02.10.2020 18:20
HPS/vihreäKäPa
HPS/vihreä - KäPa
JYA Housing Areena TN 1, Paloheinä
P10U
P11
-
Pe 02.10.2020 19:10
KäPaValtti/Musta
KäPa - Valtti/Musta
Tali TN 1
P10U
P11
-
Dataline Sport | Molentum Oy